ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

BALTIJOS METALO TECHNOLOGIJŲ CENTRAS, UAB - metalo apdorojimas

Adresas:
Eišiškių pl. 47, LT-02184, Vilnius, Lietuva


Įmonės kodas: 11085454

Tel. Nr.: (5) 2477024
Faks. Nr.: (5) 2477025BALTIJOS METALO TECHNOLOGIJŲ CENTRAS, UAB VEIKLA: Metalo apdorojimas. Veiklą pradėjome nuo pjaustymo staklių. Šiuo metu mes galime pasiūlyti visą spektrą metalo apdorojimo technologijų: Lazerinio pjaustymo; Pjovimas vandens čiurkšle; Plazminio pjovimo; Dujinio pjovimo; Lenkimo stakles ir giljotinas; Revolverinius presus; Lenkimo stakles (metalo lakštų ir profilių); Lenkimo stakles vamzdžiams (pjovimo, šlifavimo, lenkimo); Išilginis ir skersinio pjaustymo linijas; Atsarginės detalės minėtai įrangai; Kita įranga

BMTC priklauso įmonių grupei, kuri buvo įkurta 2000 m. ir tiekia modernią pramoninę metalo apdorojimo įrangą ir technologijas.

Bendrovė pradėjo savo veiklą Baltijos šalyse, toliau dirbti pradėjo Baltarusijoje ir Lenkijoje. Šiuo metu organizacija dirba virš 40 specialistų.

Pagrindinių įrenginių tiekėjai PTV, ERMAKSAN, KJELLBERG, COMAC, MicroStep, SALVAGNINI, MG, ROLLERI, Farina, MACRI, TAILIFT ir tt.

Įmonė ne tik parduoda automatus, bet ir prižiūri garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu. Atlieka remontą, konfigūruoja ir paleidžia įrangą, apmoko operatorius, konsultuoja techniniais klausimais.

Didelis dėmesys yra skiriamas BMTC techniniams darbuotojams, kurie yra su aukštuoju techniniu išsilavinimu ir papildomai tobulinas du kartus per metus specializuotuose gamintojų organizuojamuose kursuose. Tai mums leidžia išlaikyti aukštos kvalifikacijos darbuotojus ir žengti koja kojon su technologijų plėtra.

Dirbdami su klientais, tirti jų poreikius, atsižvelgiant į metodo 5M:

žmonės (men),

įrenginiai (machine),

metodai (method),

žaliavos (material),

pinigai (money).

Šis metodas leidžia klientui parinkti technologiją, kuri leistų gaminti kokybišką produktą už priimtinas gamybos sąnaudas ir gerokai didinančią gamybos efektyvumą.

Dokumentaciją apie siūlomą įrangą (vadovėlius, mokymo medžiagą) ir jos valdymą parengiame pageidaujama kalba. Visa įranga yra valdoma programinės įrangos, tad mokymasis tampa lengvu, žmogiškasis faktorius yra sumažinamas iki minimumo.

Mūsų specialistai taip pat kompetentingai parenka papildomą įrangą ir instrumentus. Didelė reikšmė teikiama gamintojo rekomendacijoms, renkantis reikalingą įrangą klientui.

BMTC bendrovė skiria ypatingą dėmesį dalyvavimui specializuotose parodose, kur pristato klientams naujus gaminius, demonstruoja įrangą ir atsakoi į klausimus.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Staklės, presai, tekinimo, frezavimo, hidrauliniai, metalo apdorojimo, karpymo, lankstymo, štampavimo, tekinimas, frezavimas, metalo apdirbimas, metalo apdirbimo staklės, metalo staklių reguliavimas, metalo staklių remontas, vibropresai, metalo apdirbimo įranga, metalo apdirbimo įrenginiai, metalo karpymo, metalo lankstymo, metalo karpymas, metalo lankstymas, frezavimo staklės, metalo apdorojimo įranga, hidrauliniai presai, hidraulinis presas, 6tampavimo staklės, revolveriniai presai, revolverinis presas, briaunos lenkimo presas, briaunos lenkimo presai, giljotina Veiklos sritys
Žymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus