ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Baseino dezinfekcija be chloro. Aktyvus deguonis OvyTri – daugiafunkcinė vandens priežiūra

Baseino dezinfekcija be chloro: Aktyvus deguonis OvyTri - daugiafunkcinė vandens priežiūra Baseino dezinfekcija be chloro: Aktyvus deguonis OvyTri - daugiafunkcinė vandens priežiūra

AKTYVUS DEGUONIS SU ALGICIDU „OVYTRI“ 20 l – vandens dezinfekcija, oksidacija, dumblių naikinimas BE CHLORO. „Ovy tri“ – aukštos kokybės daugiafunkcinis skystas aktyvus deguonis su algicidu, skirtas nuolatinei baseino ar Spa baseino vandens dezinfekcijai, dumblių prevencijai ir oksidavimui, šokui.

ovytry-skystas-aktyvus-deguonis-su-algicidu

 • Viskas viename (all in one).
 • 100 % natūralus ir ekologiškas produktas, pilnai eliminuojantis chlorą ir jo poreikį.
 • Sunaikina visus mikrobus, bakterijas ir virusus, šalina grybelį ir panaikina pelėsį.
 • Turi flokuliacinių savybių, todėl vanduo visuomet bus išlaikomas švarus, skaidrus ir tyras.
 • Atstato drumstą ar žalią vandenį į normalią būseną.
 • Visiškai nepavojingas žmonėms ir supančiai aplinkai. Europoje autorizuotas ir pripažintas dezinfekantas, bei plačiai naudojamas, kaip pagrindinis dezinfekantas komerciniuose baseinuose ir Spa.
 • Savybės: dezinfekantas, baktericidas, algicidas, dumblių prevencija, koaguliantas, oksidatorius, šokas,  organinių teršalų valymas, kvapų šalinimas, ekologiškas produktas be chloro.

Baseinų chemija „OvyPool®“ – tai ypatingai aukštos kokybės ir koncentracijos, pripažinta ir sertifikuota Europoje, baseinų chemija ir baseinų priežiūros produktai. Tai 100 % europietiški produktai, įskaitant visas žaliavas, gamintojas „OCEDIS“, Prancūzija. „OvyPool“ baseinų priežiūros priemonės yra labai veiksmingos ir saugios, savo sudėtyje neturinčios jokių pigių kinietiškų priemaišų ir žaliavų.

Profesionalios baseino ir Spa baseino vandens priežiūros priemonės, skirtos vandens balansui, dezinfekcijai, priežiūrai ir prevencijai: maksimaliai koncentruotas algicidas – dumblių naikinimui ir prevencijai, flokuliantas – vandens skaidrinimui ir valymui, lėtai tirpstantis chloras – vandens priežiūrai ir dezinfekcijai, greitai tirpstantis chloras – vandens oksidavimui ir dezinfekcijai, pH minus ir pH plus – vandens balansui, aktyvus deguonis baseinų priežiūrai be chloro ir dar daugelis kitų baseinų priežiūros priemonių, skirtų baseino priežiūrai ir vandens dezinfekcijai.

Aktyvų deguonį kaip ir kitus baseinų priežiūros produktus galite įsigyti el.parduotuvėje www.baseinuchemija.com

Dėl platesnės informacijos kreipkitės telefonu 8 639 33 900 arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus