ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Dantų tiesinimas kapomis – nematomas gydymas, akivaizdus rezultatas

Dantų tiesinimas kapomis – nematomas gydymas, akivaizdus rezultatas Dantų tiesinimas kapomis – nematomas gydymas, akivaizdus rezultatas

Inovatyvūs sprendimai, skaitmeniniai tyrimai ir specialistų bendradarbiavimas – „Šypsenos akademija“ turi patį estetiškiausią ir komfortiškiausią metodą tarpelių tarp dantų, dantų rotacijos, dantų lanko ir sąkandžio problemoms spręsti. Odontologijos klinikoje prasidės Jūsų kelias į tobulai lygią šypseną.

Estetika, komfortas ir greitas rezultatas

Ilgą laiką buvo įprasta manyti, jog dantų tiesinimas – tai itin nemalonus, laiko ir pastangų reikalaujantis kelias svajonių šypsenos link, paprastai tapatinimas su geležiniais breketais, iš kurių vaikystėje taip mėgome pasišaipyti. Šiandieną pamirškite „geležinkelius“, drąsiai kąskite obuolį, o apie tai, jog pradėjote ortodontinį gydymą papasakokite tik tiems, kam norite, nes iš esmės niekas nė nepastebės. Ir svarbiausia – gydymosi trukmė bei efektyvumas, renkantis šį metodą, nei kiek nesiskiria nuo dantų tiesinimo breketų sistemomis.

Dantų tiesinimas kapomis ir nuotolinė odontologija

Dantų tiesinimas kapomis ir nuotolinė odontologija – tai vienas kitą lydintys, šiuolaikinio dantų gydymo laimėjimai, kuriems sąlygas sudaro skaitmeniniai tyrimai bei diagnostika.

Gydymosi kapomis etapai

  • Pirmas etapas – ištyrimas. Pacientams planuojantiems dantų tiesinimą, „Šypsenos akademijoje“ yra atliekami išsamūs tyrimai – skaitmeninis dantų būklės tyrimas, kompiuterinė tomografija, šoninė cefalograma, pagal ortodontinį protokolą atliekamos fotografijos. Tyrimams pakanka vos 15-30 min.
  • Antras etapas – suplanavimas. Gydytojas ortodontas išsamiai įvertinęs tyrimus, numato dantų tiesinimo kapomis galimybes, jei reikia, suplanuoja paruošiamąjį dantų gydymą (dantų karieso gydymą, protinių dantų pašalinimą ir pan.).
  • Trečias etapas – asmeninio kapų komplekto užsakymas. Bendradarbiaujant su kolegomis Italijoje užsakomos ir gaminamos individualios kapos visam gydymosi laikotarpiui. Standartinis teisinimo kapų kiekis (28-32 komplektai).
  • Ketvirtas etapas – kapų atidavimas. Pagaminus asmenines kapas gydytojas ortodontas nuodugniai pristato visą kapų pakeitimo kursą, suplanuoja būsimus vizitus. Geriausia naujiena čia – lyginant su kitais dantų tiesinimo metodais vizitai itin reti, pakanka visiškai beskausmių vizitų vos 3-4 kartus per metus, todėl šis metodas idealiai tinka užimtiems, savo laiką taupantiems, bei keliaujantiems ar užsienyje gyvenantiems pacientams.
  • Paskutinis etapas – komfortiškas gydymas, ir akyse gražėjanti šypsena. Laikantis visų gydytojo rekomendacijų kapos nešiojamos kasdien, 20-22 val. per parą, jos išimamos tik valgant bei valantis dantis. Neribokite savo įpročių – valgykite tai ką mėgstate ir mėgaukitės paprastesnės dantų higienos privalumais.

Siekiant sėkmingo rezultato ortodontinis gydymas reikalauja idealios dantų higienos bei disciplinos, profesionalią burnos higieną rekomenduojama atlikti bent 3-4 kartus per metus.

Dantų tiesinimas kapomis

Mažiau vizitų pas odontologą ir gydymas nuotoliniu būdu

Šiandien dienai viena pažangiausių ortodontinio gydymo tendencija – nematoma ortodontinių kapų sistema. Tai greitas, mažiau diskomforto suteikiantis sprendimas, kurį galima planuoti ir stebėti nuotoliniu būdu. Kone du kartus mažiau vizitų pas gydytoją reikalaujantis metodas taip pat pasižymi ir lengva priežiūra, bei nekelia alergijų.

Jei Jūs jau pradėjote ortodontinį gydymą kapomis „Šypsenos akademijoje“, konsultuojantis su gydytoju ir ortodontinių kapų gamintoju, galite tęsti dantų gydymą nuotoliniu būdu, o reikiamas kapų komplektas Jums bus išsiųstas paštu.

Ortodontinės dantų kapos – estetiškas „nematomas“ kelias į akivaizdžius rezultatus!

Šypsenos akademija, UAB

Daugiau informacijos:

sypsenosakademija.lt

Šypsenos akademija, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus