ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Bet kuris pasirinktas implantas – 699 Eur! Išskirtinis Šypsenos akademijos pasiūlymas Jums

Bet kuris pasirinktas implantas – 699 Eur! Išskirtinis Šypsenos akademijos pasiūlymas Jums Bet kuris pasirinktas implantas – 699 Eur! Išskirtinis Šypsenos akademijos pasiūlymas Jums

Odontologijos klinika „Šypsenos akademija“ turi Jums išskirtinį pasiūlymą – tik dabar bet kuris pasirinktas implantas – 699 Eur!

Į pasiūlymo kainą įskaičiuota:

  • skaitmeniniai tyrimai;
  • implantologo konsultacija;
  • gydymo plano sudarymas;
  • implantacija pasirinktu implantu
  • implantacinis rinkinys.

Šiuolaikinė dantų implantacija griauna nusistovėjusius mitus

Iki šiol danties atstatymo procedūra implantu buvo laikoma itin sudėtinga chirurgine procedūra, lydima skausmo ir sudėtingo gijimo laikotarpio. Šiuolaikinė odontologija ir tikslus gydymo suplanavimas padeda išvengti bet kokių nemalonių pojūčių, o teisingai prižiūrimas implantas tarnauja visą gyvenimą.

Diagnostika ir nuodugnus ištyrimas – sėkmingo gydymo garantas

Prieš atliekant dantų implantavimą, „Šypsenos akademijos“ pacientams atliekami skaitmeniniai tyrimai (skaitmeninis dantų būklės tyrimas intraoraliniu skaneriu, kompiuterinė 3D tomografija), šių tyrimų dėka nustatoma gretimų dantų būklė, sąkandis, kaulo kiekis, netekto danties vietoje bei milimetrų tikslumu suplanuojami pasirinkto implanto parametrai, implanto įsriegimo kampas .

Greitas gijimas ir lengvas atsistatymas po implantacijos

Procedūrai atlikti pakanka vietinės nejautros, o gijimas ne retais atvejais stebėtinai lengvas. Laikantis visų gydytojo nurodymų jau sekančią dieną galite grįžti į darbus bei įprasto gyvenimo būdo. Minimaliai apribojama tik intensyvesnė fizinė veikla – tenisas, bėgiojimas, aukšto intensyvumo treniruotės bei sunkus fizinis darbas. Tinimas ir mėlynės galimi, bet vis rečiau sutinkami. Implanto neprigijimo tikimybė siekia vos – 1-2 % . „Šypsenos akademija“ valdo net ir menkiausias rizikas, todėl implanto neprigijimo atveju – perimplantavimo darbai atliekami visiškai nemokamai.

O kada „dantukas“?

Implantu atstatyta danties šaknis prie kaulo prigyja standartiškai per 3-5  mėn. Įsitikinus, kad klientas „susigyveno“ su implantu, jis protezuojamas pasirinktu vainikėliu. „Šypsenos akademijos“ laboratorijos galimybės leidžia plauko pločio tikslumu suplanuoti danties protezavimo darbus bei suteikti galimybę pacientams pasirinkti jam artimiausią ir tinkamiausią protezo rūšį pagal medžiagiškumą bei gamybos technologijas.

„Šypsenos akademija“ visuomet siekia sudaryti palankiausias sąlygas kokybiškam gydymuisi. Todėl visiems klinikos pacientams suteikiama galimybė į atsiskaitymą už paslaugas išsimokėtinai.

Pasinaudokite šiuo puikiu pasiūlymu ir džiaukitės nauju dantimi už 699 Eur. Daugiau informacijos apie akciją, jos terminus ir implantavimo procedūrą, teiraukitės odontologijos klinikoje „Šypsenos akademija“.

Šypsenos akademija, UAB

Daugiau informacijos:

sypsenosakademija.lt

Šypsenos akademija, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus