visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

BALTIC CLIPPER, UAB - kelionių agentūra

Adresas: Laisvės al. 61-1,LT-44304, KAUNAS, Lietuva

Įmonės kodas: 110437597

Tel. Nr.: (37) 320300BALTIC CLIPPER, UAB kelionių agentūros VEIKLA: BALTIC CLIPPER - jau daugiau kaip 18 metų yra vienas didžiausių kelionių agentūrų tinklų Lietuvoje ir Baltijos šalyse, teikiantis visas verslo, tarnybinių ir poilsinių kelionių organizavimo paslaugas.

Kelionių agentūrų tinklas turi savo atstovybes didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose.

BALTIC CLIPPER teikia visas turizmo paslaugas: parduoda visų aviakompanijų lėktuvų bilietus, keltų ir autobusų bilietus, Lietuvos ir užsienio kelionių operatorių keliones lėktuvu ir autobusu, kruizus, pažintinius turus, užsako apgyvendinimą viešbučiuse ir apartamentuse visame pasaulyje ir yra globalaus verslo kelionių aptarnavimo tinklo BCD Travel atstovas Lietuvoje.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Lėktuvų bilietai, aviabilietai, skrydžių bilietai, jūrų keltų bilietai, autobusų bilietai, poilsinės, poilsio kelionės, pažintinės kelionės, kelionės lėktuvu, kelionės autobusu, kruizai, kelionės kruiziniu laivu, verslo, tarnybinės kelionės, komandiruočių organizavimas, kelionės į parodas (mugės), slidinėjimo kelionės, atvykstamasis turizmas, skatinamosios kelionės, viešbučių ir apartamentų užsakymas, rezervacijos, automobilių nuoma, automobilių parkavimas oro uoste, konferencijų ir seminarų organizavimas ir aptarnavimas, maršrutų užsienyje ir Lietuvoje organizavimas, apgyvendinimo organizavimas, visos poilsio pažintinių kelionių paslaugos, individualios kelionės organizavimasPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus