ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

CERTEX LIETUVA, UAB - stropai, lynai, trosai, kabliai

Adresas:
Titnago g. 14, LT-02300, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 111676511

Tel. Nr.: (5) 2322297CERTEX LIETUVA, UAB VEIKLA: Stropai, lynai, trosai, kabliai.  CERTEX lyderis tarp krovinių kėlimo įrangos, plieninių lynų, virvių, talių, kranų, grandininių stropų, plieno lynų stropų, tekstilinių stropų, telferių, gervių, ir pagalbinių gamybinės paskirties, jūroje ir pakrantėje naudojamų įrenginių tiekėjų.

UAB Certex Lietuva – tarptautinė įmonė, priklausanti Švedijos įmonių grupei AXELJOHNSON INTERNATIONAL. CERTEX atstovybės įsikūrusios Europoje, Amerikoje bei Azijoje. Baltijos regione bendrovė turi atstovybes Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Danijoje, Vokietijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Rusijoje. Daugelis atstovybių turi ISO 9002 kokybės standarto atitikties sertifikatus. 

CERTEX įdėmiai stebi nenutrūkstamą rinkos plėtrą ir orientuojasi į kliento poreikius - esamus ir būsimus. Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys žinių ir praktinių įgūdžių, būtinų darbui su krovinių kėlimo įranga, plieniniais lynais, virvėmis, gervėmis, kranais ir pagalbiniais gamybinės paskirties, jūroje ir pakrantėje naudojamais įrenginiais.

CERTEX tikslas tapti didžiausiu kėlimo ir tvirtinimo įrangos distributoriumi tiek Europoje, tiek kitose šalyse - aprūpinti klientus efektyvia krovinių kėlimo įranga, plieniniais lynais, virvėmis, talėmis, kranais ir pagalbiniais pramoninės paskirties, jūroje ir pakrantėje naudojamais įrenginiais. Įmonės veiklos esmė - patenkinti klientų poreikius, o misija tik patvirtina mūsų siekį klientą padaryti mūsų veiklos centru.

CERTEX atstovybė Lietuvoje buvo įsteigta 1999 m. Vilniuje. Nuo to laiko sėkmingai plečia savo veiklą. Šiuo metu CERTEX Lietuvos atstovybė pirkėjams siūlo 50. 000 rūšių aukščiausios kokybės produktų. Tai yra skirtingų diametrų bei skirtingos struktūros lynai, lyniniai stropai bei postropiai, 8 ir 10 klasės metalo kėlimo grandinės, grandininiai stropai, grandinių jungiamosios dalys, kėlimo kabliai, stropai iš sintetinio pluošto medžiagų, specialieji krovinių griebtuvai, talės, valdomos grandine bei svertu, tempimo bei tvirtinimo mechanizmai, krovinių tvirtinimo diržai, visų dydžių templės, ąsiniai varžtai bei veržlės, jungtys bei lyno užspaudėjai, vakuuminiai keltuvai, magnetiniai keltuvai, hidrauliniai keltuvai ir dar daug kitų produktų, skirtų saugiai kelti krovinius. CERTEX yra savo srities lyderis pasaulyje, tačiau ne vien todėl, jog gali pasiūlyti didelį produktų pasirinkimą, bet ir todėl, jog mūsų darbuotojai yra geriausi šios srities specialistai bei žinovai. Mūsų specialistai ne tik padės išsirinkti jums tinkamiausius gaminius, bet ir suteiks konsultacijas visais su saugiu kėlimu susijusiais klausimais.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

KROVINIŲ KĖLIMO IR TVIRTINIMO ĮRANGA, STROPAI, KĖLIMO GRANDINĖ, KABLYS, TELFERIS, TALĖ, LYNO SUKTUVAS, KĖLIMO GERVĖ, KELTUVAS, KĖLIMO DIRŽAS, MECHANINIS DOMKRATAS, HIDRAULINIS DOMKRATAS, APKABOS, GRIEBTUVAS, KĖLIMO MAGNETAS, KRANINĖS SVARSTYKLĖS, KĖLIMO ŠAKĖS, PLIENO LYNAS, TILTINIS KRANAS, GEMBINIS KRANAS, KĖLIMO PLATFORMA, ŽIRKLINĖ PLATFORMA, TVIRTINIMO DIRŽAS, TVIRTINIMO GRANDINĖS, TRAVERSA, BALANSYRAS, APSAUGA NUO KRITIMO, SAUGOS DIRŽAS, VILKTIS, TEKSTILINIS STROPAS, kėlimo juostos, juosta, grandininiai ir plieno lynų stropai, templės, montažiniai blokai, kabliai, jungtys, elektrinės ir mechaninės talės, mechaniniai ir hidrauliniai domkratai, kransijės, krovinio tvirtinimo diržai, grandinės, grandinių sutrauktuvai, skrysčiai, takelažinės ąsos, magnetiniai griebtuvai, griebtuvai metalo lakštams, statinėms, kiti vakuuminiai keltuvai, įvairios paskirties, diametro ir struktūros plieno lynai, ąsiniai varžtai ir veržlės, skriemukai, lynžiedžiai, karabinai, nerūdijančiojo plieno templės, mechanizmai ir elektriniai traversiniai vežimėliai, plieninis lynas, plieniniai lynai, trosas, trosai
Žymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus