visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

thumb_odontoligijos-klinika-angitia-logo

ANGITIA, UAB, odontologijos klinika. Dantų implantavimas, protezavimas ir visos odontologo (stomatologo) paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 273,LT-50131, KAUNAS, Lietuva

Įmonės kodas: 122293756

Tel. Nr.: +370 37 32 3265
Mob. Nr.: +370 699 05 758
Faks.: +370 37 32 1645

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tinklalapis: angitia.lt
Tinklalapis: www.dantu-implantai.info
Tinklalapis: www.dantu-protezavimas.info
Tinklalapis: www.dantu-implantavimas.info


Odontologijos klinikos UAB „ANGITIA“ VEIKLA – dantų implantavimas, dantų protezavimas ir visos odontologo (stomatologo) paslaugos: dantų gydymas, dantų balinimas, kompiuterinė diagnostika, kompiuterinis rentgenas, burnos higiena, dantų akmenų valymas, vaikų dantų gydymas, dantų vagelių padengimas silantais.

Odontologijos klinika „ANGITIA“ įsikūrė 1999 m. Kaune, Rotušės aikštėje – miesto širdyje. 2016 m. lapkričio mėn. klinika persikėlė į naujas patalpas Savanorių pr. 273, kur pacientams suteikiamos dar geresnės sąlygos ir naujos paslaugos. Jūsų laukia darnus odontologų kolektyvas, kurio pagrindiniai specialistai dirba nuo pat UAB „ANGITIA“ įkūrimo, atėję čia jau turėdami vertingą patirtį.

Daugiau nei 20-ies metų odontologijos specialistų patirtis, šiuolaikinė odontologijos įranga ir aukščiausius ES bei Lietuvos kokybės reikalavimus atitinkančios dantų gydymo medžiagos užtikrina mūsų pacientams aukštos kokybės odontologijos (stomatologijos) paslaugas.

„ANGITIA“ odontologijos klinikos Kaune teikiamos paslaugos

Vaikų ir suaugusiųjų dantų gydymas.

Dantų plombavimas.

Endodontinis gydymas.

Dantų implantavimas.

Dantų protezavimas.

Profesionali burnos higiena.

Dantų balinimas.

Kompiuterinis rentgenas

„ANGITIA“ klinikos kredo – nė dienos be šypsenos. Todėl atliekame viską, kad mūsų pacientams sugrąžintume šypsenas ilgam arba – visam gyvenimui. Odontologijos klinika UAB „ANGITIA“ yra tarptautinės kompanijos „Lyoness“ lojalumo partnerė, todėl mūsų pacientai gali naudotis šios kompanijos individualiomis palankiomis galimybėmis bei nuolaidomis, kurias suteikia 300 partnerių Lietuvoje ir 20 000 kitų lojalumo partnerių visame pasaulyje.

DANTŲ GYDYMAS

Estetinis plombavimas reikalauja ypatingo gydytojo profesionalumo ir juvelyrinio kruopštumo. Atliekant estetinį plombavimą preciziškai tiksliai, sluoksnis po sluoksnio atkuriami prarasti danties audiniai ir keičiama, tobulinama danties forma, dydis, spalva. Tokiu būdu sukuriama natūrali ir graži danties išvaizda, atkuriama funkcija.

Estetinio plombavimo metu stengiamasi išsaugoti dantų gyvybingumą ir kuo daugiau sveikų, nešlifuotų danties audinių. Tai ypač tausojantis estetinio plombavimo būdas. Be to, šiuolaikinėje odontologijoje naudojamos kompozicinės medžiagos, labai panašios į danties audinius, todėl atkurti dantys yra tvirti, blizgantys ir atrodo natūraliai. Ypatingai puikūs rezultatai gaunami naudojant šveicariškus kompozitinius laminatus „Componeer“.

Endodontinis gydymas ypatingai svarbus, nes jis padeda išsaugoti natūralius žmogaus dantis. Laiku ir kokybiškai atliktas gydymas dar ilgam užtikrina danties arba šaknies gyvavimą, todėl „ANGITIA“ klinikoje ypatingas dėmesys skiriamas dantų šaknų kanalų gydymui, kontroliuojamam specialia įranga – apekso lokatoriumi ir kompiuteriniu rentgenu – radioviziografu. Šių technologijų dėka nuotraukos matomos kompiuterio ekrane ir specialia programa galima nuodugniai ištirti, o apšvitinimas iki 90% mažesnis, nei gaunant nuotraukas ne skaitmeniniu rentgenu.

Endodontinį gydymą sudaro du etapai

1. Mechaninis ir cheminis kanalų valymas bei šalinimas uždegiminės, arba nekrozavusios, pulpos (minkštasis audinys, esantis danties viduje, po kietųjų danties audinių emalio ir dentino sluoksniu) ir židinio, susiformavusio už danties šaknies ribų gydymas.

2. Hermetiškas kanalų uždarymas plombinėmis medžiagomis. Tai apsaugo nuo mikroorganizmų plitimo dantyje ir už jo ribų.

DANTŲ PROTEZAVIMAS KAUNE

Dantų protezavimas atliekamas arba dėl funkcionalumo, arba dėl estetinių priežasčių, siekiant suteikti estetinę išvaizdą, kramtymo komfortą, pašalinti dėl prarastų dantų atsiradusius kalbos sutrikimus.

Kai prarandami dantys, silpnėja kramtymo efektyvumas, sužemėja sąkandis, dantys migruoja, išilgėja, ir dėl to vystosi apatinio žandikaulio sąnario patologija. Tokiu atveju dantų protezavimas gali tapti išsigelbėjimu.

Dantų protezavimo nauda

Didesnis kramtymo efektyvumas.

Pagerėjusi estetinė išvaizda – galima drąsiai šypsotis atvira šypsena, neatrodo „sukritusios" lūpos, mažiau raukšlelių aplink jas. Dantų protezai savo spalva, skaidrumu, dydžiu, forma yra labai panašūs į natūralius dantis.

Geresnės fonetinės galimybės – lengviau kalbėti, aiškiai ištarti žodžius.

Geresnė gyvenimo kokybė, didesnė socialinė integracija, nes galima drąsiau ir daugiau bendrauti su žmonėmis.

Didesnis pasitikėjimas savimi.

Pagrindiniai dantų protezų tipai

• Fiksuoti dantų protezai (vainikėliai, daliniai vainikėliai ir tiltai) – tvirtinami prie likusiųjų nuosavų dantų – prisukami arba pricementuojami, nelygu, koks protezas. Šie dantų protezai, būdami labai panašūs į individualius paciento dantis, pagerina estetinę išvaizdą ir kramtymo efektyvumą.

• Išimami daliniai dantų protezai yra skirti pacientams, netekusiems kelių dantų viršutiniame arba apatiniame žandikaulyje. Šių protezų kaina yra santykinai mažesnė už fiksuojamų dantų protezų kainą, tačiau jų gera estetinė išvaizda, patogūs naudoti ir, juos išsiėmus, patogu prižiūrėti.

• Išimami pilni dantų protezai skirti pacientams, netekusiems visų dantų viename iš žandikaulio lankų arba abiejuose – ir viršutiniame, ir apatiniame. Išimami protezai gali būti fiksuojami ant implantų. Tuomet jie geriau laikosi, ir nebereikia naudoti protezams klijuoti skirtų „klijų“.

DANTŲ IMPLANTAI KAUNE

Šiai dienai jau visai nesvarbu, ar jums trūksta vieno danties ir reikia tik vieno danties implanto, ar jums reikia pakeisti visus dantis – dantų implantologas gali jums padėti. Implantacijos procedūrų sėkmės rodiklis yra ypatingai aukštas, o patiriamas diskomfortas minimalus, kadangi dantys implantuojami vietinėje nejautroje.

Dantų implantų rūšys

Dantų implantai yra tarsi dirbtinės dantų šaknys, arba dantų šaknų protezai. Šių implantų paskirtis yra laikyti nenuimamus dantų protezus (tiltus, vainikėlius) arba pagerinti išimamų protezų (plokštelių) fiksaciją. Dantų implantai būna įvairiausių rūšių. Tačiau šiuo metu plačiausiai pasaulyje ir Lietuvoje naudojami sraigtiniai dantų implantai, pagaminti iš labai gryno titano. Nuolatiniai dantys gaminami 4-8 mėn. po implanto įsriegimo.

Sraigtinis danties implantas – tai mažas varžtelis, pakeičiantis trūkstamo danties šaknį. Jis įsriegiamas į žandikaulį. Per 3-6 mėn. nuo įsriegimo, kaulas įauga į implanto paviršių, tada implantas naudojamas kaip atrama dirbtiniam danties vainikėliui. Implantais galima pakeisti vieną ar daugiau trūkstamų dantų. Danties implantai skiriasi savo forma, ilgiu, storiu, dydžiu. Odontologas -implantologas, įvertinęs jūsų žandikaulio kaulo būklę, parenka tinkamo tipo ir matmenų danties implantą.

Sudėtingesniais atvejais naudojamas kompiuterinis situacijos planavimas bei modeliavimas.

Kaulo priauginimo procedūros

Netekus danties, žandikaulio kaulas atrofuojasi, ir nebelieka vietos, kur įsriegti dantų implantą. Tada atliekamos kaulo priauginimo procedūros. Todėl labai rekomenduojame prieš danties traukimą pasikonsultuoti su dantų implantologu. Siekiant apsaugoti žandikaulio kaulą nuo kaulo tūrio mažėjimo, atliekama momentinė implantacija arba danties traukimo vieta užpildoma kaulo pakaitalu ir taip išvengiama brangių papildomų operacijų. Kaulo priauginimui naudojamas nuosavas, donorinis arba dirbtinis kaulas.

Kaulo priauginimas kaulo pakaitalais

Ši operacija gali būti atliekama įvairiose žandikaulio vietose, kai yra nepakankamas kaulo kiekis arba reikia užpildyti smulkius kaulo defektus. Kaulo priauginimo metu naudojami įvairūs kaulo pakaitalai ir savaime ištirpstančios membranos, kuriomis uždengiamos kaulo pakaitalu pripildytos žandikaulio vietos. Ši operacija atliekama dantų implantacijos metu arba prieš implantaciją, priklausomai nuo individualios situacijos. Po operacijos kaulo pakaitalas perauga tikru kaulu, į kurį vėliau įsriegiamas implantas.

Kaulo priauginimas kaulo bloku

Tokia operacija atliekama tuomet, kai žandikaulio kaulo rezorbcija yra labai didelė, ir dirbtiniu kaulu atstatyti defekto neįmanoma. Operacijos metu naudojamas nuosavo arba donorinio kaulo gabalėlis, kuris išimamas iš apatinio žandikaulio šakos arba smakro vietos ir pritvirtinamas žandikaulyje ten, kur jo trūksta, ir numatyta vieno ar daugiau dantų implantacija. Pritvirtintas kaulo blokas prigyja per 4–6 mėnesius, ir tuomet implantuojami dantys.

Sinuso dugno pakėlimo operacija

Sinuso dugno pakėlimas – tai operacija, kurios metu padidinamas žandikaulio ataugos aukštis, į sinuso dugną pridėjus kaulo. Operacijos tikslas – sukurti tokį žandikaulio keteros aukštį, kuris leistų sėkmingai atlikti dantų implantaciją. Į sinuso dugną pridėtas kaulas uždengiamas specialia apsaugine membrana. Po šios operacijos laukiama 6–9 mėnesius, kol į sinusą įdėtas kaulas apauga kraujagyslėmis ir tampa nuosavu. Tuomet jau galima įsriegti numatytus dantų implantus.

Atskirais atvejais dantų implantus įsriegti galima jau sinuso pakėlimo operacijos metu, tokiu būdu sutaupius 6–9 mėnesius laiko, nes dirbtinio kaulo suaugimas su nuosavu žandikaulio kaulu ir kaulo įaugimas į implanto paviršių vyksta kartu.

PRARADUSIEMS VISUS DANTIS

„All-On-4“ (visi ant 4) – tai plačiai žinomas ir visame pasaulyje taikomas dantų implantavimo į bedančius žandikaulius sprendimas. Visi dantys ant keturių implantų yra iš tiesų puikus išradimas – užtenka vienos dienos, ir žmogus jau gali turėti stabilius, nenuimamus laikinus dantis, galinčius sėkmingai tarnauti keletą metų. Tačiau nuolatinius dantų protezus galima pagaminti po kelių mėnesių. Ir tam užtenka tik keturių implantų! Tai pats greičiausias ir ekonomiškiausias sprendimas.

Įpratusiems prie išimamų protezų ir nenorintiems jų atsisakyti dėl ekonominių priežasčių, bet pageidaujantiems, kad plokštelės laikytųsi tvirčiau, UAB „Angitia“ siūlo du implantus su užraktėliais prie jų. Tai leidžia atsikratyti klijų plokštelėms bei diskomforto ir nerimo, kad plokštelė galėtų iškristi.

VAIKŲ DANTŲ GYDYMAS

Švelniai ir atsargiai gydome mažuosius mūsų pacientus – vaikučius.

Atliekame vaikų dantų odontologinę priežiūrą: vaikų dantukų ligų profilaktiką, diagnostiką, konsultuojame, gydome. Labai svarbu, kad tėveliai prieš apsilankymą pas vaikų odontologą paruoštų vaikutį psichologiškai. Vertėtų apsilankyti pas odontologą ne tada, kai vaikučiui pradeda skaudėti dantuką, o pratinti vaiką palaipsniui – pradžiai tik apžiūrai, susipažinti ir pasikalbėti su vaikų odontologu.

Labai dažna vaikučių burnos liga yra dantų ėduonis, arba kariesas, kuris atsiranda, jei vaikai nevalo arba prastai valo dantukus. Tad vos išdygus pirmiesiems pieniniams dantukams, prašome tėvelių ir jiems padedame supažindinti žaidimų forma vaikučius su dantukų valymu. Pirminės apžiūros metu gydytojas odontologas paaiškina vaikučiui ir jo tėveliams, kaip taisyklingai prižiūrėti ir valyti savo dantukus.

Mūsų mažiesiems profilaktinis patikrinimas būtinas ne tik todėl, kad brendimo laikotarpiu dygstantys nuolatiniai dantys yra mažiau atsparūs rūgščių ir šarmų poveikiui nei suaugusių žmonių, bet ir tam, kad būtų atkreiptas tėvų dėmesys į jų vaikų dantų dygimo ir žandikaulių vystymosi anomalijas ir laiku būtų imtasi prevencijos priemonių.

Norint efektyviai apsaugoti ką tik išdygusių nuolatinių krūminių dantų kramtomąjį paviršių, vaikų odontologijos specialistai pataria danties vageles ir duobeles užpildyti (hermetizuoti) specialiomis medžiagomis – silantais. Silantų nauda jau seniai įrodyta moksliniais tyrimais, ir abejonės „ar verta“ turėtų būti tėvelių pamirštos.

Silantai – tai dantų ligų profilaktikos priemonė. Dantų kramtomieji paviršiai, turintys vageles ir duobeles, padengiami specialia medžiaga, panašia į skystą plombą. Ši medžiaga neleidžia maisto likučiams patekti į dantų vageles, todėl galima lengviau ir švariau išvalyti dantis.

Silantais dažniausiai padengiami pirmieji ir antrieji krūminiai nuolatiniai dantys (pirmieji krūminiai nuolatiniai dantys išdygsta apie 6 m.). Vaikai dar neturi gerų higienos ir mitybos įpročių, todėl šie dantys dažnai sugenda anksčiausiai. Silantais rekomenduojama dengti ką tik išdygusius dantis, kol jie dar nepažeisti karieso. Laiku padengus dantis ir daktarui reguliariai prižiūrint silantą, dantys ilgiau išliks apsaugoti nuo dantų ėduonies, arba karieso. Silantai, hermetizuodami danties vageles keliolika mėnesių, apsaugo dantis nuo ėduonies patį kritiškiausią laikotarpį, per kurį labiau įgundama prižiūrėti burną, taisyklingai valyti dantis bei tinkamai maitintis.

DANTŲ BALINIMAS KAUNE

Dantų balinimas yra viena iš estetinės odontologijos procedūrų, suteikianti galimybę džiaugtis sniego baltumo dantimis.

Kodėl keičiasi mūsų dantų spalva? Tai lemia įvairios priežastys. Dantys praranda švytintį baltumą dėl amžiaus, spalvą neigiamai veikia kava, žalioji arbata, raudonas vynas, rūkymas, įtakos turi ir paveldimumas, dantų traumos, antibiotikų vartojimas.

Ar balinimas nekenkia dantims? Tikrai ne. Daugelis tyrimų, atliktų įvairiose šalyse, patvirtina, kad tai saugi, veiksminga, dantims ir dantenoms jokios žalos nedaranti procedūra, nekeičianti danties struktūros, tik skaidanti spalvotus junginius ir šviesinanti dantis. Dantų balinimo medžiagoms yra suteikti kokybės sertifikatai CE ir ISO. Dantų balinimui naudojamas karbamido peroksidas (silpna vandenilio peroksido forma). Daugelį dešimtmečių jis buvo žinomas kaip antiseptinė priemonė, ir tik vėliau nustatyta, kad jis turi ir balinamųjų savybių: nepažeisdamas danties emalio ištirpdo baltymų dėmes. Tyrimais įrodyta, kad ši balinimo medžiaga danties emalį pažeidžia mažiau nei dantų pasta, kurios sudėtyje yra abrazyvinių dalelių, pavyzdžiui, sodos.

Balinimo efektyvumas priklauso nuo dantų struktūros, emalio storio ir dantyse esančio pigmento atsparumo balinančiai medžiagai. Kad rezultatai pranoktų visus lūkesčius, „ANGITIA“ odontologijos klinikoje apsilankiusiajam žmogui suteikiama detali ir profesionali burnos higienisto konsultacija ir parenkamas tinkamiausias dantų balinimo būdas.

Dantų balinimo Kaune būdai

• Dantų balinimas namuose. Odontologijos klinikoje gydytojas įvertina jūsų dantų spalvą ir nuima atspaudus. Pagal juos pagaminamos specialios formelės (kapos), į kurias reikia įšvirkšti balinamosios medžiagos ir kurias būtina dėvėti 3 – 8 val. per parą (patogiausia - naktį). Kapų dėvėjimo trukmė yra 10 – 14 parų. Balinimo laikas priklauso nuo pradinės dantų spalvos ir nuo naudojamos medžiagos stiprumo. Kapos gaminamos iš elastingos medžiagos, todėl nesukelia nemalonių pojūčių, tik dantys kurį laiką gali būti jautresni. Kai dantys balinami namuose, tenka daugiau pastangų dėti pačiam žmogui, bet šis būdas yra pigesnis.

• Dantų balinimas odontologijos klinikoje. Tai greitesnis, tačiau brangesnis dantų balinimo būdas. Dantys padengiami specialiu, daug stipriau veikiančiu balinimo geliu, kuris aktyvinamas lazeriu „Zolar“, todėl pasiekiami gilieji danties sluoksniai. Procedūra užtrunka apie 1 valandą. Geresnio rezultato pasiekiama atlikus 2 – 3 balinimo procedūras.

• Negyvybingų dantų balinimas. Negyvybingi dantys įprastam balinimui nepasiduoda, todėl jie balinami iš vidaus, įvedant balinamąją medžiagą į danties kanalą. Ši procedūra paprastai atliekama kartą per porą metų, – per tiek laiko negyvybingas dantis pakeičia spalvą.

• Svarbu žinoti. Plombų ir vainikėlių balinimo procedūros neveikia, tad juos gali tekti keisti ar koreguoti. Todėl dantų balinimo procedūrą patariama atlikti pora savaičių iki estetinio plombavimo. Negalima balinti dantų, kai yra dantenų uždegimas, sergama periodontitu, nusidėvėjus emaliui ir pan.

BURNOS HIGIENA KAUNE

Vienos iš svarbesnių dantų ėduonies, arba karieso, atsiradimo priežasčių yra dantų apnašos ir jose esantys mikroorganizmai. Norint užkirsti kelią dantų ir dantenų ligoms, būtina atlikti profesionalią burnos ertmės higieną, kurios tikslas – pašalinti minkštąsias ir kietąsias dantų apnašas (akmenis), stabdyti karieso, dantenų ir periodonto ligų atsiradimą, atgaivinti burnos ertmę.

Profesionalios burnos ertmės higienos metu pacientams atliekamos šios procedūros

Dantų akmenys šalinami ultragarsiniu skaleriu.

Minkštos apnašos šalinamos naujausiu metodu „Air Flow“ sistema. Tai puikus ir neskausmingas būdas nuvalyti tabako, kavos bei arbatos apnašas bei pigmentines dėmes. „Air Flow“ – stipri oro, vandens ir sodos miltelių srovė, greitai nuvalanti dantų apnašas net sunkiai pasiekiamose vietose.

Danties kietieji audiniai sustiprinami fluoro preparatais.

Atliekamos dantų kaklelių nujautrinimo procedūros.

Dantų valymo ir burnos ertmės higienos būklės kontrolė.

Parenkamos individualios burnos ertmės higienos priemonės.

Paaiškinami burnos ertmės priežiūros bei dantų valymo metodai.

Nustatoma ankstyvoji ir grįžtamoji dantų ėduonies stadija.

DANTŲ BALINIMO PRIEMONĖS

JAV kompanijos „DISCUS DENTAL“ Inc. dantų balinimo medžiagos „NIGHT WHITE“ ir „DAY WHITE“ medžiagos yra gavusios CE bei ISO kokybės sertifikatus. Tai kompanija, kuri jau daug metų pirmauja dantų balinimo medžiagų gamyboje JAV rinkoje.

„NIGHT WHITE“ ir „DAY WHITE“ balinimo medžiagomis dantis balinti visai nesudėtinga

Dantų balinimo procedūros atliekamos namuose.

Paciento pageidavimu, dantis galima balinti ir dieną, ir naktį.

„ANGITIA“ klinikoje dantų balinimui pagaminamos kapos – specialūs loveliai, visiškai atitinkantys Jūsų dantis. Kapos gaminamos iš minkštos, elastingos medžiagos, nesukeliančios burnoje jokio diskomforto.

Norintiems greito efekto galime pasiūlyti dantų balinimo sistemą „Zoom“. Tai yra pažangi ir moksliniais tyrimais pagrįsta balinimo procedūra. Ji yra saugi, efektyvi ir greitai veikianti. Svarbiausias šios balinimo sistemos privalumas, kad jos poveikyje dantys per vieną valandą gali pašviesėti vidutiniškai iki aštuonių atspalvių; dažnai ir iki dešimties - dvylikos atspalvių.

DANTŲ BALINIMAS LAZERIU KAUNE

Norite gražios ir baltos šypsenos? Burnos ertmės priežiūra turi būti itin kruopšti, todėl galima suprasti, kad ne visiems pavyksta išlaikyti nepriekaištingo baltumo dantis. Išgryninto baltumo dantų spalvą sugrąžina „Angitia“ klinikos odontologijos specialistai. Dantų balinimas lazeriu Kaune yra viena iš daugelio mūsų teikiamų odontologijos paslaugų, sugrąžinančių sniego baltumo dantų šypseną. Po burnos higienos ir dantų balinimo procedūros pacientai džiaugiasi burnos gaiva, galėdami plačiai ir nevaržomai šypsotis.

Dantų balinimo lazeriu Kaune procedūra

Jeigu svarstote, kokiomis priemonėmis susigrąžinti gražią šypseną, kviečiame apsilankyti „ANGITIA“ odontologijos klinikoje Kaune, kad išspręstume visas jūsų burnos ertmės problemas taip, jog pamiršite jas turėję. Mūsų klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos odontologijos specialistai, ir dantų balinimo procedūros metu yra naudojamos naujausios technologijos, todėl liksite patenkinti ir kainos bei kokybės santykiu, ir mūsų specialistų profesionaliu darbu.

KOMPIUTERINIS RENTGENAS

Kompiuterinė dantų būklės diagnostika – puikus šiuolaikinės odontologijos technologijų pasiekimas, leidžiantis patogiai ir detaliai apžiūrėti padidintą burnos ertmės vaizdą ir dantų būklę kompiuterio ekrane. Kompiuterinio rentgeno, arba skaitmeninių radiologinių tyrimų burnos situacijos nuotraukos labai operatyviai pamatomos kompiuterio ekrane ir detaliai išanalizuojamos specialia programa. „ANGITIA“ klinikos pacientams visos reikalingos rentgeno nuotraukos padaromos vietoje.  Danties būklės nustatymas kompiuteriniu rentgenu yra saugus, nes galimo apšvitinimo rentgeno spinduliais dozė yra iki 90 proc. mažesnė, nei darant rentgeno nuotraukas neskaitmeniniu būdu.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Dantų implantavimas, dantų implantavimas Kaune, dantų implantacija, dantų implantacija Kaune, dantų implantai, dantų implantai Kaune, tvirti dantų implantai, kokybiški dantų implantai, sertifikuoti dantų implantai, dantų implantai Nobel Biocare, dantų vainikėliai Nobel Procera, dantenas apsauganti sistema On1, odontologai Kaune, odontologijos klinika Kaune, profilaktinė dantų apžiūra, estetinis dantų plombavimas, dantų plombavimas Kaune, dantų gydymas, dantų šaknų kanalų gydymas, vaikų dantų gydymas, profesionali burnos higiena, dantų balinimas, dantų balinimas lazeriu, dantų balinimas namuose, dantų balinimas Kaune, dantų protezavimas, dantų protezavimas Kaune, dantų protezai, tvirti dantų protezai, dantų plokštelės, dantų protezai ant implantų, metalo keramika, cirkonio oksido keramika, porceliano dantų vainikėliai, dantų karūnėlės, venyrai, dantų laminatės, kompiuterinė rentgeno diagnostika, chirurgo paslaugos, burnos chirurgija, beskausmis dantų rovimas, sinuso dugno pakėlimas, žandikaulio kaulo priauginimas, All-On-4, visi ant keturių, visi ant 4, dantys per vieną dieną, dantų implantai per vieną dieną, momentinis dantų implantavimas, dantų atkūrimas implantais, danties implantacija Kaune, danties implantacijos operacija, dantų implantologai Kaune, dantų implantologas Kaune, implantologija, sudėtinga dantų implantacija, dantų protezavimas ant implantų, kaulo augmentacija, žandikaulio kaulo priauginimas, kaulo priauginimo operacija, dantų tiltai, dantų protezai, išimami dantų protezai, neišimami dantų protezai, metalo keramika, bemetalė keramika, cirkonio keramika, cirkonio vainikėliai, dantų kanalų plombavimas, dantų kanalų gydymas ir plombavimas, Dantų gydymas Kaune, kosmetinis dantų plombavimas, endodontija, endodontinis gydymas, dantų šaknų plombavimas, estetinis dantų plombavimas Kaune, dantų kanalų gydymas, dantų kanalų pergydymas, dantų kanalų gydymas ir pergydymas, dantų šaknų gydymas, burnos chirurgija, dantų rovimas, beskausmis dantų rovimas, pieninių dantų rovimas, protinių dantų rovimas, dantų traukimas, sinuso dugno pakėlimas, operacinis dantų traukimas, protinių dantų traukimas, odontologas Mindaugas Gaučys, stomatologas, stomatologijos klinika, dantų skausmas, stomatologija, stomatologai Kaune, profesionali burnos higiena, dantų balinimas kapomis, dantų balinimas lazeriu, saugus dantų balinimas, dantų balinimas namuose, chirurginė odontologija

 • ANGITIA, UAB, odontologijos klinika. Dantų implantavimas, protezavimas ir visos odontologo (stomatologo) paslaugos
 • ANGITIA, UAB, odontologijos klinika. Dantų implantavimas, protezavimas ir visos odontologo (stomatologo) paslaugos
 • ANGITIA, UAB, odontologijos klinika. Dantų implantavimas, protezavimas ir visos odontologo (stomatologo) paslaugos
 • ANGITIA, UAB, odontologijos klinika. Dantų implantavimas, protezavimas ir visos odontologo (stomatologo) paslaugos
 • ANGITIA, UAB, odontologijos klinika. Dantų implantavimas, protezavimas ir visos odontologo (stomatologo) paslaugos
 • ANGITIA, UAB, odontologijos klinika. Dantų implantavimas, protezavimas ir visos odontologo (stomatologo) paslaugos
 • ANGITIA, UAB, odontologijos klinika. Dantų implantavimas, protezavimas ir visos odontologo (stomatologo) paslaugos
 • ANGITIA, UAB, odontologijos klinika. Dantų implantavimas, protezavimas ir visos odontologo (stomatologo) paslaugos
 • ANGITIA, UAB, odontologijos klinika. Dantų implantavimas, protezavimas ir visos odontologo (stomatologo) paslaugos
 • ANGITIA, UAB, odontologijos klinika. Dantų implantavimas, protezavimas ir visos odontologo (stomatologo) paslaugosVietovė:
ĮMONĖS STRAIPSNIAI IR NAUJIENOS:
Šiuolaikiniai dantų protezavimo būdai greitai ir efektyviai atkuria tikrąją šypsenos vertę Šiuolaikiniai dantų protezavimo būdai greitai ir efektyviai atkuria tikrąją šypsenos vertęANGITIA vaikų odontologai padeda išsaugoti sveikus dantis ANGITIA vaikų odontologai padeda išsaugoti sveikus dantisDantų priežiūros svarba jų būklei Dantų priežiūros svarba jų būkleiDantų implantavimo naujovės praradusiems tiek vieną, tiek visus dantis Dantų implantavimo naujovės praradusiems tiek vieną, tiek visus dantisDantų implantai – optimalus sprendimas, grąžinantis žmonėms prarastus dantis Dantų implantai – optimalus sprendimas, grąžinantis žmonėms prarastus dantisEndodontinis gydymas – priežastys ir negydomų dantų pasekmės Endodontinis gydymas – priežastys ir negydomų dantų pasekmėsTarptautinėje dantų technikos ir odontologijos parodoje IDS 2019 pristatytos naujienos Tarptautinėje dantų technikos ir odontologijos parodoje IDS 2019 pristatytos naujienosDantų praradimo pasekmės Dantų praradimo pasekmėsBlogas burnos kvapas, kurio priežasčių neįveiksime kramtoma guma Blogas burnos kvapas, kurio priežasčių neįveiksime kramtoma gumaBemetalis cirkonio implantas – išpildyta svajonė Bemetalis cirkonio implantas – išpildyta svajonėDantų priežiūros priemonės – kaip nepasiklysti jų gausybėje? Dantų priežiūros priemonės – kaip nepasiklysti jų gausybėje?Burnos higiena – ar būtina visiems ir visada? Burnos higiena – ar būtina visiems ir visada?Dantų implantavimo sistema TREFOIL – viso žandikaulio dantys per vieną dieną Dantų implantavimo sistema TREFOIL – viso žandikaulio dantys per vieną dienąDantų ėduonies atsiradimo priežastys ir prevencija Dantų ėduonies atsiradimo priežastys ir prevencijaProtiniai dantys – šalinti ar palikti ramybėje? Protiniai dantys – šalinti ar palikti ramybėje?Profesionali dantų higiena – kad šypsenos netemdytų pakitusi dantų spalva Profesionali dantų higiena – kad šypsenos netemdytų pakitusi dantų spalvaNegydomi ir apleisti dantys kelia grėsmę, kurios neįvertiname Negydomi ir apleisti dantys kelia grėsmę, kurios neįvertinameKasdienė dantų priežiūra: kaip kokybiškai rūpintis dantimis? Kasdienė dantų priežiūra: kaip kokybiškai rūpintis dantimis?Dantų atkūrimo paslaugos odontologijos klinikoje ANGITIA Kaune Dantų atkūrimo paslaugos odontologijos klinikoje ANGITIA KauneDantų šaknų kanalų gydymas ir pergydymas odontologijos klinikoje Kaune Dantų šaknų kanalų gydymas ir pergydymas odontologijos klinikoje KauneBedančių žandikaulių dantų implantavimas VISI ANT 4 metodu Bedančių žandikaulių dantų implantavimas VISI ANT 4 metoduDantų rovimas ir atkūrimas: ar visada geriau rauti, nei taisyti? Dantų rovimas ir atkūrimas: ar visada geriau rauti, nei taisyti?Greitas ir efektyvus dantų implantavimas odontologijos klinikoje ANGITIA Greitas ir efektyvus dantų implantavimas odontologijos klinikoje ANGITIAOdontologijos klinika ANGITIA – patikimos paslaugos tautiečiams bei šalies svečiams Odontologijos klinika ANGITIA – patikimos paslaugos tautiečiams bei šalies svečiamsVaikų dantų gydymas – profesionalų rankose Vaikų dantų gydymas – profesionalų rankoseDantų implantai VISI ANT 4 – patikimas sprendimas dantų atkūrimui Dantų implantai VISI ANT 4 – patikimas sprendimas dantų atkūrimuiDantų implantavimo sistema TREFOIL – gretai ir patikimai atkurs apatinio žandikaulio dantis Dantų implantavimo sistema TREFOIL – gretai ir patikimai atkurs apatinio žandikaulio dantisDantų implantavimas su naujausia TREFOIL implantavimo metodika Dantų implantavimas su naujausia TREFOIL implantavimo metodikaProfilaktinė dantų apžiūra ir burnos higiena – patikimas būdas išsaugoti nuosavus dantis Profilaktinė dantų apžiūra ir burnos higiena – patikimas būdas išsaugoti nuosavus dantisKokybiška dantų priežiūra – svarbi kasdienė procedūra Kokybiška dantų priežiūra – svarbi kasdienė procedūraDantų šaknų kanalų gydymas padės išsaugoti nuosavus dantis Dantų šaknų kanalų gydymas padės išsaugoti nuosavus dantisDantų protezavimas – natūralios šypsenos atkūrimui Dantų protezavimas – natūralios šypsenos atkūrimuiDantų implantai – sveikų ir baltų dantų garantija Dantų implantai – sveikų ir baltų dantų garantijaDantų implantai praradusiems visus dantis All-On-4 - greitas ir ekonomiškas sprendimas Dantų implantai praradusiems visus dantis All-On-4 - greitas ir ekonomiškas sprendimasDantų balinimas lazeriu odontologijos klinikoje ANGITIA Dantų balinimas lazeriu odontologijos klinikoje ANGITIADantų balinimas saugiai ir efektyviai Dantų balinimas saugiai ir efektyviaiDantų protezai - puiki dantų išvaizda ir kramtymo komfortas Dantų protezai - puiki dantų išvaizda ir kramtymo komfortasDantų implantacija. Naujas odontologijos klinikos ANGITIA požiūris į dantų implantus Dantų implantacija. Naujas odontologijos klinikos ANGITIA požiūris į dantų implantus

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus