Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

thumb_papdent-logo

Dantų gydytojas, UAB - odontologijos klinika PAPADENT: dantų implantacija, viso žandikaulio atstatymas All-on-4, dantų protezavimas, laminatės

Adresas: Vito Gerulaičio g. 1-26,LT-08200, VLNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 303268138

Mob. Nr.: 8 699 99 911

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tinklalapis: www.dantugydytojas.lt


Dantų gydytojas, UAB - odontologijos klinikos PAPADENT VEIKLA: dantų implantacija, viso žandikaulio atstatymas naudojant „All-on-4“ metodiką, dantų protezavimas, laminatės, vaikų dantų protezavimas, terapinis gydymas, estetinis plombavimas, rentgenologiniai tyrimai, kompiuterinė diagnostika, dantų balinimas, sedacija, burnos higiena. Odontologijos klinika „PAPADENT“ pasirūpins profesionalia ir ilgalaike Jūsų burnos sveikata.

Odontologijos klinika „Papadent“ specializuojasi dantų implantacijoje ir estetiniame protezavime. Taip pat klinikos gydytojai plombuoja, gydo dantų kanalus, atlieka profesionalią burnos higieną, teikia kitas dantų gydymo ir atstatymo paslaugas.

Odontologijos klinika „Papadent“ siekia pasiūlyti maksimaliai biologiškai, funkciškai ir ekonomiškai pagrįstas paslaugas su puikiu kainos – kokybės santykiu. „Papadent“ siūlo išskirtinai cirkonio keramikos vainikėlius ant implantų viena geriausių kainų Lietuvoje.

Kaip alternatyvą ilgoms ir brangioms kaulo atstatymo procedūroms, visai netekusiems dantų, „Papadent“ taiko „All-on-4“ metodiką (visas žandikaulio protezavimas ant 4 implantų per 1–2 dienas).

Klinikoje pacientų dantys yra gydomi naujausia aparatūra. Rentgenologiniams tyrimams atlikti naudojamas „Hyperion X5 3D“ – vienas moderniausių radiologinių diagnostikos aparatas..

Odontologijos klinika „Papadent“ yra licencijuota Odontologų rūmų narė.

„Jūsų geri įvertinimai, pagyrimai, pacientų padėkos, nuomonės, skundai, atsiliepimai, komentarai – paskata mums tobulėti ir dirbti dar geriau!“ – „Papadent“.

Dantų gydytojas, UAB - odontologijos klinikos PAPADENT PASLAUGOS:

Dantų pirminė apžiūra, konsultacija ir gydymas

Odontologai dantis profilaktiškai pasitikrinti rekomenduoja ne mažiau nei du kartus per metus. Apžiūros metu įvertinama dantų būklė. Profilaktinė dantų apžiūra apsaugo nuo ėduonies ir galimų rimtų burnos ertmės problemų ateityje. Profesionalios konsultacijos metu atliekami rentgenologiniai tyrimai, apžiūra ir sudaromas individualus gydymo planas.

Odontologijos klinikoje „Papadent“ taikomos inovatyvios ir pažangiausios gydymo technologijos. Atliekant dantų plombavimą remiamasi rentgenologiniais tyrimais, jie padeda nustatyti tikslią danties būklę. Prieš plombavimą, jei reikia, atliekamas nuskausminimas.

Dantų implantavimas

Danties implantas – tai mažas, įsriegiamas į žandikaulį varžtelis, pakeičiantis trūkstamo danties šaknį, tampantis atrama dantų vainikėliams bei tiltams. Dantų implantai yra naudojami tuomet, kai danties funkcijos ir estetinės išvaizdos nebeįmanoma atstatyti plombuojant. Dantų implantacija atliekama įvairiais atvejais: kai trūksta vieno, kelių ar net visų dantų. Dantų implantantavimas – šiai dienai pažangiausias dantų protezavimo metodas, sugrąžinantis gyvenimo džiaugsmą, pilnavertį maitinimąsi ir estetinę išvaizdą.

Dantų implantais yra atkuriami prarasti arba jau protezavimui netinkami dantys, tai viena pažangiausių ir geriausią rezultatą suteikiančių procedūrų, kai trūksta vieno, kelių ar visų dantų. Dantų atkūrimui naudojami „Nobel Biocare“, „Straumann“, „Megagen“, „Alpha Bio“ implantai, kuriais pasiekiamas maksimalus efektas per trumpiausią laiką. Visiems dantų implantams yra suteikiama viso gyvenimo garantija. Pritaikius vienmomentę implantaciją, tos pačios procedūros metu pašalinus dantį ir įsriegus implantą, ant jo prifiksuojamas naujas laikinas dantis, tad nė vienos dienos nereikia vaikščioti be danties.

Viso žandikaulio atkūrimas „All-on-4“  (liet. „Visi ant keturių“) metodiką  – nauji vieno žandikaulio dantys tik per 24 val.!

Kaip alternatyvą ilgoms ir brangioms kaulo atstatymo procedūroms, visai netekusiems dantų, „Papadent“ gydytojai taiko „All-on-4“ metodiką (visas žandikaulio protezavimas tik ant 4 implantų per 24 valandas). Šiuo metu pažangiausios „All-on-4“ technikos pagalba greitai atkuriami visi dantys. Kitaip nei išimamos plokštelės ar protezai, prie implantų tvirtinami visi dantys yra stabilūs, jų nereikia išimti, o karštis, šaltis ir skonis jaučiami taip pat, kaip ir su natūraliais dantimis. Ši revoliucinė, gyvenimą keičianti technologija labiausiai tinka bedančiams arba tiems žmonėms, kurių nemaža dalis dantų yra beviltiški. „All-on-4“ technologijos pagalba itin greitai ir neskausmingai atkuriami Jūsų prarasti dantys.

Dantų protezavimas

Odontologijos klinika „Papadent“ yra sudariusi sutartis su Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio teritorinėmis Ligonių kasomis ir protezavimo, implantavimo paslaugas vaikams iki 18 metų, senjorams ir neįgalumą turintiems asmenims teikia pagal nustatytą tvarką, skiriama suma iki 1424,99 eurų.

Odontologijos klinika „Papadent“ dantys protezuojami įvairiais būdais:

Dantis protezuoti galima fiksuotais arba išimamais protezais, tai priklauso kokia yra paciento dantų būklė ir kiek jų likę burnoje.

Fiksuoti dantų protezai gali būti: dantų tiltai, ant implantų tvirtinami vainikėliai, ant dalinai pažeisto danties dedami vainikėliai arba mikroprotezai (laminatės, įklotai, užklotai).

Vainikėliai – pavieniai dantų vainikėliai yra gaminami iš plastiko, metalo arba cirkonio keramikos. Jie gali apgaubti dalinai pažeistą dantį, kai dalis danties yra nuskeliama arba jo netenkama traumos metu. Jei netenkama danties, jo šaknį pakeičia implantas.

Pilni keramikiniai vainikėliai naudojami, kai dantis yra dalinai nuskeltas, po traumų jo atstatymui, taip pat endodontinio gydymo. Jie yra ilgaamžiai, nežymiai dėvisi ir apsaugo dantį nuo pažeidimų.

Tiltai – jei perdaromi iš anksčiau daryti tiltai – protezavimas gali būti atliekamas ir naudojant tiltus. Dantų tiltams gaminti naudojamos tokios pačios medžiagos, kaip ir vainikėlių gamyboje.

Keramikos užklotais ar įklotais atstatomos trūkstamos danties vietos. Šie mikroprotezai yra tiesiog įcementuojami į dantį, tai alternatyva plomboms. Jie nekeičia formos ir spalvos, daug mažiau dėvisi, išvengiama mikroplyšių.

Porceliano laminatės – 0,5–0,7 mm plokšteles, kuriomis padengiamas tik priekinis danties paviršius. Jos yra šviesai pralaidžios, daugiasluoksnės, atrodančios kaip Jūsų natūralūs dantys.

Išimami dantų protezai

Dantų plokštelės yra tinkamos klientams, kurie nori išvengti protezavimo procedūras.

Išimami protezai – tai išimamos arba dalinai fiksuotos konstrukcijos, kurios esant galimybei gali būti tvirtinamos prie vainikėliais protezuotų ar likusių natūralių savų dantų. Išimami protezai gaminami, kai nebėra galimybės protezuoti neišimamais protezais nei ant savų dantų, nei implantacijos būdu.

Lanko atraminiai protezai – tai išimami protezai, turintys metalinį pagrindą, montuojami prie burnoje esančių dantų, tvirtinant konstrukciją metalinėmis apkabėlėmis.

Dantų laminatės (venyrai) – labai plonos, iš keramikos pagamintos plokštelės, specialiu cementu tvirtinamos prie priekinio danties paviršiaus. Laminatės yra gaminamos tik iš natūralių medžiagų – porceliano arba keramikos. Odontologijos klinikoje nuimtas dantų atspaudas yra siunčiamas į laboratoriją, kurio pagrindu pagaminamos plonos, vos 0,3 – 0,5 mm storio, šviesai pralaidžios, daugiasluoksnės plokštelės, kurios po presavimo yra padengiamos keramika. Dantų technikas paruošia kiekvieną laminatę individualiai, ją apliedamas keramika keletą kartų.

Vaikų dantų protezavimas

Kuomet plombuojami pirmieji vaikų dantys, plombos su laiku trupa ir nubyra, o dantys pradeda skilinėti. Vaikų dantys yra protezuojami naudojant užklotus – keramikines plombas, gaminamas dantų laboratorijoje.

Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas gali būti atliekamas jei dantis pažeidė ėduonis, pasikeitė jų spalva, jie nudilo, nuskilo, norima panaikinti tarpą tarp dantų, netenkina danties forma, padėtis ar spalva.

Odontologijos klinikoje „Papadent“ taikomos minimaliai invazines ir maksimaliai tausojančios technologijos. Kai tai įmanoma, visada laikomasi principo: „viskas – vienu prisėdimu“, kad gydymas truktų kuo trumpiau, o estetiškas rezultatas Jus džiugintų greitai ir kuo ilgiau. Garantuojamos precizinės kokybės dantų plombavimo medžiagos: „Gaenial“, „Estelite“, kurios yra rinkos lyderės.

Dantų balinimas

Akinančiai balta šypsena gali būti pasiekiama per trumpiausią laiką, jei pasirenkamas dantų balinimas. Galima pasiekti vieno balinimo metu net 3 tonais baltesnę šypseną, kuria žavėsis visi aplinkiniai. Balinimui naudojamos saugios ir greitą efektą garantuojančios medžiagos, kurios nepažeidžia emalio ir suteikia akinantį rezultatą. Dantų balinimas gali būti atliekamas naudojant individualias kapas, pagamintas laboratorijoje išskirtinai pagal dantų formas ir linkius, arba atliekamas klinikoje su gydytojo – odontologo priežiūra. Balinimui naudojamos tik saugios ir greitą efektą garantuojančios medžiagos, tad akinančia šypsena bus galima džiaugtis išties labai ilgai.

Profesionali burnos higiena, periodontito gydymams

Profesionalios burnos ertmės higienos metu šalinamos mineralizuotos ir nemineralizuotos apnašos, poliruojami dantų ir plombų paviršiai. Odontologijos klinikoje profesionalų giluminį paradantozės gydymą atlieka higienistė, kuri: išaiškina visas paradontozės priežastis; išmoko tinkamai prižiūrėti dantentas ir dantis; įvertina situaciją pagal atsineštą panoraminę nuotrauką; sudaro gydymo planą; atlika konservatyvų nechirurginį gilųjį periodontinių kišenių valymą – gydymą: išvalo viršdanteninius ir podanteninius akmenis ultragarsiniu skaleriu ir specialiais rankiniais instrumentais; atlieka dantenų kiuretažą.

Rentgenologiniai tyrimai – kompiuterinė tomografija

Rentgenologiniai tyrimai odontologijos klinikoje „Papadent“ atliekami vienu moderniausių radiologiniu diagnostikos aparatu Hyperion X5 3D, kuris parodo burnos ir aplinkinių audinių trimatį vaizdą (3D), tad pacientams patariama daryti kompiuterinę tomografiją prieš implantaciją, sinuso dugno pakėlimo ir kaulo priauginimo operacijas. Kompiuterinė tomografija atliekama aukščiausios kategorijos aparatu, kuris parodo smulkiausius defektus, o taip pat sukuria galimybes sukurti kokybiškai atliktą gydymo planą. Nuotrauka gali būti įrašoma į laikmeną ir saugoma odontologijos klinikos „Papadent“ duomenų bazėje.

Sedacija

Jei jaučiate baimę ar nerimą, procedūrų metu Jus galima primigdyti, taikyti saugų, atpalaiduojantį medikamentinį gydymą – sedaciją, tai vienas efektyviausių būdų pailsėti odontologo kėdėje, nejausti streso, atsipalaiduoti, o po procedūrų jaustis gerai pailsėjus. Profesionali gydytojų komanda dirba su gydytoju – anesteziologu, kuris seka visą gydymo eigą, užtikrina saugų miegą. Dėl vartojamų medikamentų savybių pacientas gali iš dalies arba visiškai neatsiminti vykusios procedūros. Jos metu nejaučiama skausmo, kartu su sedacija atliekamas ir vietinis nuskausminimas.

Plazmoliftingas

Trombocitais Praturtinta Plazma (PRP) arba plazmoliftingas yra 100 % natūrali terapija, skirta atjauninti odą. Procedūrai naudojamas paties paciento kraujo, kuris yra paimamas iš venos į specialų mėgintuvėlį ir centrifuguojamas - tokiu būdu yra atskiriama kraujo plazma su trombocitais, kurioje gausu biologiškai aktyvių medžiagų, augimo faktorių, skatinančių odos regeneracija, elastino ir kolageno sintezę. Šis procesas natūraliai skatina veido odos regeneraciją mažindamas raukšles ir didindamas veido odos tonusą.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

papadent klinika atsiliepimai, dantu gydytojas atsiliepimai, priekiniu dantu protezavimas, priekiniu dantu implantavimas, kompensacija už dantų protezavimą, dantu protezavimas vilniuje, dantu protezavimas vilniuje atsiliepimai, dantu gydymas, dantu kanalu gydymas, dantu kanalu gydymas mikroskopu kainos, dantu gydymas su narkoze, dantu gydymas su sedacija, vaiku dantu gydymas, vaiku dantu gydymas su narkoze, vaiku dantu prieziura, vaiku dantu gydymas su sedacija, dantu briketu kainos, po dantu implantacijos, dantų protezavimo kompensavimas, dantu tiltai, dantu karuneles, dantu kapos, dantu apvilkimas, dantų plokštelės vaikams, protinių dantų šalinimas, balinamosios dantu juosteles, dantu laminates, dantu higiena, balinancios dantu juosteles, dantu taisymas, dantu kanalai, dantu skausmas, protiniu dantu rovimas, panoraminė dantų nuotrauka, dantu kabes, dantu protezu kainos, dantu gydytojas, dantų priežiūra, dantu uzdegimas, dantu technikas, dantu akmenys, dantu tiltelis, dantu protezavimo kompensavimas pensininkams, dantu ligos, dantu taisymo kainos, dantu laminates atsiliepimai, dantu protezu klijai, dantu prieziura, balinanti dantu pasta, dantu gydymo kainos, panoramine dantu nuotrauka, dantu taisymas su narkoze, panoraminė dantų nuotrauka kaune, dantu klinikos kaune, dantu protezu prieziura, Dantu, dantu taisymas kaune, dantu tvarkymas, dantu lyginimas, dantu tiltas, dantu implantai kaina, dantu protezavimas kaina, dantu balinimas kaina, isimami dantu protezai kaina, dantu balinimas lazeriu kaina, dantu plombavimas kaina, estetinis dantu plombavimas kaina, dantu ploksteles kaina, dantu higiena kaina, dantu tiesinimas kaina, dantu balinimas kapomis kaina, dantu estetinis plombavimas kaina, dantu implantai all on 4 kaina, dantu breketai kaina, silikoniniai dantu protezai kaina, implantai dantu kaina, minkstos dantu ploksteles kaina, dantu tiltas kaina, dantu kanalu gydymas kaina, dantu plokstele kaina, dantu kapos kaina, dantu balinimo kapos kaina, dantu taisymas su narkoze kaina, dantu kabes kaina, dantu vainikelis kaina, dantu akmenu valymas kaina, dantu karuneles kaina, dantu kanalu valymas kaina, antu laminates kaina, dantu ploksteles suaugusiems kaina, panoraminė dantų nuotrauka kaina, dantu implantai kaina kaune, protiniu dantu rovimas kaina, dantu protezavimas kaina klaipedoje, dantu protezavimas siauliuose kaina, dantu tiltelis kaina, implantacija, implantu kainos, protezavimo kainos, implantavimas, metalo keramika, implantai, traumann implantai, Straumann implantai kaina, Biohorizons implantai, implantai straumann, Megagen implantai, implantai akcija, mini implantai, mini implantai kaina, danties implantas, kiek kainuoja danties implantas, keramikiniai dantys, kaip balinti dantis, danties traukimas, danties vainikelis, porcelianiniai dantys, negyvo danties balinimas, balinti dantis, laikini dantys, dantys, kaip išsibalinti dantis, nuskilo dantis, kas balina dantis, priekiniai dantys, vaiku dantys, kaip balinti dantis namuose, protinio danties rovimas, nuskilo priekinis dantis, danties rovimas, protiniai dantys, dantis, danties kanalo uzdegimas, grazus dantys, retinuoti dantys, balti dantys, skauda danti, kreivi dantys, danties implantas akcija, visi dantys, baltesni dantys, odontologijos klinika, estetines odontologijos klinika, vaiku odontologijos klinika, kauno odontologijos klinika, estetinis plombavimas kaina, estetinis plombavimas pigiau, kiek kainuoja estetinis plombavimas, estetinis plombavimas akcija, stetinis plombavimas pries ir po, estetinis plombavimas atsiliepimai, estetinis plombavimas kaina kaune, estetinis plombavimas kaune kaina, breketai, beligatūriniai breketai, keramikiniai breketai, safyriniai breketai, dantu breketai, liezuviniai breketai, breketai akcija, breketai Vilniuje,

 • Dantų gydytojas, UAB - odontologijos klinika PAPADENT: dantų implantacija, viso žandikaulio atstatymas All-on-4, dantų protezavimas, laminatės
 • Dantų gydytojas, UAB - odontologijos klinika PAPADENT: dantų implantacija, viso žandikaulio atstatymas All-on-4, dantų protezavimas, laminatės
 • Dantų gydytojas, UAB - odontologijos klinika PAPADENT: dantų implantacija, viso žandikaulio atstatymas All-on-4, dantų protezavimas, laminatės
 • Dantų gydytojas, UAB - odontologijos klinika PAPADENT: dantų implantacija, viso žandikaulio atstatymas All-on-4, dantų protezavimas, laminatės
 • Dantų gydytojas, UAB - odontologijos klinika PAPADENT: dantų implantacija, viso žandikaulio atstatymas All-on-4, dantų protezavimas, laminatės
 • Dantų gydytojas, UAB - odontologijos klinika PAPADENT: dantų implantacija, viso žandikaulio atstatymas All-on-4, dantų protezavimas, laminatės
 • Dantų gydytojas, UAB - odontologijos klinika PAPADENT: dantų implantacija, viso žandikaulio atstatymas All-on-4, dantų protezavimas, laminatės
 • Dantų gydytojas, UAB - odontologijos klinika PAPADENT: dantų implantacija, viso žandikaulio atstatymas All-on-4, dantų protezavimas, laminatės
 • Dantų gydytojas, UAB - odontologijos klinika PAPADENT: dantų implantacija, viso žandikaulio atstatymas All-on-4, dantų protezavimas, laminatės
 • Dantų gydytojas, UAB - odontologijos klinika PAPADENT: dantų implantacija, viso žandikaulio atstatymas All-on-4, dantų protezavimas, laminatės


Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus