Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Bonus Medicus odontologijos klinika Kaune, Ž. Kučingio IĮ - dantų implantai, implantacija, dantų protezavimas, dantų gydymas, burnos higiena

Adresas: Utenos g. 22-1,LT-50178, KAUNAS, Lietuva

Įmonės kodas: 134232437

Tel. Nr.: (8 37) 34 1537Bonus Medicus odontologijos klinika Kaune, Ž. Kučingio IĮ - „Bonus Medicus“ yra atsakinga ir profesionali odontologijos klinika Kaune: dantų implantai, implantacija, dantų protezavimas, dantų gydymas, burnos higiena.

„Bonus Medicus“ dantų klinika ypatingai specializuojasi dantų implantacijos ir dantų protezavimo srityse bei teikia aukštos kokybės dantų gydymo paslaugas. „Bonus Medicus“ dantų klinika ir joje dirbantys specialistai visuomet garantuoja kompetetingai, nuoširdžiai ir atsakingai suteiktas paslaugas.

Ilgametė patirtis ir laimingi pacientai leidžia didžiuotis sėkmingai įveiktais sudėtingais atvejais: dantų gydymo, dantų protezavimo ir dantų implantacijos srityse.

Dantų implantai, implatacija ir dantų protezavimas – tai sritys kuriose klinikos specialistai nuolatos tobulinasi ir kelia kvalifikaciją įvairiuose seminaruose ir mokymuose, kad savo pacientams galėtų suteikti naujausiomis technologijomis ir būdais grįstas paslaugas. „Bonus Medicus“ odontologijos klinika Kaune naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagas ir inovatyvias technologijas.

Odontologijos klinika „Bonus Medicus“ maloniai kviečia apsilankyti konsultacijai dėl jūsų sveikatos ir šypsenos.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

odontologijos klinika, dantu klinika Kaune, odontologijos klinika Kaune, implantacija, dantų implantai, dantų implantai Kaune, implantai Kaune, dantu implantai kaina, straumann implantai, dantų protezavimas, dantų protezavimas Kaune, dantų gydymas, burnos higiena, burnos higiena Kaune, dantu karuneles, stomatologai, danties rovimas, protinio danties rovimas, kanalai, kariesas, periodontitas, estetinis plombavimas, kaulo priauginimas, dantu ploksteles, protezavimas


Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus