Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Dujų silikato (akyto betono) blokeliai YTONG - efektyvi šiluminė ir akustinė izoliacija

Dujų silikato (akyto betono) blokeliai YTONG - efektyvi šiluminė ir akustinė izoliacija Dujų silikato (akyto betono) blokeliai YTONG - efektyvi šiluminė ir akustinė izoliacija

Ieškantiems lengvų ir tvirtų, ekologiškų, atsparių ugniai ir drėgmei, šalčiui blokelių, „Blokelių centras“ rekomenduoja dujų silikato (akyto betono) blokelius „Ytong“. Be išvardintų puikių savybių, blokeliai yra lengvai apdorojami (blokelius galima pjauti, gręžti, drožti, į juos lengva įkalti vinį, sąvaras, kabes ir kitus jungiamuosius elementus) ir užtikrina patikimą šilumos ir garso izoliaciją. Akyto betono blokeliai yra masyvūs, bet labai lengvi ir tvirti lyg akmuo.

Akytas betonas „Ytong“ sukurtas prieš 90 metų Švedijoje. Tai natūrali ir šilta, lengvai apdorojama medžiaga, naudojama gyvenamųjų ir pramoninių objektų statybose. Šiandien „Ytong“ gaminamas keturių kontinentų septyniolikoje valstybių.

Iš natūralių medžiagų

Akytasis betonas tai porėtos struktūros mineralinio pagrindo dirbtinas akmuo. Šios medžiagos unikaliausia savybė – lengvumas. Akyto betono „Ytong“ sudėtyje yra natūralios medžiagos: kalkės, smėlis, vanduo. Blokelyje apjungtos tiek šiluminės, tiek konstruktyvinės savybės. Tai nekenksminga aplinkai, ekologiškai švari medžiaga. Pagal mineralinę kilmę tai nedegi, atitinkanti aukščiausius priešgaisrinės apsaugos reikalavimus medžiaga. Akytasis betonas - tai medžiaga nespinduliuojanti jokiais kenksmingais junginiais, turinti 4 kartus mažesnį spinduliavimo aktyvumą nei plyta ar silikatinis blokas.

Efektyvi šiluminė izoliacija

Akyto betono blokeliai yra lengva, patvari medžiaga, turinti didžiausias šilumines izoliacines savybes palyginti su kitomis sienų mūrijimui skirtomis medžiagomis. Vienas iš akyto betono blokelių privalumų toks, kad akyto betono blokeliai sulaiko ir akumuliuoja šilumą, todėl žiemą šilumos nuostoliai mažėja, o vasarą patalpos neįkaista. „Ytong“ izoliacinės savybės yra geresnės nei normatyvų reikalavimai, todėl sienoms, statomoms iš šios medžiagos ne visada reikia papildomo apšiltinimo. Plono mišinio sluoksnis kaip jungiančios medžiagos panaudojimas eliminuoja „terminių tiltelių“ atsiradimą, todėl mažėja statybos išlaidos, o sutaupyta šiluminė energija sudaro galimybę sumažinti išlaidas šildymui. Vienasluoksnė „Ytong“ blokelių siena gali pasiekti šiuos koeficientus: U=0,23 W/(m²K); R=4,38 (m²K)/W.

Švelnus vidaus klimatas

Milijonai mažų porų suteikia „Ytong“ sienoms aktyvią oro kaitą ir užtikrina pastovų ir švelnų mikroklimatą pastato viduje. Vienoda statybinė medžiaga nuo rūsio iki stogo „Ytong“ pristato platų medžiagų, atsparių gniuždymui, atitinkančių visų klasių laikančią galią, pasirinkimą. Šią medžiagą galima pritaikyti statant visas pastato konstrukcijas, garantuojant visų statinių sprendimus.

Gera akustinė izoliacija

Sienos iš „Ytong“ elementų užtikrina gerą, visus reikalavimus atitinkančią akustinę izoliaciją.

Didelė keliamoji geba

1 metras 36,5cm storio sienos, padarytos iš blokelių PP2/0,4 išlaiko 20 tonų apkrovimą.

Nedidelis konstrukcijos svoris

1 kv. m. sienos iš 40 cm storio „Ytong“ blokelių sveria apie 200 kg. Tai reiškia patogų elementų transportavimą į statybas, lengvą mūrijimą, žemas fundamento atlikimo išlaidas.

Aukštas atsparumas ugniai

„Ytong“ yra nedegus. Jau 17,5 cm storio siena atitinka aukščiausiems reikalavimams, keliamiems ugniai atspariai klasei (F4 arba mažiausiai 240 minučių).

Pralaidumas garui

Sienų nereikia papildomai apšiltinti, jos gali laisvai „kvėpuoti“ Todėl namuose užtikrinamos optimalios šilumos ir drėgnumo sąlygos. Be to, akyto betono blokeliai yra visiškai atsparūs bakterijoms, pelėsiams ir grybams.

Lygus mūro paviršius

Palyginus su kitomis technologijomis, sienų išbaigimo išlaidos yra mažesnės - mažiau sunaudojama tinko, plyteles galima klijuoti tiesiai ant mūro.

Dujų silikato (akyto betono) blokeliai YTONG

Palengvinant statybas „Blokelių centras“ siūlo akyto betono blokelius, blokelių sąramas ir U formas, kurias užpylus betonu užtikrinamas perdangų ir stogų tvirtinimo saugumas.

„Blokelių centras“ - statybinėmis medžiagomis prekiaujanti įmonių grupė. Bendrovė daug metų sėkmingai vykdo savo veiklą, gerai išmano statybinių medžiagų rinką, tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Siūlomų statybinių medžiagų asortimentą sudaro lietuviškos, lenkiškos, latviškos bei kitų šalių statybinės medžiagos. Vienoje vietoje įsigysite ne vienos rūšies kokybiškas statybines medžiagas geromis kainomis. Taip pat visas medžiagas įmonės darbuotojai gali atvežti į vietą ir iškrauti. Garantuojamas greitas produkcijos pristatymas nuosavu transportu: tiesiogiai iš Lenkijos, Latvijos, Estijos per 2-3 dienas, o lietuviškos produkcijos per 2-3 valandas.

„Blokelių centras“ - viskas nuo pamatų iki stogo!

BLOKELIŲ CENTRAS, UAB

Daugiau informacijos: www.blokeliucentras.lt

BLOKELIŲ CENTRAS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus