Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

DOSKADAS, UAB - medinės durys, laiptai

Adresas: Grauminės g., PLIKIAI,LT-96231, KLAIPĖDOS RAJ., Lietuva

Įmonės kodas: 300585165
PVM kodas: LT100002567319

Tel. Nr.: (8 46) 44 0439
Mob. Nr.: 8 612 75 225
Faks.: (8 46) 44 0439DOSKADAS, UAB VEIKLA: Medinės durys, laiptai. Gaminame iš medžio masyvo duris, laiptus, turėklus, palanges, stalus ir komodas. Laiptai ir durys daugiausiai gaminami pagal individualius- vienetinius užsakymų projektus. Didelė modernių ir šiuolaikinių durų įvairovė užsakovui leidžia įgyvendinti daugelį idėjų.

Stalių dirbtuvės pradėjo savo veiklą 1992 m. Įmonei plečiantis, platėjo jos atliekamų darbų spektras ir, siekiant kryptingo tobulėjimo stalių gaminių gamyboje, 2006 m. buvo įkurta uždaroji akcinė bendrovė „DOSKADAS“. Bendrovės pavadinimas yra angliško vertinio durys „do ors“ bei žemaitiškos tarmės žodžio „skada“ (laiptai) naujadaras.

Įmonės UAB „DOSKADAS“ pagrindinė produkcija, kaip ir atsispindi pavadinime, yra laiptai bei durys. Priimami ir dideli nestandartinių gaminių užsakymai. Produkcija gaminama iš įvairios medienos, priklausomai nuo užsakovo norų. Populiariausia - uosis, pušis.

Nuo pat veiklos pradžios įmonėje dirbo ir dirba kvalifikuoti ir patyrę meistrai, sugebantys kuo puikiausiai atlikti individualius, nestandartinius arba serijinius užsakymus, reikalaujančius gilaus supratimo ir kruopštumo.

Mūsų bendrovėje yra sudarytos ypač geros sąlygos nuolatiniam tobulėjimui, nes įmonės sėkmė, pripažinimas, atlygis bei mikroklimatas labai priklauso nuo darbuotojų asmeninių pastangų, tobulėjimo.

Taigi valios, fizinės jėgos bei nenuilstamų pastangų tobulėti dėka, įmonė per daugiau kaip penkiolika metų gavo pripažinimą ne tik Lietuvoje, tarp elitinių užsakovų, bet ir užsienyje: Vokietijoje, Norvegijoje.

Mūsų staliai - profesionalai jau daug metų gamina stalių gaminius, kurių dizainas bei gamybos tradicijos tobulėjo, keitėsi siekiant patenkinti užsakovų norus bei, modernizuojant gaminius, užtikrinti jų tvirtumą ir aukštą kokybę. Šiandien įmonė gali pasigirti puikia gaminių kokybe, patraukliais užsakymų įvykdymo terminais, naujausiais sprendimais gamyboje. Įmonėje yra nuolat tobulinamos technologijos, modernizuojami įrenginiai.

DOSKADAS, UAB PASLAUGOS:

DURŲ GAMYBA - gaminame medžio masyvo, įvairios rūšies medienos, įsprūdines (filingines) ar lygias, vidaus bei lauko duris. Įsprūdų storis yra toks kaip ir pačių durų. Durys gaminamos su užkaitu, įvairių pločių staktomis, sandarinamos tik durims skirtomis tarpinėmis. Didelę įtaką tiek eksploatacijai, tiek ilgaamžiškumui turi paviršių padengimas cheminėmis medžiagomis. Šiuo metu mes naudojame gerai užsirekomendavusius ir patikimus suomiškus „Tikkurila“ firmos lakus, dažus bei spalvinius beicus. Spalvą renkasi pats užsakovas. Yra galimybė spalvą derinti prie interjere vyraujančių spalvų.

LAIPTŲ GAMYBA - laiptus gaminame iš įvairios medienos - ąžuolo, uosio, pušies. Užsakovo pageidavimu, laiptai gaminami atviri (be popakopių), uždari (su popakopiais), sraigtiniai arba su aikštelėmis. Gali būti montuojami ant betono monolito. Užsakovas turi galimybę išsirinkti laiptų turėklus - baliustrų ir porankio formą. Specialistai pakonsultuos, patars, individualiu atveju. Laiptai ir durys daugiausiai gaminami pagal individualius - vienetinius užsakymų projektus. Didelė modernių ir šiuolaikinių durų įvairovė užsakovui leidžia įgyvendinti daugelį idėjų.


RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Laiptai, durys, laiptų gamyba, durų gamyba, medžio masyvo durys, mediniai laiptai, turėklus, palangės, stalai, komodos, baldai, baldų gamyba, vidaus durys, lauko durys, medinės durys, medžio masyvo durų, klijuotos medienos durys, ąžuolinės durys, uosinės durys, pušinės durys, juodalksnio durys, mediniai laiptai, laiptai pagal individualų užsakymą, ąžuolinės durys, ąžuoliniai laiptai, uosinės durys, uosiniai laiptai, pušinės durys, medinės palangės, palangių gamyba, mediniai stalai, medinės komodos, komodų gamyba, stalų gamybaPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus