visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Balti mikroautobusai, UAB - mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Adresas: Žiedo g. 12, Mastaičių k,LT-53310, KAUNO RAJ., Lietuva

Įmonės kodas: 303831355

Mob. Nr.: 8 652 9 3333Balti mikroautobusai, UAB VEIKLA: mikroautobusų nuoma su vairuotoju. Mikroautobusų nuoma įvairioms progoms nuo 20 iki 21 vietos visoje Lietuvoje.

„Balti mikroautobusai“ veža užsakomaisiais reisais keleivių grupes, mokinių grupes; vestuvių, mergvakarių, bernvakarių, krikštynų, jubiliejų ir kitų švenčių dalyvius.

„Balti mikroautobusai“ teikia žmonių grupių vežimo į verslo renginius, konferencijas, seminarus, kultūros renginius; sporto komandų vežimo į varžybas paslaugas. Taip pat veža į ekskursijas vaikams, turus, pažintines keliones. Parveža iš oro uostų ar nuveža į oro uostus, gali pasitikti jūsų svečius iš oro uosto. Vairuotojai kalba Angliškai ir Rusiškai.

RAKTINIAI ŽODŽIAI

Keleivinių mikroautobusų nuoma Kaune, mikroautobusų nuoma vestuvėms, mikroautobusų nuoma krikštynoms, mikroautobusų nuoma mergvakariams, mikroautobusų nuoma renginiams,  mikroautobusų nuoma su firmos vairuotoju, nauji komfortiški mikroautobusai, MB Sprinter, VW Crafter, vežame žmonių grupes Lietuvoje ir užsienyje, mikriukų nuoma, mkroautobusų nuoma


Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus