Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

AKOVITA, UAB - firminiai maišeliai, pakuotė

Adresas: K. Kalinausko g. 9A,LT-03107, Vilnius, Lietuva

Įmonės kodas: 122615748
PVM kodas: 226157412

Tel. Nr.: (5) 2312066
Faks.: (5) 2045346AKOVITA, UAB VEIKLA: Firminiai maišeliai, pakuotė. Firminė lanksti pakuotė. Plėvelės viensluoksnės ir daugiasluoksnės. Maišeliai iš plėvelių HD, LDPE, OPP, CPP, PVC, PA, PET. Gali būti klostuoti, perforuoti, užlipinami, užsegami (minigrip, zip, styginiai), užtraukiami, suapvalinti, trapeciniai, trikampiai, plačiadugniai ("su blokiniu, stačiakampiu dugnu"), ritiniais (fasavimo automatams), su rankenėle, su pakabėle (su "EURO" skylute), su kabliu, su kamščiu ("Stovintieji"), prilipdomi ("Lipnios kišenės" arba vokai lydraščiams), saugantys (aklinai užlipdomi "Kurjeriniai vokai" dokumentams ir siuntiniams)

Maišeliai iš popieriaus. Gali būti su langeliais, su foto spauda, padengti plėvelėmis, daugiasluoksniai
Reklaminiai maišeliai. Įvairių konstrukcijų iš šlamančios arba solidžios, nesilamdančios plėvelės su paprasta ir sudėtinga nuotraukine spauda, su pilnu uždažymu ir kitais spaudos privalumais
Maišeliai iš natūralaus, tekstūrinio ar laminuoto popieriaus. Įvairūs užsakomi tiražai
Dizaino projektai visoms pakuotės rūšims
Konsultacijos apie pakavimo technologijas ir įrangą
Smulkus urmas: universalūs plėveliniai ir popieriniai bei proginiai dovanų maišeliai pakavimui ir parduotuvėms
Šilkografijai paruošti maišeliai
Tampri plėvelė, lipnios juostos, dekoratyvinės juostelės, guminiai žiedeliai, užlydikliai, lipnūs vokai, kiti pakavimo reikmenys, įrankiai

Mūsų bendrovės ištakos siekia 1989 metus. Dabartiniu pavadinimu UAB "AKOVITA" užregistruota 1994 metais. Nuo to laiko dirbame pakuotės srityje. Bendrovė yra Lietuvos pakuotojų asociacijos narė. Mūsų išskirtinumas - prisitaikymas prie klientų poreikių. Priešingai nei kitos įmonės, siekiančios įpiršti tik savo gaminamą siaurą asortimentą, mes siūlome labai platų pasirinkimą. Disponuojame virš 20-ies partnerių pasiūla. Todėl pirmiausia išklausome interesantą ir tik po to surandame jo poreikius atitinkantį sprendimą. Ne atvirksčiai! Siūlome bene plačiausią Lietuvoje reklaminių maišelių asortimentą. Galime pasiūlyti ir pigiausius ir labai solidžius sprendimus, nuo šimtinių iki milijoninių tiražų. Pasižymime siūlydami kokybišką nuotraukinę spaudą (ir mažais tiražais) bei retą rotograviūrinę spaudą. Nuolat prekiaujame plėveliniais ir popieriniais maišeliais su rankenėlėmis. Siūlome daug pakavimo maišelių rūšių, kai kurias - vieninteliai Lietuvoje. Svarbiausia - daugelį galima nusipirkti be užsakymo.
 
RAKTINIAI ŽODŽIAI:

pakuotė, lanksti pakuotė, plėvelinė, viensluoksnė, daugiasluoksnė, maišeliai iš plėvelių HD, MD, LDPE, OPP, CPP, PVC, PA, PET, maišeliai iš popieriaus, reklaminiai maišeliai, maišai, krepšeliai, blokiniai, pastatomi, stovintys su pakabinimu, su rankenėlėm, užsegami maišeliai, poliprofileniniai maišeliai, vokai, proginė pakuotė , Plastikai ir plastikiniai gaminiaiPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus