Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Betoninės čerpės S:T ERIKS – patvari ir ilgaamžė stogo danga

Betoninės čerpės S:T ERIKS – patvari ir ilgaamžė stogo danga Betoninės čerpės S:T ERIKS – patvari ir ilgaamžė stogo danga

UAB „Aruodas“ prekiauja statybinėmis, apdailos ir namų apšiltinimo medžiagomis. Bendrovė siūlo įvairius sprendimus stogo dangoms ir pristato „S:T Eriks“ betonines čerpes. „S:T Eriks“ – viena iš didžiausių betoninių čerpių ir trinkelių gamintojų Skandinavijoje. Įmonė gamina plataus profilio betono produktus: čerpes, trinkeles, šulinius, atramines sienas, bortelius. „S:T Eriks“ gaminama produkcija atitinka bendrus CE Europinius standartus.

Betoninės čerpės S:T ERIKS

Stogo dangą šiandien galima rinktis iš daugybės variantų. Svarbu, kad danga būtų tvirta, ilgaamžė ir natūrali. Tik rūpestingai pasirinkta stogo danga, suteiks namui estetikos ir ypatingo grožio. Todėl „S:T Eriks“ betoninės čerpės yra optimalus pasirinkimas.

Betonas yra ypatinga medžiaga, kurią žmonės jau naudoja šimtus metų. Tai viena tvirčiausių medžiagų, kuri su amžiumi tik tvirtėja. Betoninės stogo čerpės, ilgus metus saugos namus nuo lietaus, sniego, vėjo ar vasariškos kaitros.

„S:T Eriks“ betoninės čerpės gaminamos Švedijoje, todėl jos pritaikytos reikliam šiaurietiškam klimatui. Čerpės yra šiuolaikiškos formos ir dažomos įvairiausiomis spalvomis. Tai labai svarbu, norint pabrėžti namo išskirtinumą.

Betoninės čerpės S:T ERIKS

Betoninėmis čerpėmis „S:T Eriks“ labai paprasta dengti stogą. Tikslios formos užtikrina sandarius sujungimus, kurių dėka čerpės yra stabilios, po jomis patenka mažiau dulkių ar sniego. Dengiant stogą šiomis betoninėmis čerpėmis tiek laiko sąnaudos, tiek darbų kaštai bus itin maži.

Norint suteikti stilingą ir ilgaamžę išvaizdą, betoninės čerpės gaminamos iš pigmentuoto betono, o paviršius net du kartus padengiamas UV spinduliams atspariais dažais. Čerpės dažytu paviršiumi yra žymiai atsparesnės samanoms ar kitoms apnašoms. Dėl tokio paviršiaus apdirbimo „S:T Eriks“ čerpių graži išvaizda išlieka ilgą laiką.

UAB „Aruodas“ specialistai visuomet suteiks išsamias konsultacijas ir patarimus, atliks detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus, pasirūpins operatyviu statybinių medžiagų pristatymu į objektą.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus