ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Dantenų plastika ir korekcija – svarbi ne tik estetikai, bet ir bendrai dantų būklei, procedūra

Dantenų plastika ir korekcija – svarbi ne tik estetikai, bet ir bendrai dantų būklei, procedūra Dantenų plastika ir korekcija – svarbi ne tik estetikai, bet ir bendrai dantų būklei, procedūra

Dantų estetika šiandien yra labai populiari tema. Estetiškai ir sveikai dantų bei dantenų išvaizdai bei būklei, šiuolaikinė odontologija siūlo įvairiausius kompleksinius sprendimus, į kuriuos įeina tokios paslaugos, kaip dantenų plastika bei korekcija.

Dantenų būklės įtaka estetiniam burnos vaizdui

Estetiškai netvarkingą ar nepatrauklią dantenų būklę gali lemti daugybė veiksnių: dantenų asimetrija, nepilnai išdygę dantys, vizualiai trumpi dantų vainikai, dantenų išvešėjimas, dantenų atsitraukimas (recesijos) – visa tai ir sukuria netvarkingos šypsenos vaizdą. Žvelgdami veidrodyje į savo šypseną žmonės dažnai nesusimąsto ir nesupranta, kad jų matomas vaizdas jiems yra nepatrauklus būtent dėl dantenų būklės.

Visas minėtas dantenų būkles nesudėtingai galima koreguoti dantenų plastikos procedūromis, tiek minimalia dantenų korekcija, tiek sudėtinga dantenų priauginimo procedūra arba priešingai – eliminuojant dantenų perteklių. Kartais norint pasiekti geriausių rezultatų yra reikalinga ir osteoplastika, t.y. minimalios kaulinio audinio korekcijos. Derinant dantenų korekcijos ir dantų defektų atstatymo (plombavimo, protezavimo) procedūras galima išgauti ilgalaikį estetinį ir funkciškai optimalų kerinčios šypsenos rezultatą. Svarbu pabrėžti, kad estetinė dantų plastika yra chirurginė procedūra, kuri atliekama ne tik norint pagerinti burnos vaizdą, bet ir siekiant apsaugoti dantis nuo didesnių pažeidimų, taip pat dažnu atveju – tam kad pašalinti paciento jaučiamą skausmą ar dantų jautrumą. Šios procedūros metu suformuojama graži ir taisyklinga dantenų linija.

Dantenų plastika ir korekcija

Dantenų plastika – kas tai?

Dažniausiai minkštųjų audinių plastika atliekama siekiant atkurti prarastą estetinį vaizdą. Dantenų plastika apima dantenų priauginimą ir danties prailginimo procedūra.

Dantenų priauginimas – ši procedūra taikoma tada, kai dantų kakleliai ar šaknys yra apnuoginti. Procedūra atliekama taikant vietinę nejautrą ir jos metu gali būti naudojami šalia esantys arba gomurio audiniai, dirbtiniai audinių pakaitalai.

Klinikinis danties vainikėlio prailginimas – procedūra, kurios metu taikoma vietinė nejautra, apnuoginama danties šaknis ir keičiama kaulo apimtis apie ją. Taip pakeičiamas dantenų kontūras – danties vainikėlis apgaubia daugiau sveikų danties audinių ir dantenoms suteikiama natūrali forma.

Daugeliui žmonių chirurginės procedūros siejasi su nemaloniais pojūčiais ir skausmu. Tačiau dėl beskausmio ir profesionalaus kvalifikuotų specialistų darbo bei pooperacinio skausmo malšinimo medikamentais, šios procedūros tampa beveik neskausmingos.

Dantenų korekcija padeda dantims harmoningai derėti su dantenomis, o dantų ir dantenų harmonija – tai estetiškai tvarkingos burnos išvaizdos pagrindas.

Dantenų plastika ir korekcija

Šypsenos estetikos atkūrimas pagal planą

Gyvenimo tempas išties intensyvus, todėl dažną mūsų išmuša iš vėžių neplanuoti ar atsitiktiniai įvykiai, kuriems tenka skirti nenumatytų išlaidų, tiek finansinių, tiek laiko. Tad vizitus pas gydytoją odontologą dažnai atidėliojame, nes tai sutrikdo įprastą mūsų dienotvarkę.

„Šypsenos akademija“ klinikos odontologai tai žino. Žino, kaip svarbu yra prisitaikyti prie kliento darbotvarkės, todėl visada siekia, kad visos paslaugos būtų teikiamos laikantis numatyto plano. Gydymo plano pradžia – tyrimai, atliekami jau pirmojo vizito metu. Nuodugniai ištyrus paciento dantų, dantenų bei bendrą burnos būklę, „Šypsenos akademija“ klinikos specialistai parengia net kelis gydymo planų variantus, kuriuos iki smulkmenų aptaria ir suderina su pacientu. Tik tada kai pasirenkamas norimas gydymo kelias, sudėliojama aiški gydymo eiga ir finansai.

Taigi, vos vienas apsilankymas odontologijos klinikoje „Šypsenos akademija“ ir jūs jau turite estetikos atkūrimo planą ir palankiausias sąlygas susigrąžinti estetinį šypsenos vaizdą.

 

Šypsenos akademija, UAB

Daugiau informacijos:

sypsenosakademija.lt

Šypsenos akademija, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus