ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Dantų balinimo, bruksizmo ir ortodontinės kapos – nuotolinės skaitmeninės odontologijos sprendimai

Dantų balinimo, bruksizmo ir ortodontinės kapos – nuotolinės skaitmeninės odontologijos sprendimai Dantų balinimo, bruksizmo ir ortodontinės kapos – nuotolinės skaitmeninės odontologijos sprendimai

Skaitmenizuoti sprendimai ir nuodugnus pacientų ištyrimas – svarbus odontologijos klinikos „Šypsenos akademija“ prioritetas.

Dėka šių sprendimų „Šypsenos akademija“ klientams siūlo:

 • aiškius ir tikslius tyrimus, kuriais remdamiesi odontologijos klinikos gydytojai gali nepaliaujamai teikti nuotolines konsultacijas savo pacientams;
 • plauko tikslumo dantų restauracijas, kurioms suteikiamos ilgalaikės garantijos;
 • asmeninė pacientų dantų kartoteka – atrišanti rankas į nuotolinės odontologijos sprendimus, vieni iš jų – balinimo ar miorelaksacinių kapų gamyba pacientui neiškeliant kojos iš namų.

Vienas iš skaitmeninės odontologijos sprendimų – dantų kapos, sėkmingai sprendžiančios įvairias pacientų problemas.

Dantų balinimo, bruksizmo ir ortodontinės kapos

Bruksizmo kapos – apsauga nuo dantų griežimo naktį

Griežimas dantimis naktį (dar kitaip vadinamas bruksizmas) yra nevalingas reiškinys – su kuriuo kažkuriuo gyvenimo etapu susiduria net 85 – 90 proc. žmonių. Deja, didelė dalis mūsų apie tai net nesusimąstome, nes su šiuo sutrikimu susiję simptomai ne retais atvejais atrodo visai nesusiję su sąkandžio problemomis.

Jei rytais jaučiate kramtomuosius raumenis; kamuoja galvos, ausų, kaklo skausmai, kurie įdienojus praeina; dantys tampa jautresni šalčiui, o kramtymas – nemalonus; dantų emalis pradėjo trupėti ir danties vainikėlis trumpėti; pastebimi dantų įspaudai liežuvyje; atsirado miego sutrikimų – labai tikėtina, kad patenkate į gretas tų, kuriuos kamuoja dantų griežimo (bruksizmo) sutrikimas.

Dantų griežimas dažniausiai sietinas su sąkandžio anomalijomis, tačiau labai dažnai ši problema kamuoja paauglius ir ilgainiui gali išnykti. Specialistai linkę manyti, jog griežimas dantimis sietinas su stresu, vartojamais vaistais ar net tam tikromis ligomis (tokiomis kaip Parkinsono liga, depresija). Ši problema gali atsirasti ir dėl burnos gleivinės ligų, nepilnavertės mitybos, B grupės vitaminų, kalcio, magnio trūkumo, o be visa ko ją gali išprovokuoti netinkamai suformuotos plombos, netaisyklingai suformuotos fiksuotos dantų restauracijos.

Koks pavojus kyla griežiant dantimis ir kaip bruksizmas yra gydomas?

Pagrindinė su šiuo simptomu pasireiškianti problema – dantų nudilimas. Specifinio bruksizmo gydymo vaistais nėra. Pirmiausia patariama kreiptis į gydytoją odontologą, kuris nustatys tikslias priežastis, pakenkimo lygį ir parinks efektyviausią gydymo planą. Gali užtekti tik atstatyti nudilusius paviršius, tačiau gali prireikti ir pilno sąkandžio kėlimo ar dantų protezavimo. Šioje vietoje didžiulį vaidmenį vaidina apsauga, juk prevencija visada geriau nei korekcijos. Kaip apsauga nuo griežimo dantimis naudojamos specialios miorelaksacinės (kramtomuosius raumenis atpalaiduojančios) kapos, kurios uždedamos nakčiai ant vieno žandikaulio dantų lanko. Apsauginės kapos saugo dantis nuo tolesnio dantų dilimo, atpalaiduoja raumenis, apsaugo sąnarį ir saugo ramų jūsų miegą.

Dantų balinimo kapos – saugus ir veiksmingas metodas dantų balinimui namuose

Dantų balinimo procedūra yra viena dažniausiai „Šypsenos akademija“ odontologijos klinikoje atliekamų procedūrų.

Tačiau vien dantų balinimo neužtenka, norint pasiekti geriausio efekto, rekomenduojama dantų balinimo sistema, kurią sudaro:

 • profesionali burnos higiena, kurios metu valomos susidariusios apnašos;
 • profesionalus kabinetinis dantų balinimas dantis dengiant specialiu aukštos koncentracijos balinančiu geliu;
 • dantų baltumo palaikymas namuose asmeniškai jums pagamintomis kapomis;
 • ir savaime suprantama – įpročiai (vengti dažančių produktų, tokių kaip kava, raudonas vynas ir pan.).

Dantų balinimas kapomis – puiki alternatyva, siekiant norimą dantų baltumą išgauti palaipsniui ir išvengiant šiai procedūrai būdingo dantų jautrumo. Jums tereikia užsisakyti dantų balinimo kapas ir balinimo priemones, o visa komplektacija pasirūpins „Šypsenos akademija“ higienistai.

Dantų balinimo, bruksizmo ir ortodontinės kapos

Ortodontinės dantų kapos – estetiškas „nematomas“ kelias į akivaizdžius rezultatus

Dantų rotacijai, tarpeliams tarp dantų užverti, o esant poreikiui ir neteisingam sąkandžiui koreguoti į dantų gydymo planavimą pasitelkiamas ortodontinis gydymas. Šiandien dienai viena pažangiausių ortodontinio gydymo tendencija – nematoma ortodontinių kapų sistema.  Tai greitas, mažiau diskomforto suteikiantis sprendimas, kurį galima planuoti ir stebėti nuotoliniu būdu. Kone du kartus mažiau vizitų pas gydytoją reikalaujantis metodas taip pat pasižymi ir lengva priežiūra, bei nekelia alergijų.

Jei Jūs jau pradėjote ortodontinį gydymą kapomis „Šypsenos akademijoje“, konsultuojantis su gydytoju ir ortodontinių kapų gamintoju, galite tęsti dantų gydymą nuotoliniu būdu, o reikiamas kapų komplektas Jums bus išsiųstas paštu.

Šypsenos akademija, UAB

Daugiau informacijos:

sypsenosakademija.lt

Šypsenos akademija, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus