ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

BORGALITA, UAB - plieniniai stogai, stogų ir sienų dangos, angarai

Adresas:
Sakalų g. 6/2-45, LT-08124, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 125516812
PVM kodas: LT255168113

Tel. Nr.: (8 5) 210 2051
Mob. Nr.: 8 686 50 105
Faks. Nr.: (8 5) 210 2054


Filialai: VILNIAUS RAJ., KAUNAS, KLAIPĖDA

BORGALITA, UAB VEIKLA: Plieniniai stogai, plieninės stogų ir sienų dangos, plieno konstrukcijų angarai. Įmonė gamina ir parduoda įvairius plieninius profiliuotus lakštus stogams ir sienoms.

Pas mus galite įsigyti ne tik švediškos kokybės stogo dangą, bet ir visus reikalingus priedus: stogo plėveles, stogo langus, liukus, lietaus nuvedimo sistemas, įvairius lankstinius, savisriegius varžtus, lygią skardą, stogo kopėčias, tiltelius ir kitus reikalingus priedus.

Mes projektuojame ir montuojame lengvų konstrukcijų plieninius pastatus, angarus. Borga angarai lengvai pritaikomi kliento reikmėms, juose galima įrengti įvairius sandėlius, tvartus, daržines, technikos pastoges, žirgynus, sporto arenas ir kt.

Borga koncernas buvo įkurtas Švedijoje prieš daugiau nei 40 metų. Pradėjusi gaminti pastatų metalinių konstrukcijų detales, šiandien "BORGA" gamina daugiau negu 200 pavadinimų gaminių. Tai metaliniai stogų ir sienų profiliai, įvairios tvirtinimo detalės, o taip pat lengvų konstrukcijų pastatai.

"BORGA" prekinis ženklas jungia plieno skardos profiliavimo gamyklas Švedijoje, Lenkijoje, Lietuvoje bei Jungtinėse Amerikos Valstijose. "BORGA" taip pat turi savo padalinius Čekijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Rumunijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Pasirinkę "BORGA" Jūs ne ik sutaupysite savo laiką ir pinigus, tačiau įsigiję švedišką, kokybišką produktą – gausite kvalifikuotą mūsų darbuotojų konsultaciją. Užsakytas medžiagas pristatome kliento nurodytu adresu. 

BORGALITA, UAB PRODUKTAI:

PLIENO STOGŲ IR FASADŲ SISTEMOS:

Stogų dangos: Borga siūlo įvairius plieninius profiliuotus lakštus šlaitiniams stogams. Visi Borga profiliuoti ir lygūs plieno lakštai yra padengti ilgaamžėmimis ir itin atspariomis atmosferos poveikiui organinėmis dangomis.

Sienų dangos: Borga siūlo įvairius plieninius profiliuotus lakštus įvairiems fasadams. Visi Borga profiliuoti ir lygūs plieno lakštai yra padengti ilgaamžėmimis ir itin atspariomis atmosferos poveikiui organinėmis dangomis.

Lietaus nuvedimo sistema: Borga lietaus nuvedimo sistema pagaminta pagal ES standartus, EU Nr.612, o tai reiškia, kad ši sistema gali būti pritaikoma ir su alternatyviomis sistemomis.

Stogo langai: Kokybės kontrolė užtikrina, kad savo klientams siūlome tik patikimų gamintojų stogo langus.

Daugiasluoksnės plokštės: Siūlome stogo ir sienų daugiasluoksnės plokštės su polistireno ir poliuretano užpildais. Tai plokštės, kurias sudaro išorinis ir vidinis plieno lakštai, tarp kurių yra šilumą izoliuojantis užpildas.

Statybinės plėvelės: Siūlome platų asortimentą itin kokybiškų difūzinių, antikondesacinių ir kitų plėvelių ventiluojamiems šlaitiniams stogams ir fasadams.

Tvirtinimo elementai: Borga siūlomi savisriegiai gali būti naudojami bet kokios rūšies plieno skardai tvirtinti. Taip pat siūlome analogiškos kokybės kniedes.

Kiti stogo elementai: Vsiškam stogo užbaigimui, reikalinga daugybė įvairių papildomų elementų (aksesuarų). Visus juos galite rasti mūsų asortimente, tai: pokraiginės tarpinės, statybinės plėvelės, savisriegiai varžtai, skaidrūs profiliuoti lakštai, korekciniais dažai ir t.t.

Z, C ilginiai: Borga Z ir C ilginiai dažniausiai naudojami kaip karkasas stogo ar sienų dangoms tvirtinti. Pagrindinis šio produkto privalumas - tai stiprumas ir lengvumas. Modernus BORGA staklynas leidžia šiuo profilus pagaminti iki 15 metrų ilgio.

Skaidrūs trapeciniai profiliai: Šviesai patekti į sandėlius bei hales mes siūlome naudoti sienų ir stogų skaidrias plokštes. Skaidrios plokštės yra tokio pat pločio ir profilio kaip ir Borga plieniniai profiliai.

PLIENO KONSTRUKCIJŲ ANGARAI IR KT. STATINIAI:

BORGA HALE: Pasirinkę mūsų plieno pastato sistemą per trumpą laiką gausite pilnai sukomplektuotą pastatą, atitinkantį šiuolaikinio verslo reikalavimus. Naudodami savo statybos sistemą kaip pagrindą, savo plieno statinius galime nesunkiai pritaikyti pagal poreikius ir veiklos sritis. Galime pagaminti įvairių tipų pastatus – nuo paprastų sandėlių iki pramoninių ar sporto arenų. Borga plieno statinius sudaro aukščiausios kokybės komponentai, kruopščiai apgalvoti ir  visiškai atitinkantys vieningą  Borga pastatų sistemą.

QUICK & EASY - ANGARAS SU STOVINČIU KARKASU PER 6 SAVAITES ! Pasirinkę „Borga“ ir mūsų unikalią statybos sistemą, pastatą su sumontuotu pagrindiniu  karkasu turėsite praėjus šešioms savaitėms po sutarties pasirašymo. Quick & EasY – tai plieninių pastatų statybos modelis, tinkantis tiek maniežams, tiek moderniems sandėliams ar specialios paskirties verslo pastatams. Galime pasiūlyti ir apšiltintus, ir neapšiltintus statinius. 

Papildomi elementai: Borga surenkamų plieninių halių užbaigtumui siūlome didelį konstrukcinių sistemų pasirinkimą. Mes idėsime duris, vartus, langus ir kitus produktus reikalingus halių išbaigtumui.

Trapeciniai profiliai

Šalto valcavimo profiliai: Borga Z & C ilginiai dažniausiai yra naudojami kaip karkasas stogo ar sienų dangoms tvirtinti. Pagrindinis šio produkto privalumas - tai stiprumas ir lengvumas.

Skaidrūs profiliai: Šviesai patekti į sandėlius bei hales mes siūlome naudoti sienų ir stogų skaidrias plokštes.

Vėjo užtvaros: Kokybiškos vėjo užtvaros pritaikomos visuose pramoniniuose pastatuose. Vėjo užtvaros užtikriną lėtą, bet pastovų patalpų vėdinimą be skersvėjo.

BORGALITA, UAB FILIALAI:

VILNIUS: BORGALITA, UAB centrinė būstinė; Sakalų g. 6/2-45, LT-08124 Vilnius; Tel. (8 5) 21 02051; Faks. (8 5) 21 02054; Mob.tel. 8 686 50105

VILNIAUS RAJ., VAIDOTAI: Gamyba, sandėlys; Pramonės g. 4, LT-14149; Tel./Faks. (8 5) 235 2335; Mob.tel. 8 682 67017 

KAUNAS: Tunelio g. 60-311, LT-44405; Tel. (8 37) 759072; Faks. (8 37) 759073; Mob.tel. 8 698 39875

KLAIPĖDA: Liepų g. 64B; Mob.te. 8 647 38 876

borgalita-produktai-ir-paslaugos

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Stogo dangos, stogų danga, stogo danga, trapeciniai profiliai, lietaus nuvedimo sistemos, stogo langai, plėvelė, borga, stogai, sienos, skarda, stogo kaina, puralas, poliesteris, RANILA, čerpių imitacija, classic danga, plieniniai stogai, plieninės sienų dangos, alucinkas, cinkuota skarda, skarda kaminui, stoglangiai, plėvelės, profiliuoti plieno lakštai, apvali lietaus nuvedimo sistema, stačiakampė lietaus sistema, VELUX, roto, statybinės plėvelės, difuzinė plėvelė, antikondensacinė plėvelė, garo izoliacija, tvirtinimo elementai, varžtai, plieninės konstrukcijos stogo elementai, plieninių konstrukcijų pastatai, drop stop, angarai, žirgynai, sandėliai, lengvos konstrukcijos pastatai, metalo konstrukcijos, profiliai, z tipo profilis, zet, zetas, OMEGA, montažinis kampas, montažiniai profiliai, ventiliaciniai kaminėliai, stogo priedai, stogo kopėčios, tiltelis, sniego užtvara, sniego stabdis, lankstiniai, latakai, lietvamzdžiai, įlajos, kraigas, vėjalentė, vėjinė, lietskardė, laštakis, angarai, angaras kaina, angarai kaina
Žymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus