Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Apšiltinimo ir apdailos medžiagos namo pamatui ir fasadui

Apšiltinimo ir apdailos medžiagos namo pamatui ir fasadui Apšiltinimo ir apdailos medžiagos namo pamatui ir fasadui

Pamatų ir rūsio sienų apšiltinimui bei jų apsaugai nuo drėgmės, UAB „Aruodas“ siūlo vandeniui atsparų „Styrmann AQUA“ polistireną. „AQUA“ polistirenas dėl mažo ilgalaikio vandens įgeriamumo, bei geresnių fizinių savybių (didesnio kietumo - net EPS 150 ir EPS 200), yra puikus sprendimas rūsio sienų ir pamatų apšiltinimui. Todėl, jei norite apsisaugoti savo pamatus nuo drėgmės, rinkitės šias polistireno plokštes. Be to, apšiltinus namo pamatus polistirolu „AQUA“, juos galite dekoruoti mozaikiniu tinku „Alpol“. Atsparus ir estetiškai patrauklus dekoratyvinis tinkas tarnaus ilgai ir pagyvins jūsų namų tiek eksterjerą, tiek interjerą.

Drėgmė namuose

Atlikti eksploatuojamų pastatų stebėjimai rodo, kad daugiausia problemų kyla pamatuose, žemėje įgilintose konstrukcijose – tam įtakos turi susidariusi drėgmė grunte. Todėl ir kalbame apie pamatų apšiltinimą, nuo drėgmės poveikio, taip pat apie tai, kokiomis medžiagomis galime to išvengti, apsaugodami pamatą.

Drėgmė atsiranda tada, kai įrengiant pamatą daroma uždara nuogrinda, ant jos pradeda kauptis ne tik drėgmė, bet ir įvairūs teršalai, veisiasi samanos bei kiti organizmai. Lietus aptaško pamato apdailą ir jie tampa drėgni, murzini, dėmėti, iš jų veržiasi druskos. Lietus bei grunte esanti drėgmė, kartu su teršalais, pro atsitiktines vietas, gali prasiskverbti į pamatą ir žemėje esančią šiltinimo sistemą. Iš šiltinimo sistemos į išorę migruojanti drėgmė gadina ne tik pamato konstrukciją, bet ir tinkuotų pamatų apdailą. Norint išvengti išvardytų problemų, rekomenduojama tinkamai apšiltinti pamatą ir pasirinkti struktūrinį tinką.

Apšiltinimo ir apdailos medžiagos

Vandeniui atsparus polistirolas „Styrmann AQUA“ pamatų šiltinimui

Efektyviausia medžiaga pamato apšiltinimui – mėlynojo putų polistirolio plokštės – „Styrmann AQUA“ polistirenas. Šis polistirenas yra skirtas apšiltinti rūsio sienas ir namo grindis po išlyginamuoju betono sluoksniu, kai yra sąlytis su gruntu. „AQUA“ polistirenas gali būti naudojamas žemėje esančių vamzdžių izoliacijai, įrengiant kelių konstrukcijas, horizontalius stogus.

Dėl savo techninių savybių jos apsaugo pamatą nuo didesnės drėgmės kaupimosi apšiltinant, taip pat nuo tolimesnio drėgmės kaupimosi eksploatuojant pastatą. Šios plokštės yra specialiai impregnuotos taip, kad vandens įgeriamumo koeficientas būtų kuo mažesnis (nuo 3% iki 1 % procento). Plokštės gaminamos su specialiais drenažiniais grioveliais, skirtais susikaupusios drėgmės ir kondensato savaiminiam pasišalinimui nuo plokštės paviršiaus.

Dar vienas privalumas – „Styrmann AQUA“ polistirolio plokštės sugraduotos centimetrais taip, kad būtų lengviau suprasti, kokio ilgio ar pločio plokštės dalį reikia naudoti. Be to, impregnuoti produktai turi specialius kvadratėlius iš vienos plokštės pusės – taip papildomai nebereikia šiaušti paviršiaus jas montuojant. Plokštės gaminamos tik frezavimo būdu, jų paskirtis – nepraleisti drėgmės į sieną, todėl montažinėmis putomis užpildyti tarpų tarp plokščių papildomai nebereikia.

UAB „Aruodas“ siūlo penkių rūšių „Styrmann“ polistireninį putplastį. Be jau aprašyto vandeniui atsparaus polistirolo „AQUA“ - geoporo ekstrudinio polistirolo EPS150, EPS 200, kuris yra papildomai impregnuotas ir atsparus drėgmės poveikiui, išorinių rūsio sienų ir grindų, kuomet yra sąlytis su gruntu, apšiltinimui, asortimente rasite viso namo apšiltinimo medžiagas: universalų polistirolą EPS 50, EPS 70, EPS 80, EPS 100, EPS 200, kuris yra skirtas sienų, stogų ir fasadų apšiltinimui. Fasadinis polistrolas  EPS 045, EPS 042, EPS 040 yra rekomenduojamas fasadų šiltinimui ir renovacijai plonasluoksnėse šiltinimo sistemose. Neoporas pilkas polistirolas „Grafit-Styr“ EPS S 033, EPS S 031- puikus sprendimas fasadų apšiltinimui iš išorės padengiant polistireninį putplastį tinku ir lakštiniais elementais. Akustinis polistirolas EPS 50 - rekomenduojamas sienų, lubų, grindų apšiltinimui, kur reikalinga papildoma garso izoliacija, vietose, kur polistirolas nėra veikiamas didelėmis fizinėmis apkrovomis.

Apšiltinimo ir apdailos medžiagos

Natūralaus akmens mozaikinis tinkas „Alpol“ pamato atnaujinimui ir dekoravimui

Apšiltinus pamatą, jo dekoratyviniam tinkavimui „Aruodas“ rekomenduoja itin atsparų ir ilgaamžį mozaikinį tinką su natūraliais, nenusiplaunančiais marmuro akmenukais „Alpol AT 397“. „AT 397“ mozaikinis tinkas yra lengvai plaunamas, atsparus fiziniam poveikiui, grybeliams ir pelėsiui.

Fasado apdaila mozaikiniu tinku „Alpol“

Mozaikinis tinkas „Alpol“ naudojamas ne tik pamatui ar fasadui, jis puikiai tinkamas laiptinėms, koridoriams, židinio apdailai. Mozaikinis tinkas „Alpol“ gaminamas iš akmens ir natūralaus marmuro. Mozaikinis tinkas pasižymi tvirtumu, atsparumu fiziniams bei gamtos veiksniams, tokiems kaip  vėjas, lietus, ultravioletiniai spinduliai, todėl rekomenduojama tinkuoti tas vietas, kuriuose yra didelis judėjimas ir didelė tikimybė fiziniam kontaktui.

Mozaikinis tinkas, dėl sudėtyje esančių akmenukų yra tvirtesnis ir atsparesnis purvo poveikiui, lietus nuplauna purvo dėmės ir fasadas išlaiko estetinį patrauklų vaizdą.

Galite rinktis mozaikinį tinką iš dažyto akmens ir kalkakmenio užpildo – toks produktas yra pigesnis, turi visas atsparumo savybes, tačiau dėl nenatūralaus užpildo yra linkęs blukti.

Natūralių marmuro akmenukų užpildu produktas yra atsparus visiems fiziniams, gamtos veiksniams bei laiko poveikiui – marmuro spalva lieka ilgam.

Pasirinkę tinkamus produktus savo svajonių namu galėsite džiaugtis labai ilgus metus.

UAB „Aruodas“ specialistai visuomet suteiks išsamias konsultacijas ir patarimus, atliks detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus, pasirūpins operatyviu statybinių medžiagų pristatymu į objektą.

Apšiltinimo ir apdailos medžiagos namo pamatui ir fasadui

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus