Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

BEVI, UAB - elektros varikliai, reduktoriai, dažnio keitikliai

Adresas: Savanorių pr. 219,LT-02300, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 300105723
PVM kodas: LT100001682213

Tel. Nr.: (8 5) 261 1112
Mob. Nr.: 8 620 31 277
Faks.: (8 5) 203 2177BEVI, UAB VEIKLA: Elektros varikliai, reduktoriai, dažnio keitikliai, minkšto paleidimo įrengimai, izoliacijos medžiagos, komponentai elektros pavaros sistemai.  Be elektros variklių BEVI grupė taip pat tiekia reduktorius, motoreduktorius, dažnio keitiklius, švelnaus paleidimo įrenginius ir izoliacines medžiagas. 

Centrinis biuras įsikūręs Švedijoje, Blomstermala miestelyje. Čia yra pagrindinis biuras, centrinis sandėlis, gamyba ir vienas didžiausių šalyje elektros mašinų aptarnavimo cechas. BEVI šiandien yra vienas iš dviejų didžiausių elektros variklių tiekėjų tiek Švedijos, tiek Skandinavijos, bei Pabaltijo rinkose.

BEVI grupė aptarnauja staklių gamintojus ir įvairias pramonės šakas. BEVI dirba pagal Kokybės Valdymo ir Aplinkos Tvarkymo Sistemos standartus ISO9001-2000 ir ISO 14001. Viskas atliekama garantuojant produktų geros kokybės produktų gamybą ir platinimą saugiausiu aplinkai būdu. Abi BEVI produktų rūšys, tiek gaminančių energiją, tiek naudojančių energiją, turi aukštą energijos efektyvumo kriterijų.

BEVI, UAB PRODUKTAI:

ELEKTROS VARIKLIAI:

Elektros varikliai 2A/2D: Visi varikliai iš 2A/2D serijos gnybtų dėžutę turi korpuso viršuje. Kaip standartas įmontuoti termistoriai yra nuo 160 dydžio.

Elektros varikliai Sg/Sh: Variklių Sg/Sh serija yra geriausiai žinomi BEVI produktai. Aukštą kokybę užtikrina sunkiam darbui skirti guoliai.

Vienfaziai varikliai: BEVI turi daug skirtingų rūšių vienfazių variklių.

EEx-e ir EEx-de varikliai: ATEX aprobuoti EEx varikliai visų dydžių ir galingumų.

Pramoniniai varikliai: Jeigu Jums reikia naujo aukštos ar žemos įtampos variklio, tada BEVI yra teisingas Jūsų pasirinkimas.

Laivų valdymo elektros varikliai: Laivo sraigto valdymo varikliai naudojimui jūrose. Jeigu Jums reikia paleidimo įrangos, mes galime ir ją parinkti.

Vibratorių varikliai: Mes gaminame specialius vibracinius variklius.
        
Statoriai, rotoriai: Didelis pasirinkimas tiek standartinių variklių tiek jų atsarginių dalių, leidžia mūsų klientams gauti variklius už tesingą kainą ir atitinkamai skubiu pristatymu.
    
Specialūs varikliai: Mūsų gamykloje Švedijoje mes galime greitai perdaryti nedideles serijas variklių pagal kliento sąlygas.

Servovarikliai: Servo varikliai su stiprintuvais visoms paskirtims nuo paprasčiasių iki daugiaašinių sistemų.

REDUKTORIAI:

Reduktoriai MAS 2000: Aukšta kokybė, maži matmenys ir patraukli kaina

Reduktoriai aliuminio korpusais: Didelis pasirinkimas sliekinių ir krumpliaratinių reduktorių aliuminiais korpusais už labai mažą kainą.

Domkratai: Įvairių tipų domkratai.

DAŽNIO KEITIKLIAI: Aukšto laipsnio techninis palaikymas telefonu ir pagal poreikį vietoje. Mes galime tiekti dažnio keitiklius el.skyduose su visa įranga pagal kliento specifikaciją.

MINKŠTO PALEIDIMO ĮRENGIMAI: Mūsų švelnaus paleidimo prietaisai suprojektuoti pagal rinkos poreikius. Gali būti supakuoti pagal klientų pageidavimus.

KOMUTACINIAI PRIETAISAI: Galime tiekti paprastus ir paleidimo prietaisus pvz.:Y/D ir DOL paleidikliai, kojiniai jungikliai, ir kiti standartiniai jungikliai. 

ĮVAIRIOS ŠILUMINĖS APSAUGOS: Pramoninei gamybai teikiame daug rūšių terminių apsaugų tokių kaip termistoriai, PT-100, šiluminės apsaugos ir t.t. 

IZOLIUOJANČIOS MEDŽIAGOS: Net jeigu Jums reikia nedidelio arba didelio kiekio vario vielos arba izoliacinės medžiagos, BEVI gali būti Jūsų tiekėju.

SPECIALŪS MECHANIZMAI:

Specialūs varikliai: BEVI gaminamų specialių variklių paskirtys yra labai įvairios. Mūsų visapusiški darbo metodai užtikrina ne tik kokybę ir būseną, bet taip pat ir tai, kad mūsų resursų naudojimas ilgalaikis ir nepavojingas aplinkai.

Testavimo įranga: Testavimo įrangai gaminame daug skirtingų dalykų, rotacinius keitiklius su patikslinta sinusoidės bangos forma ir preciziška įtampa. Dažnis gali būti keičiamas su įtampa arba reguliuojamas atskirai.  BEVI taip pat gamina skirtingus tipus pagal klientų pageidavimus testavimo sistemas, kuriomis Jūs galite bandyti produktus. Dažnai tiekiame testavimo sistemas visu išpildymu su elektros spintomis ir valdymo skydais.

Apmokymai:  Daug specialistų atvyksta į BEVI specialiems apmokymams apie rotacines mašinas, dažnio keitiklius ir t.t.

bevi-produktai

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Elektros varikliai, elektriniai varikliai, reduktoriai, dažnio keitikliai, sliekiniai reduktoriai, krumpliniai reduktoriai, krumpliaratiniai reduktoriai, krumpliaratoriniai reduktoriai, cilindriniai reduktoriai, motoreduktoriai, prekyba elektros varikliais, elektros variklis, sliekinis reduktorius, krumpialaratiniai reduktoriai, krumpliaratinis reduktorius, dažnio keitiklis, motoreduktorius, moto-reduktoriai, moto reduktoriai, reduktorius, reduktoriai, minkšto paleidimo įrenginiai, komutaciniai prietaisai, šiluminės apsaugos, izoliuojančios medžiagos, specialūs varikliai, testavimo įranga, BEVI, elektros prekės, elektros įranga, vienfaziai varikliai, EEx varikliai, pramoniniai varikliai, vibratorių varikliai, specialūs varikliai, servo varikliai, dažnio keitikliai, elektros varikliai pramonės įrengimams, elektros varikliai išcentriniams siurbliams


ĮMONĖS PREKĖS IR PASLAUGOS:
Elektros varikliai BEVI Sg/Sh Elektros varikliai BEVI Sg/Sh

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus