ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Dažai betoniniams tiltams ir viadukams - CROWN Stronghold Smooth

Dažai betoniniams tiltams ir viadukams - CROWN Stronghold Smooth Dažai betoniniams tiltams ir viadukams - CROWN Stronghold Smooth

DAFASTA, UAB

UAB "Dafasta", oficialus CROWN atstovas Lietuvoje, turi puikų sprendimą betoninių tiltų ir viadukų dažymui. Tai - CROWN Stronghold Smooth, sertifikuoti, pusiau matiniai akriliniai fasadiniai dažai, labai atsparius anglies dioksido difuzijai (EN1062-6 Klasifikacija C1 (R=192m) Taylor Woodrow Certificate of Test No:8825), taip pat atsparūs išsidėvėjimui, puikiai dengiantys ir ilgai išlaikantys spalvą. Dažai CROWN Stronghold Smooth ne tik suteikia viadukams ir tiltams estetinį vaizdą, bet ir apsaugo juos nuo anglies dvideginio (CO2) poveikio.

Kadangi viadukų ir tiltų gelžbetoninės konstrukcijos lengvai praleidžia anglies dvideginį (CO2), kuris į gelžbetono konstrukcijas patenka iš oro ir iš pravažiuojančių mašinų išmetamų dujų, pagal Europos Sąjungos keliamus standartus (EN 1062-6:2002), betoniniai viadukai ir tiltai turi būti dažomi sertifikuotais dažais, stabdančiais CO2 patekimą į gelžbetoninių konstrukcijų vidų. Šie standartai yra nustyti siekiant išvengti anglies dvideginio (CO2), patekusio per betoną iki metalo (kuris yra konstrukcijų viduje), sukelemos metalo korozijos, kuri ženkliai sutrumpina konstrukcijų eksploatacijos laiką

Atlikus bandymus su įvairiais dažais, kaip standartas buvo pasirinktas Klopfer kriterijus antikarboksidinėms dangoms (R), kuris neturi būti mažesnis nei 50 m (pagal standartus BSEN 1062-6, BSEN 1062-1 ir EN 1062-6:2002).

Anglijos firmos CROWN Stronghold Smooth (Lygūs akriliniai fasadiniai dažai) buvo išbandyti nepriklausomoje „Taylor Woodrow Technology“ laboratorijoje. Gauti rezultatai:

CROWN Stronghold Smooth (Lygių akrilinių fasadinių dažų) sausos plėvelės storis (DFT) yra 66 µm, kuris yra pasiekiamas dažant dažais du kartus ir esant išeigai 11 m2/ltr/vienam sluoksniui. Tokiu atveju R reikšmė bus 98 m, t.y. daug didesnė už priimtą naudoti Klopfer kriterijų antikarboksidinėms dangoms (R>50m).Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus