Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Atvirose Baltijos graplingo žaidynėse – T.Aukštuolio triumfas

Atvirose Baltijos graplingo žaidynėse – T.Aukštuolio triumfas Atvirose Baltijos graplingo žaidynėse – T.Aukštuolio triumfas

Pirmą kartą istorijoje surengtos atvirosios Baltijos šalių graplingo žaidynės į Jurbarką sutraukė 159 šios sporto šakos entuziastus, kurie atstovavo ne tik Lietuvai ar Latvijai, tačiau ir Lenkijai, Rusijai, Baltarusijai bei Kazachstanui. Aiškų žaidynių favorito vardą pateisino ukmergiškis Teodoras Aukštuolis.

„Labai sunki buvo pirmoji kova, kurioje nugalėtojas paaiškėjo tik po pratęsimo. Po to įsivažiavau ir užtikrintai skyniausi nugalėtojo titulo link. Džiaugiuosi prisijungęs – viskas laiku, jokių trukdžių. Organizatoriai atliko  tikrai gerą darbą“,- užsijuosęs absoliučios svorio kategorijos diržu pasakojo ne taip seniai iš Japonijos grįžęs vienas talentingiausių Lietuvos kovotojų.

Vos prieš kelias savaites prie tarptautinės graplingo federacijos prisijungusi Kazachstano delegacija į žaidynes atvežė du sportininkus. Jie abu tapo savo svorių nugalėtojais, o Alinas Katanas – ir absoliučios svorio kategorijos laimėtoju tarp veteranų.

„Būsiu atviras. Atvykome dviese, nes norėjome įvertinti graplingo judėjimą Lietuvoje. Neįsivaizdavome nei koks čia lygis, nei ko čia laukti. Be to, norėjome pamatyti jūsų šalį. Esame sužavėti“, - teigė Kazachstane prezidento pareigas užimantis Alinas Katanas.

Tarp jaunųjų graplingo kovotojų, kaip įprasta, nepralenkiamas buvo Deividas Matusevičius, tarp devyniolikmečių – Danielius Grėbliūnas, o  tarp merginų – viena stipriausių Lietuvos kovotojų Julija Stoliarenko.

„Didesnių sensacijų išvengėme. Tiek Julija, tiek Deividas, tiek Danielius yra labai stiprūs kovotojai, tad nieko keisto, kad jie tapo savo grupių nugalėtojais. Kalbant apie patį turnyrą, savęs vertinti nesinori, tačiau iš užsienio atvykę kovotojai liko nenusivylę. Mums tai yra svarbiausia.

Vienas turnyras baigėsi – ruošimės kitam. Šiemet dar laukia Europos čempionatas mūsų šalyje, tad darbo laukia labai daug. O šios Baltijos šalių žaidynės į istoriją pateks kaip pirmosios žaidynės istorijoje“, - pasakojo tarptautinės graplingo federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas.

Europos čempionatas rugsėjo 24 dieną įvyks Kaune.   

Daugiau informacijos www.grappling.lt

2016 m. BALTIJOS ŠALIŲ ATVIRAS GRAPPLING IMTYNIŲ ČEMPIONATAS

Lietuvos graplingo federacija (Lithuanian Grappling federation)

Daugiau informacijos: www.grappling.lt

Lietuvos graplingo federacija (Lithuanian Grappling federation) infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus