Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

DORVILA, UAB Durų-vartų salonas - durys, vartai, vartų automatika, spynos

Adresas: S. Žukausko g. 43,LT-01001, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 123261010
PVM kodas: LT232610113

Tel. Nr.: (8 5) 210 7366
Tel. Nr.: (8 5) 210 7367
Mob. Nr.: 8 611 52 201
Faks.: (8 5) 210 7369

Tinklalapis: www.dorvila.lt

Filialai: VILNIUS, KAUNAS

DORVILA, UAB Durų-vartų salono VEIKLA: Durys, vartai, vartų automatika, spynos, kiemo vartų pavaros. Dažytos durys, faneruotos durys, laminuotos durys, medžio masyvo durys (pušis, ąžuolas, uosis), plieninės durys, lauko durys, vidaus durys, pirties durys, garsui nelaidžios durys, priešgaisrinės durys, durų priedai bei furnitūra.

Įmonės UAB "Dorvila" nuo pat įkurimo pradžios 1995 m. iki dabar pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba lauko, bei vidaus durimis. Augant ir įvairėjant klientų poreikiams, didėjo ir tebedidėja tiekiamos produkcijos asortimentas: šiandieną bendrovė be durų, taip pat siūlo ir garažo vartus, bei vartų automatiką.

Taip pat įmonė teikia ir visą eilę papildomų paslaugų: konsultacijas, matavimus ir durų montavimą, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, bei užtikrina šių paslaugų nepriekaištingą kokybę. Įmonėje sukurta darni užsakymų priėmimo, vykdymo bei pristatymo sistema.

UAB "Dorvila" dirba su Lietuvos bei užsienio – Estijos, Latvijos, Vokietijos, Rusijos, Lenkijos, Baltarusijos, Suomijos ir kt. įmonėmis. Bendrovės klientai yra tiek Lietuvoje gerai žinomos statybinės firmos įmonės ir kitos kompanijos, tiek fiziniai asmenys, kurie yra vieni iš pagrindinių produkcijos vartotojų.

Kreipkitės į UAB "Dorvila":

  • jei reikalinga kokybiška ir patikima produkcija
  • jei norite išsamios ir profesionalios informacijos
  • jei norite sutaupyti savo laiką ir pinigus
  • jei ieškote optimalios paslaugos ir minimalių išlaidų
  • jei žinote, ko verta kokybė

DORVILA, UAB Durų-vartų salono PRODUKTAI:

FANERUOTOS DURYS: Faneruotų durų gamyba tik su aukščiausios kokybės natūralia medžio faneruote. Turėdama virš 50 metų medžio apdorojimo patirtį italų firma gamina aukščiausios kokybės natūralią medžio faneruotę bei drožtinį medžio lukštą. Kompanijoje "ALPI" kuriamos medžio struktūros atkartoja rečiausius, gamtoje sutinkamus medžius ir šaknis. Kiekvienais metais koncernas pristato subtilių spalvinių derinių kolekcijas, kurias, atsižvelgiant į pasaulinės mados tendencijas, kuria profesionalūs dizaineriai.

Faneruotos vidaus durys yra dengiamos įvairių rūšių medžio lukštu arba faneruote. Jo storis yra nuo 0,6 iki 3 mm. Faneruotė arba lukštas prie HDF pagrindo klijuojamas karšto preso pagalba. Be tradicinių faneruočių duris galima dengti egzotiškų medžių ar šaknų lukštu, o panaudojant beicus ar baliklius, galima durims suteikti bet kokį atspalvį.

LAMINUOTOS DURYS: Laminuotos vidaus durys; Laminuotos ERKADO durys; Laminuotos plieninės vidaus durys Hörmann

Laminuotos Hormann vidinės durys: Hörmann laminuotos ZK durys - tai tvirtos plieninės durys. Sintetinis laminatas imituojantis medieną atrodo natūraliai. Durų paviršius yra atsparus ir ilgą laiką nenusidėvintis. Aukštos kokybės paviršius nėra jautrus šviesai, karščiui ir dėmėms, jį lengva prižiūrėti.
 
DAŽYTOS VIDAUS DURYS: Šios serijos durys pagamintos iš HDF - didelio tankumo medžio plaušo plokštės. Šių plokščių dėka durys įgauna lengvumą ir patvarumą, neleidžia atsirasti plyšiams tarp filingų ir rėmų, kas yra ypač svarbu, jei durys dažytos. Populiariausi durų modeliai yra lygios arba profiliuotos durys. Vidaus durys gali būti gruntuotos, dažytos, laminuotos arba dažytos bet kokia spalva parinkta pagal dažų paletes.
   
Dažytos vidaus durys iš Estijos: Vidaus durys yra kelių tipų: lygios, profiliuotos, laminuotos, dekoruotos. Visos durys gali būti kaip vienvėrės, taip ir dvivėrės, ar su praplatinimu. Taip pat galima pasirinkti aklinas ar duris su anga stiklui. Durys stiklinamos įvairiu 4 mm dekoratyviniu stiklu.

Dažytos durys iš Latvijos: Brodoor gamintojų dažytos vidaus durys yra lygios arba profiliuotos. Jos gali būti kaip vienvėrės, taip ir dvivėrės. Taip pat galima pasirinkti aklinas arba duris su anga stiklui. Vidaus durys gali būti stiklinamos įvairiu 4 mm dekoratyviniu stiklu.
    
Vidinės durys Hörmann: Šios vidinės plieninės durys montuojamos biuruose, įstaigose, gamybinėse patalpose, rūsiuose arba palėpėse. ZK dažytos vidinės durys yra tvirtos ir stabilios konstrukcijos, pakankamai sandarios. Aukštos kokybės cinkuotas ir dažytas plieninis paviršius nejautrus šviesai, karščiui ir dėmėms, jį lengva prižiūrėti.

Lauko durys gyvenamam namui - dažytos, faneruotos: Šiomis lauko durimis "Dorvila" prekiauja jau dešimt metų. Tai vienas patikimiausių lauko durų produktų, kurio kokybę ne kartą įvertino klientai. Didžioji dalis nuolat sandėliuojamos Lietuvoje, todėl jų pristatymas netrunka ilgiau nei dvi savaites.

Medinės vidaus durys
    
Lauko durys - apdaila taurusis plienas: Lauko durys - išorinės durys yra pagamintos pagal specialią technologiją, kas sąlygoja jų atsparumą įvairiems atmosferiniams poveikiams. Lauko durims naudojama drėgmei atspari plokštė po faneros sluoksniu bei elastomerio termoplastinės juostelės tarp rėmo ir staktos, priešvėjinė aliuminio juostelė bei uosinis slenkstis, apsaugotas aliuminio juosta, suteikia durims tvirtumo ir geras šilumines savybes.

Plieninės vidaus durys Hörmann: Tvirtos plieninės durys intensyviam kasdieniniam naudojimui pramonės ir prekybos įmonėse. Puiki išvaizda, didelis stabilumas, šilumos izoliacija, apsauga nuo triukšmo, dūmų ir įsilaužimų - visą tai už prieinamą kaina.

Universalios plieninės durys Hörmann: Kokybę vertinantiems statybos specialistams Hörmann universalios durys yra žinomos kaip labai patikimos ir vertingos, įvairaus panaudojimo vidinės ir išorinės durys. Plieninės durys statomos visur, kur reikalingi tvirti durų elementai: pramonėje, prekybos ir verslo įmonėse, visuomeniniuose pastatuose ir žemės ūkyje.

Elegantiškos lauko durys: Šios elegantiškos, lengvos, bet kartu ir stabilios aliumininės lauko durys puikiai dera prie modernaus individualaus namo interjero. Variantų įvairovės dėka Jūs galite kurti durų išvaizdą. Durų spalvos harmoningai pritaikomos prie vidaus interjero. Dideli įstiklinimai užtikrina malonią, jaukią atmosferą.
    
PRIEŠGAISRINĖS, GARSĄ IZOLIUOJANČIOS DURYS: Ugniai atsparios durys neleidžia vidaus patalpose išplisti gaisrui. Jos ypač tinkamos tada, kai keliami griežčiausi priešgaisriniai arba akustiniai reikalavimai. Produktų spektras yra gana platus: pradedant tvirtomis plieninėmis durimis, bet dažnai vidaus dizainas reikalauja estetiškų medinių, akustinių, priešgaisrinių durų EI30. Priešgaisrinės durys užtikrina patikimą apsaugą nuo ugnies ir dūmų.

Medinės durys: Šių durų sudėtis yra sluoksniuota. Karkasas gaminamas iš klijuotos medienos, dengiamos abiejų pusių vienu ar keliais medžio priešgaisriniais garsą izoliuojančiomis drožlių plokščių sluoksniais, paviršius  dažomas, naudojant RAL ar kitas spalvų paletes, laminuojamas arba faneruojamas. Ši durų sudėtis ne tik didina atsparumą ugniai, tačiau ir užtikrina aukštą akustinę izoliaciją.

Plieninės durys: Priešgaisrinės durys Hörmann užtikrina patikimą apsaugą nuo ugnies ir dūmų. Produktų spektras yra gana platus: pradedant tvirtomis plieninėmis durimis, didelio ploto įstiklinimo konstrukcijomis iki didelių išmatavimų priešgaisrinių stumdomųjų ir segmentinių vartų, baigiant konstrukcijomis, sulaikančiomis staigiai plintančias nuodingas dujas.

BUITINIAI GARAŽO VARTAI HÖRMANN:
 
Plokštuminiai vartai Berry: Plokštuminiai, pakeliami vartai gaminami iš skardos arba taurios medienos (kanados pušies, skandinaviškos eglės). Galimos vertikalių, horizontalių arba rombinių pavidalo, skersų griovelių ar keturkampio rašto plokštumos.

Segmentiniai garažo vartai: Hörmann segmentiniai garažo vartai išsiskiria aukšta medžiagų kokybe, puikiu apdirbimu ir užtikrina aukštą komforto bei saugumo lygį. Elegantiški Hörmann segmentiniai vartai su automatika atsidaro vertikaliai į viršų. Taip Jūs sutaupote vietos priešais garažą ir jame - visas pravažiavimo plotas lieka laisvas.
    
Garažo vartų automatika: Daugiau komforto ir saugumo.Vieno mygtuko paspaudimas ir Jūs neišlipę iš automobilio įvažiuosite į garažą. Tai patogu, ypatingai vėjuotu ir lietingu oru bei saugu tamsiu paros metu. Automatikai montuoti užtenka tik 10-21 cm sąramos aukščio.

DORVILA, UAB Durų-vartų salono FILIALAI:

VILNIUS: DORVILA, UAB Durų-vartų salono centrinė būstinė; S.Žukausko g. 43; Tel. (8 5) 210 7366 / (8 5) 210 7367; Mob. 8 611 52 201; Faks. (8 5) 210 7369

VILNIUS:  Durų salonas, sandėliai; Verkių g. 35; Tel. (8 5) 272 5505 / (8 5) 271 5609; Mob. 8 698 51715; Faks. (8 5) 272 2969
 
KAUNAS: Durų salonas, sandėliai; Butrimonių g. 5/ Partizanų; Tel. (8 37) 408 600; Mob. 8 620 48 070 / 8 620 33 897 / 8 611 52 206; Tel./Faks. (8 37) 40 8599

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Durys, prekyba durimis, lauko durys, durys laukui, vidaus durys, duris vidaus patalpoms, vartai, vartų automatika, prekyba vartais, priešgaisrinės durys, plieninės durys, šarvuotos durys, apsauginės durys, aliuminio durys, laiptinių durys, medinės durys, laukinės durys, vidinės durys, automatinės durys, durys ir jų konstrukcijos, spynos, metalinės durys, durys pirtims, šarvo durys, durys butui, durys su dekoratyviniu stiklu,durys  įstaigoms, durys namui, durys su užlaida, garažo vartai, pramoniniai vartai, techninės durys, evakuacinės durys, techninių patalpų durys, metaliniai garžo vartai, pakeliami vartai, varstomi vartai, nustumiami vartai, pramoniniai vartai, kiemo vartai, kiemo vartų automatika, sekcinių vartų automatika, atveriami kiemo vartai, nustumiami kiemo vartaiPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus