Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Biuro baldai – aukščiausia kokybė ir platus pasirinkimas

Biuro baldai – aukščiausia kokybė ir platus pasirinkimas Biuro baldai – aukščiausia kokybė ir platus pasirinkimas

Įmonė UAB „Justura“ projektuoja ir gamina įvairios paskirties baldus ir siūlo platų baldų asortimentą. Bendrovė gamina baldus ne tik namams, bet ir biurams.

Biuro baldai – svarbus įstaigos akcentas. Tinkamas įvaizdis ir atmosfera biure lemia tolimesnę bendradarbiavimo sėkmę ir darbinę nuotaiką. Įmonė siūlo tinkamiausią sprendimą baldų pasirinkime.

Biuro baldai – aukščiausia kokybė ir platus pasirinkimas

Atsižvelgdama į kliento poreikius ir galimybes „Justura“ stengiasi kiekvienam biurui sukurti išskirtinį stilių, kuris tinkamai reprezentuotų užsakovo veiklos sritį. Nestandartiniai biuro baldai suteikia daug galimybių išnaudoti patalpų erdvę bei leidžia išreikšti biuro individualumą.

„Justura“ biurams siūlo įsigyti minkštasuolius, spintas, spinteles ir stalus.

Biuro baldai – aukščiausia kokybė ir platus pasirinkimas

Pagrindinė medžiaga biuro baldų kūrimo ir gamybos procese yra baldinė plokštė. Baldinės plokštės pasirinkimas lemia baldo atsparumą drėgmei, aukštai temperatūrai, minimaliems priežiūros reikalavimams.                                

„Justura“ gamyboje naudoja įvairių gamintojų siūlomas plokštes, kurių matmenys yra nuo 8 iki 50 mm storio. Briaunų apdirbimui naudojamos 0,6-2 mm storio laminavimo juostos.

Įmonė gamina vienviečius, dviviečius ir triviečius minkštus biuro baldus, kurie gali būti komplektuojami kartu su žurnaliniais staliukais. Minkšti baldai aptraukiami aukštos kokybės eko oda arba gobelenu. Rėmas ir kojos pagaminti iš metalo, dažyti milteliniu būdu.

Biuro baldai – aukščiausia kokybė ir platus pasirinkimas

„Justura“ atsižvelgia į kiekvienos įstaigos specifiką ir užtikrina aukščiausią kokybę. Įmonė lanksti klientų poreikiams ir gali sukurti nestandartinio dizaino baldus, pritaikomus pačiose įvairiausiose erdvėse ir sukuriančius tinkamą atmosferą. Patikima socialinė įmonė „Justura“ kviečia rinktis iš plataus baldų asortimento pačioms įvairiausioms įstaigoms.

JUSTURA, UAB

Daugiau informacijos: justura.lt

JUSTURA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus