visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Baseino priežiūra be chloro PristineBlue® – švelni, paprasta ir ekologiška vandens priežiūra

Baseino priežiūra be chloro PristineBlue®: švelni, paprasta ir ekologiška vandens priežiūra Baseino priežiūra be chloro PristineBlue®: švelni, paprasta ir ekologiška vandens priežiūra

Naudojant „PristineBlue®“ pereiti prie bechlorės baseino priežiūros yra dar lengviau nei bet kada anksčiau. Vanduo apdorotas „PristineBlue®“ tampa minkštesnis ir atrodo viliojančiai, be cheminių medžiagų skonio ir kvapo. Jis švelnus baseino įrangai ir jis neblukina maudymosi aprangos. Jūs galite maudytis iš karto po vandens apdorojimo su „PristineBlue®“. Jums neperštės akys... ir jūs nepatikėsite, kaip puikiai po maudymosi atrodo jūsų plaukai ir oda.

Ilgalaikė „PristineBlue®“ formulė leidžia Jums išvengti kasdienio vandens testavimo ir chloro naudojimo baseino priežiūroje.

PristineBlue produktai

Kodėl verta apsvarstyti priemonių be chloro naudojimą?

Baseinuose ir Spa daugeliui žmonių nepatinka chemikalų kvapas ir chloruoto vandens skonis. Yra daug chloro trūkumų ir juos galima suskirstyti nuo smulkių iki rimtų. Chloras išbalina maudymosi aprangą, dirgina akis ir odą, po vandens apdorojimo chloru negalima iš karto maudytis, chlorą pavojinga sandėliuoti, o taip pat chloras skatina baseino įrangos ir dangos koroziją, yra žalingas aplinkai.

Chloras greitai išsisklaido ir todėl reikalinga nuolat atlikti vandens testavimą bei rūpestingą priežiūrą. Besimaudantieji gali sulaukti šalutinių reakcijų dėl chloraminų, tai yra chloro šalutiniai produktai, kurie gali sukelti tokias reakcijas kaip odos sudirginimas ar netgi kvėpavimo problemas. Kai kurie moksliniai tyrimai netgi susiejo chloro naudojimą vidaus baseinuose su astma! Ir visa tai tik smulkūs nusiskundimai!

Kadangi, naudojamas chloras yra dominuojantis produktas baseino vandens priežiūros rinkoje, daugelis žmonių net neįtaria, jog egzistuoja alternatyvos chlorui.

Viena iš tokių alternatyvų – „PristineBlue®“!

Formulė, kuri yra naudojama „PristineBlue®“ yra registruota EPA ir turi NSF/ANSI Standard 60 standartą kaip geriamojo vandens priedas. Baseinų savininkai gali prižiūrėti savo baseinų vandenį naudodami tas pačias chemines priemones, kurios yra naudojamos dumblių ir bakterijų kontrolei daugelyje JAV geriamojo vandens tiekimo šaltinių.

Ilgalaikė „PristineBlue®“ formulė reikalauja dėmesio tik kartą per dvi savaites ir priemonės reikia tik kelių mililitrų ar gramų, o ne litrais ar kilogramais, kaip chloro. „PristineBlue®“ neišsisklaido kaip chloras, todėl yra taupiai naudojamas Jūsų baseine ar Spa, kadangi kiekvienas lašas kovoja su dumbliais ir bakterijomis. Bendrai paskaičiavus, baseino ar Spa priežiūros išlaidos, naudojant „PristineBlue®“ tokio paties laikotarpio priežiūrai, yra tokios pačios arba net mažesnės kaip ir naudojant chlorą.

„PristineBlue®“ aktyvi sudėtinė dalis yra biologiškai aktyvus varis, Europos Sąjungos patvirtinta alternatyva, suteikianti galimybę, baseinų, Spa baseinų ir kaitinimosi kubilų savininkams, turėti šviežią ir švarų vandenį be chloro.

Varis jau daugelį amžių buvo plačiai naudojamas įvairiuose vandens telkiniuose, įskaitant baseinus, dumbliams ir bakterijoms šalinti.

Naudojant įprastines vario formas, sukurtas baseinams, susiduriama su pagrindine problema: dėmėmis. Varis sunkiai tirpsta vandenyje ir vario dalelės, kurios nesusijungia su dumbliais, paprastai nusėda ant baseino sienų arba dugno.

Be to neįmanoma į vandenį įpilti tiek vario, kad jis sunaikintų bakterijas.

Netgi chelatiniai vario produktai, kurie kažkaip sumažina dėmių atsiradimą, neįveda biologiškai aktyvaus vario į vandenį. Varis veiksmingai veikia tik dumblius ir bakterijas, kai jis yra biologiškai aktyvus, ir chelatinės jungtys sustiprina biologinį vario aktyvumą.

„PristineBlue®“ pranašesnis už chelatinius produktus dėl savo unikalaus pagrindinio produkto ET3000. Sumaišytas su ET3000 varis visiškai ištirpsta, „PristineBlue®“ yra biologiškai aktyvus ir gali būti įvedamas į vandenį pakankamos koncentracijos, kad kovotų su dumbliais ir bakterijomis. Varis (Cu++) naudojamas sukurti „PristineBlue®“ turi du teigiamus krūvius. ET3000 molekulė turi daug negatyvių krūvių ir jungimosi taškų. Todėl „PristineBlue®“ yra kitoks ir daug efektyvesnis nei esantys vario pagrindo analogai rinkoje.

Kiekvienas vario jonų teigiamų krūvių prisijungia prie ET3000, kitus teigiamus krūvius palikdamas biologiškai aktyviais, kad pritrauktų ir susijungtų su dumbliais ir bakterijomis. Kai dumblis arba bakterija susiliečia su vario jonu, jie absorbuoja jį ir žūsta. Tada varis susijungia su organinėmis medžiagomis ir daugiau vandenyje nebeaptinkamas.

„PristineBlue®“ – ekonomiškas sprendimas

„PristineBlue®“ sistema tikriausiai yra efektyviausia išlaidų atžvilgiu Jūsų baseino priežiūros priemonė, kadangi kiekvienas „PristineBlue®“ lašas padeda kontroliuoti dumblius ir sustabdyti bakterijų plitimą. „PristineBlue®“ neišsisklaido saulės šviesoje kaip chloras. Jos lygis sumažėja tik tuomet, kai ji kovoja su dumbliais ir bakterijomis Jūsų vandenyje. Lyginant plaukiojimo sezono išlaidas, „PristineBlue®“ išlaidos yra tokios pačios arba mažesnės nei chloro.

Vandens dezinfekcija ir filtravimas

Nors vanduo baseine atrodo švarus, skaidrus ir tyras, tačiau jame gali būti bakterijų ir virusų, kurie platina ligas ir infekcijas. Dėl šios priežasties mikroorganizmų panaikinimui reikalinga baseino vandens dezinfekcija. Naujai įpylus „PristineBlue®“ į baseino vandenį, maža jo dalis sunaudojama esamų mikroorganizmų ir virusų dezinfekcijai. Kita „PristineBlue®“ dalis lieka vandenyje ir vykdoma ilgalaikė dezinfekcija bei kova su naujai į vandenį patekusiais mikroorganizmais ir organiniais teršalais.

„PristineBlue®“ sąnaudą įtakoja besimaudančiųjų kiekis ir užterštumo lygis, sąnaudos neįtakoja vandens ir oro temperatūra, jos svyravimai, saulėkaita.

Oras, besimaudantieji, supanti baseiną aplinka pastoviai teršia baseino vandenį. Šie nešvarumai sukelia drumzlėtumą, tai yra puiki terpė bakterijoms ir dumbliams daugintis. Visa tai būtina išvalyti naudojant filtravimo įrangą. Filtravimo įranga išvalo nešvarumų dalelytes iš baseino vandens, palaiko vandenį švarų ir skaidrų. Labai svarbu, kad filtras būtų išvalomas bei visas baseino vanduo būtų perfiltruojamas bent kartą per dieną.

pristinemedalBaseinai, Spa baseinai ir kaitinimosi kubilai įgaus natūralų vandens tyrumą ir visada atrodys gaiviai „PristineBlue®“

• ES ir pasaulyje registruotas patentas.

• US Environmental Protection Agency sertifikatas EPA No. 64962-1.

• Geriamo vandens sertifikatas NSF/ANSI STANDARD 60.

• Seal of Approval ANTI ALLERGY sertifikatas.

• Veiklioji medžiaga vario sulfatas ES Nr. 231-847-6.

• Vario sulfatas naudojamas geriamo vandens dezinfekcijai.

• Daugiau nei 15–ka metų naudojamas JAV ir Europoje.

• Nekenksmingos aplinkai medžiagos.

• Netaikomi reglamentai.

„PristineBlue®“ privalumai prieš chlorą

• Nedirgina akių ir odos.

• Nebalina maudymosi aprangos.

• Švelnus baseino įrangai ir dangai.

• Bekvapis, beskonis, neputojantis.

• Nereikalauja dažnos priežiūros (naudojamas kas 2 savaites).

• Suteikia baseino vandeniui daugiau skaidrumo.

• Natūralus ir draugiškas supančiai aplinkai.

• Neišsklaidomas saulės spindulių.

• Ilgalaikė vandens priežiūra ir dezinfekcija.

• Sezono kaina panaši ar net žemesnė nei chloro.

• Efektyvus baseino konservavimas žiemojimui.

• Tik per 24 valandas pereinama prie vandens apdorojimo be chloro.

„PristineBlue®“ bechlorė vandens priežiūros sistema susideda iš šešių produktų

1. „PristineBlue®“ – sistemos kertinis akmuo, draugiškas aplinkai algicidas ir baktericidas.

2. „PristinePower®“ – bechlorė oksidavimo priemonė, kuri greitai ištirpsta ir pašalina kvapus bei organines medžiagas, teršalus ir kūno riebalus, kurie gali suformuoti nuosėdas ir tapti vandens drumstumo priežastimi.

3. „PristineClean®“ – neleidžia formuotis nuosėdoms ir metalų sankaupoms.

4. „PristineCheck®“ – kontroliuoja kalcio lygį ir paruošia baseino ar Spa vandenį prieš panaudojant „PristineBlue®“.

5. „PristineExtra®“ – natrio dichloro oksidavimo priemonė, kuri yra naudojama pradinėje sistemos naudojimo stadijoje.

6. „PristineClear®“ – išvalo drumstą vandenį baseinuose ir Spa, surinkdamas smulkias daleles filtravimo sistemoje, kas padeda jas geriau pašalinti iš vandens.

Atmerkite akis ir pažvelkite naujai – krištolo tyrumo ateitis be chloro!

Visus baseinų priežiūros produktus galite įsigyti el.parduotuvėje www.baseinuchemija.com

Dėl platesnės informacijos kreipkitės telefonu 8 639 33 900 arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Admonita, UAB

Daugiau informacijos: www.visainfo.lt

Admonita, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus