Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Dantų implantai - radikalūs pokyčiai ir įsisenėjusių dantų problemų sprendimas

Dantų implantai - radikalūs pokyčiai ir įsisenėjusių dantų problemų sprendimas Dantų implantai - radikalūs pokyčiai ir įsisenėjusių dantų problemų sprendimas

Dantų implantai patikimas ir laiko patikrintas sprendimas tiems, kurie ieško radikalių pokyčių ar įsisenėjusių dantų problemų sprendimo. Nauja šypsena - naujas gyvenimas. Dantų implantai – tai pats pažangiausias dantų protezavimo metodas, kai dirbtinės dantų šaknys yra įtvirtinamos prarastų dantų vietoje. Tuomet ant implanto tvirtinami mūsų laboratorijoje pagaminti, išoriškai nuo natūralių dantų nesiskiriantys protezai. 

Jei Jūsų burnoje trūksta vieno ar keleto dantų, tai gali atrodyti kaip pasaulio pabaiga, stipriai žlugdanti jūsų pasitikėjimą savimi. Nebūtinai! “Dentovita” klinikos šūkis yra “Mūsų pastangos – Jūsų šypsenoms!”. Tai reiškia, kad mes puikiai išmanome, kaip Jums sugrąžinti šypseną.

Dantų implantus turintys “Dentovita” klientai džiaugiasi ne tik galimybe drąsiai šypsotis – jie taip pat atsikrato iki tol turėto diskomforto kramtant, kuris buvo atsiradęs dėl trūkstamų dantų.

Dantų implantai ne tik atrodo, bet ir jaučiasi tarsi tai būtų natūralūs Jūsų dantys. Jie yra ilgaamžiai, todėl tinkamai prižiūrimi gali tarnauti visą gyvenimą. Dantų implantų priežiūra nesiskiria nuo įprastinės dantų priežiūros – kasdienis dantų valymas ir reguliarūs apsilankymai pas odontologą yra viskas, ko reikia, kad Jūsų veidą puoštų daili ir sveika šypsena.

dantu-implantacija

Odontologijos klinikoje “Dentovita”  Jūsų laukia:

Patyrę ir geranoriški specialistai: Kiekvienas pacientas yra unikalus, todėl savo darbą mylintys, patyrę odontologai kiekvienam pritaiko individualią gydymo metodiką bei patarimus.

Moderni medicininė įranga: Tai – mūsų prioritetas ir pasididžiavimas, sritis, kuriai kompromisų netaikome. Tai – garantas, kad Jūsų gydymas bus ramus, saugus ir efektyvus.

Draugiška komanda ir malonus aptarnavimas: Sukūrėme tokią kliniką, kurioje ir patys su džiaugsmu lankytumėmęs. Išskirtinis dėmesys bet kokio amžiaus klientui – svarbus mūsų darbo principas.

Patrauklios kainos: Profesionalaus odontologo paslaugos – ne prabanga, o būtinybė. Mūsų naudojamos modernios technologijos leidžia užtikrinti itin patrauklų kainos bei kokybės santykį.

Mes, odontologijos klinikos “Dentovita” specialistai, tikime, kad apsilankymas pas odontologą neturi būti gąsdinantis. Priešingai - jis gali būti malonus. Mes kiekvieną pasitinkame su džiaugsmu ir siekiame, kad pasibaigus vizitui klientas išeitų su plačia, dailia ir sveika šypsena veide. Gausų patirties ir žinių bagažą sukaupę odontologijos bei burnos higienos specialistai suteiks Jums visas reikiamas paslaugas jaukioje ir modernioje klinikoje. “Dentovitos” pacientai gydomi remiantis mūsų ypatinga formule: praktikoje patikrintos medicininės žinios + moderni technika + tik aukščiausios kokybės medžiagos.

Mūsų pastangos – Jūsų šypsenoms!

Odontologijos klinika DENTOVITA, UAB

Daugiau informacijos:

Odontologijos klinika DENTOVITA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus