visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Adblue (SCR) sistemos išjungimas neprogramuojant variklio valdymo bloko

Adblue (SCR) sistemos išjungimas neprogramuojant variklio valdymo bloko Adblue (SCR) sistemos išjungimas neprogramuojant variklio valdymo bloko

Adblue (SCR) sistemos išjungimas neprogramuojant variklio valdymo bloko - Galingas LT naujiena: greičiausiai teko susidurti su Adblue (SCR) sistema sunkiąjame (taip pat ir lengvąjame) transporte. Priminimui: Išmetamosioms dujoms paliekant variklį, papildoma medžiaga AdBlue ir SCR katalizatoriuje nuodingą azoto oksidą paverčia nežalingomis medžiagomis: azotu ir vandeniu. Proceso vyksmą pastoviai stebi sistemos diagnostika.
Daugiau informacijos apie Euro4 bei Euro5 išmetamųjų dujų sudėtį reklamentuojančius standartus rasite čia: http://webserver.balt.net/~nafta/content.php?pid=235

variklio programavimas

Viskas labai gražu ir naudinga gamtai. Deja, tik tol, kol Adblue sistema veikia visiškai tvarkingai. Susidūrus su sistemos darbo sutrikimais (dėl mechanizmų susidėvėjimo, temperatūrų kaitos, kuro kokybės, bei kt. aplinkybių), variklio ir susijusių mazgų darbo sekimo sistemos pastebi netvarkingą Adblue sistemų darbą. Automatiškai ribojama variklio galia, greitis, pakyla kuro sąnaudos, užsidega Adblue sistemos gedimus reiškiantys ženklai prietaisų skydelyje.

adblue-isjungimas-neprogramuojant
Adblue sistema iš esmės varikliuose pradėta taikyti 2006 metais, metams bėgant tapo visuotiniu standartu, ir tai, be abejo, privalome laikyti dideliu pasiekimu aplinkos taršos kontrolės srityje. Tačiau ką daryti susidūrusiems su taip brangiai kainuojančiu Adblue sistemų remontu?

Prieš kelerius metus būtume siūlę pilnai programuoti variklio valdymo bloką, sudarant variklį valdančią programą taip, kad joje būtų apeiti kai kurie (arba visi) Adblue sistemų darbo kontrolės parametrai.

Darbo patirtis rodo, jog šiuo klausimu susiduriama su viena didele problema: tarkime, Adblue sistema teisingai išjungta (programavimo būdu), vilkikas važiuoja tvarkingai, be galios apribojimų, sunaudoja mažiau kuro. Tačiau po kurio laiko autorizuoto atstovo servise įrašomas vilkiko programinės įrangos atnaujinimas, ištrinantis visą darbą, paliktą mašinoje. Visi parametrai grįžta į savo vietas, automatiškai fiksuojamas netvarkingos Adblue sistemos darbas, ir susiduriame su dar didesne problema, dar didesnėmis išlaidomis. Jau nebe 2008 metai, šiandien toks variantas automatiškai atkrenta.

Koks sprendimas tinkamas? Pats naujausias ir patikrintas: pajungiamas programuojamas priedėlis, informuojantis kontrolės sistemas apie tvarkingą Adblue sistemų darbą.

Pagrindiniai Adblue išjungimo sistemos privalumai:

- nėra programavimo, kurį galima netyčia panaikinti
- Adblue sistemą kontroliuojantį (išjungiantį) prietaisą galima bet kada išjungti, vėliau įjungti.
- Adblue sistemą kontroliuojantį (išjungiantį) prietaisą galima naudoti ne viename automobilyje (permontuoti iš vienos transporto priemonės į kitą)
- Adblue sistema nebekelia problemų, susijusių su galios apribojimu, klaidų pranešimais, ir skubiu servisu

Adblue sistemos darbą koreguojantys prietaisai yra pasiekiami įsigyti, tačiau pirkėjas privalo žinoti faktą, jog Adblue sistemos išjungimas Europos Sąjungos bei kai kurių kitų šalių teritorijose yra neleistinas.

Stabiliai veikiantys Adblue išjungimo sprendimai šiems vilkikams:
DAF, IVECO, MAN, RENAULT, SCANIA, VOLVO, MERCEDES-BENZ

NAUJIENA: antros kartos Adblue sistemos išjungimo sprendimas Volvo / Renault vilkikams:
- Adblue išjungimo sistemos pajungimui reikia nuo kelių iki keliolikos minučių
- Po pajungimo galima išmontuoti bet kurį Adblue sistemos komponentą (purkštukas, NOx sensorius, siurblys, ir t.t.)

II kartos Adblue išjungimo sistema Volvo/Renault vilkikams:
Adblue sistemos išjungimas Volvo - Renault (II kartos)

isjungimo sistema vilkikams
Galingas LT  galite įsigyti minėtus Adblue sistemos išjungimo prietaisus, tačiau įmontuoti juos į automobilį mes neturime teisės. Lygiai taip pat, kaip jūs neturite teisės eksploatuoti automobilį su greičio matuoklių blokatoriumi, nors turite pilną teisę jį įsigyti. Kita vertus, Adblue sistemos išjungimo prietaisas yra lengvai įmontuojamas į transporto priemonę.

GALINGAS LT, UAB

Daugiau informacijos: www.galingas.lt

GALINGAS LT, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus