Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Dekoruotas asfaltbetonis - RODSTA naujiena Lietuvoje

Dekoruotas asfaltbetonis - RODSTA naujiena Lietuvoje Dekoruotas asfaltbetonis - RODSTA naujiena Lietuvoje

Asfaltbetonio dangos yra plačiai naudojamos mūsų infrastruktūroje, dėl pačio asfaltbetonio savybių kaip ilgaamžiškumas, tvirtumas, lankstumas, praktiškumas. Bet daugeliui iš mūsų asfaltas atrodo nuobodus dėl savo pilkumo. Įmonė UAB „Rodsta“ pristato puikią išeitį - asfalto dekoravimas.

Asfalto dekoravimas tai procesas, kurio metu išgaunamas realus trinkelių, akmens ar kitas raštas ant asfalto pagrindo. Ši technologija savyje suderina asfalto lankstumą bei tvirtumą. Unikalus atšildymo procesas ir specializuota padengimo sistema leidžia išgauti nepriekaištingą rezultatą.

dekoruotas-asfaltas1

Iš pilko, nuobodaus asfalto galime sukurti įspūdingus, akį traukiančius projektus. Platus spalvų bei formų pasirinkimas leidžia sukurti ir įgyvendinti su kitomis medžiagomis neįgyvendinamus projektus.

Dekoruoto asfalto įrengimas:

dekoruotas asfaltbetonis

UAB „Rodsta“ nuo 2010 m. yra oficialus Dekoruoto asfalto atstovas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi kelių ir gatvių tiesimo bei aplinkos tvarkymo srityje. Įmonėje dirba ne tik kvalifikuoti, gerai savo darbą išmanantys, bet ir labai savo darbą mylintys specialistai. Bendrovės darbuotojai turi didelę objektų statybos bei valdymo patirtį ir yra atestuoti šios srities specialistai.

RODSTA, UAB

Daugiau informacijos: rodsta.lt

RODSTA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus