ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

CENTROMERA, UAB - būstų projektų vystymas

Adresas:
Zundų takas 2 - 9, LT-47489, KAUNAS, Lietuva


Įmonės kodas: 300039052
PVM kodas: LT100001160311

Tel. Nr.: (8 37) 36 2777
Mob. Nr.: 8 620 90 555
Faks. Nr.: (8 37) 36 2999CENTROMERA, UAB VEIKLA: Būstų projektų vystymas. Įmonė, kuria ir vysto gyvenamųjų būstų, namų projektus. Bendrovės prioritetas – kurti ir vystyti su aplinka derančius projektus, puošti miestą patraukliais, originalios architektūros pastatais.

Bendrovė įsikūrė 2004 metais ir nuo pat veiklos pradžios užsibrėžė aiškų tikslą – tapti viena didžiausių ir patikimiausių nekilnojamojo turto rinkos dalyvių.

Pagrindinis „Centromera“ veiklos principas – didžiausias dėmesys vartotojui, kuris yra ne tik potencialus būsto pirkėjas, bet ir miesto bendruomenės, betarpiškai susijusios su naujomis statybomis, narys.

Bendrovė siekia rinkai pateikti aukštos kokybės, patogius ir vartotojų lūkesčius atitinkančius būstus. Kiekvienam klientui „Centromera“ stengiasi suteikti kuo daugiau laisvės ir galimybių susikurti savo namus.

Kurdama ir vystydama projektus „Centromera“ bendradarbiauja su rinkoje gerai žinomomis projektavimo kompanijomis: Architektų biuru G. Natkevičius ir partneriai, Šarūno Kiaunės projektavimo įmone, architektu Gerardu Pečiuliu; bankais: Nordea banku, SEB banku, Danske Bank A/S Lietuvos filialu, Swedbank banku, DNB banku.

CENTROMERA, UAB ĮGYVENDINTI PROJEKTAI:

„Centromera“ 2005 metais baigė vykdyti gyvenamojo namo projektą Ukmergės ir Kalniečių gatvių sankirtoje, Kaune. Šiame penkiaaukščiame šlaitinio stogo name yra 50 butų, kuriuose jau įsikūrė naujieji gyventojai.

2006 metais buvo pabaigtas statyti originalios rytietiškos architektūros gyvenamasis namas Sukilėlių prospekte, Kaune. Iš kitų „Sakura“ - toks namo pavadinimas - išsiskiria architektūra bei spalva. Namo forma yra simbolinė sakuros medžio išraiška – platėjanti į viršų, nuolat auganti, turinti ypatingą aurą. Šis namas yra gerai matomas iš įvairių Kauno vietų, o pro jo langus atsiveria miesto ir upės vaizdai.

2008 metais pabaigtas projektas “Gojus” – kurio jaukiuose butuose jau įsikūrė gyventojai. Tai šiuolaikiško, patogaus, ramaus gyvenimo garantija Antagynės gatvėje.

2008 metais taip pat buvo baigtas statyti daugiabutis "Lyra" - svajonių žvaigždynas. Tai modernios konstrukcijos namas, žalioje aplinkoje, su erdvia požemine automobilių stovėjimo aikštele, vaizdo kamerų stebima teritorija, laisvalaikio bei sporto sale pačiame pastate - ir tai tik dalis visų Lyros privalumų!

2010 metais "Centromera" perdavė raktus gyvenamojo namo "24", Vytėnų g. 84, naujakuriams. Patraukliame modernių nuosavų namų rajone įsikūrusios šeimos jau džiaugiasi išpuoselėta aplinka, ramybe ir jaukių namų idile.

2011 metai "Centromera" užbaigė daugiabučio namo "Svajonių alėja", Svajonių al. 3, statybos darbus. Gamtos prieglobstyje, bet tuo pačiu ir netoli centro, įsikūrę gyventojai čia atrado tiek miesto teikiamus privalumus, tiek gamtos dovanojamus džiaugsmus.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Namai, gyvenamieji namai, gyvenamųjų namų projektai, namų statyba, statybos darbai, statybos paslaugos, būstas, būsto projektai, būsto projektų vystymas, nekilnojamas turtas, nekilnojamo turto paslaugos, nauja statyba, naujos statybos, architektūra, architektūriniai pastatai, pastatai, gyvenamojo namo projektas, projektai, būsto projektavimas
Žymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus