ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Durų gamybos virtuozai - Jundos stalių gaminiai

Durų gamybos virtuozai - Jundos stalių gaminiai Durų gamybos virtuozai - Jundos stalių gaminiai

JUNDOS STALIŲ GAMINIAI, UAB

UAB „Jundos stalių gaminiai” – nuo 1990 metų sėkmingai gilinasi į medienos apdirbimo ir durų gamybos paslaptis. Įmonė specializuojasi medinių vidaus ir lauko durų, stumdomų durų, medinių vidaus pertvarų, dailylenčių, laiptų pakopų, sienų apdailos elementų, stalviršių ir kitų medinių interjero elementų gamyboje. Patirtis ir atsakingas požiūris į kiekvieną produktą, detalę, leidžia įmonei laiku ir kokybiškai įgyvendinti užsakymus.

Orientacija į aukštesnius kokybės standartus įpareigoja bendrovę atsižvelgti į naujausius gamybos sprendimus, kokybišką gaminių apdirbimą ir aukščiausios rūšies žaliavas. Be to, bendrovė gali pasiūlyti ne tik puikios kokybės gaminių, bet ir išskirtinį dėmesį kiekvienam savo klientui. Darbuotojai visada pasiruošę konsultuoti klientus įmonės gaminamos produkcijos klausimais, padėti išsirinkti individualius poreikius atitinkantį gaminį.

duru-gamyba1

Netoli Alytaus įkurtoje UAB „Jundos stalių gaminiai“ gamykloje pagamintą produkciją jau įvertino ne tik Lietuvos, bet ir Vokietijos, Norvegijos, Prancūzijos, Anglijos  ir Rusijos vartotojai. Didžioji dalis įmonės produkcijos siunčiama į Maskvą, kur bendradarbiaujama su patikimais parneriais, prekiaujančiais įmonės produkcija.

Įmonės gaminių galite įsigyti ne tik Alytuje, bet ir UAB „Jundos stalių gaminiai“ durų bei interjero salone - Vilniuje. O bendrovės interneto svetainėje, be įprastinės informacijos apie produktus, pateikiama ir aktuali informacija apie durų priežiūrą, svetainėje įdiegtas durų sudėtinių dalių aiškinamasis žodynėlis skirtas tam, kad klientas lengviau susigaudytų, norėdamas išsirinkti duris. Žodynėlis turėtų palengvinti specialistų ir užsakovų bendradarbiavimą, padėtų lengviau suprasti vieniems kitus.

duru-gamyba2

UAB „Jundos stalių gaminiai“ į kiekvieną užsakymą žiūri kūrybingai ir lanksčiai. Kaip teigia komercijos direktorius Vaidas Verikas: „Durys gali būti pagamintos atsižvelgiant į individualius matmenis ir norimą komplektaciją. Įmonės darbuotojai išmatuoja durų angas patalpose. Klientui tereikia pasirinkti norimą medienos rūšį, spalvą, vyrius, rankenas, spyną, užraktą, stiklą, slenkstį ir kitus durų elementus. Visus savo gaminius galime nudažyti bet kokia spalva. Galime pritaikyti juos prie jau esamų baldų, sienų, grindų dangos ar net paveikslo. Be to, furnitūrą ir durų apdailos elementus perkame tik iš kruopščiai atrinktų tiekėjų. Priklausomai nuo metų laiko, Lietuvoje užsakymai atliekami per 4–5 savaites. Siekdami pačių geriausių rezultatų, mes visuomet mielai bendradarbiaujame su Lietuvos architektais ir interjero dizaineriais.“ Noras patenkinti išrankiausių klientų lūkesčius, neleidžia sustoti – įmonės darbuotojai nuolat domisi durų gamybos srities naujovėmis, ieško pačių geriausių sprendimų. Įmonės kolektyvas lankosi parodose Italijoje, Vokietijoje. Kiekvienais metais dalyvauja didžiausioje ir žinomiausioje statybų ir interjero parodoje Rusijoje – „MosBuild“.

duru-gamyba3

Savitumo beieškant

Medinės vidaus durys UAB „Jundos stalių gaminiai“ gaminamos iš aukštos kokybės juodalksnio, uosio, ąžuolo. Pagal kliento pageidavimus įmonė gali kai kuriuos durų modelius faneruoti. Tuo tarpu lauko durys gali būti dviejų tipų: iš Vokietijoje gaminamos specialios lauko durų plokštės ruošinio arba iš ąžuolo masyvo.

UAB „Jundos stalių gam iniai“ naudojami durų elementai – vyriai, rankenos, spynos, užraktai, stiklai, slenksčiai ir pan. – pristatomi tik iš kruopščiai atrinktų, patikimą produkcij ą gaminančių tiekėjų.

duru-gamyba4

Į savo gaminius bendrovė montuoja trijų tipų spynas: su metaliniais, plastikiniais ar magnetiniais liežuvėliais. Nors magnetiniai liežuvėliai Lietuvoje dar nėra įprasti, tačiau jie, kaip ir plastikiniai liežuvėliai, atidarant arba uždarant duris praktiškai neskleidžia garso. Kiekvienoms durims galima individualiai parinkti ir vyrius, kurie gali būti paslėpti arba matytis išorėje. Duryse su užlaida naudojami matomi, o duryse be užlaidos – paslėpti vyriai.

duru-gamyba5

Atsižvelgiant į nevienodus užsakovų pageidavimus, siūlomos įvairios durų rankenos, kurių pasirinkimas UAB „Jundos stalių gaminiai“ išties labai didelis. Čia lengvai galima rasti sau tinkamo modelio ar atspalvio rankenas. Taip pat salone yra ir autorinių, žinomų dizainerių sukurtų darbų. Durys gali būti aklinos ar puošniai įstiklintos. Norintiems įstiklintų durų, įmonė siūlo gausų stiklo asortimentą. Durys gali būti komplektuojamos su standartiniu arba individualiai pagal užsakovo pageidavimus pagamintu dekoruotu, klijuotu, graviruotu, raižytu ar net vitražiniu stiklu. Tačiau duris puošti gali ne tik stiklo detalės. Bendrovė siūlo rinktis medinius puošybos elementus – nuo minimalistinių iki masyvių, sudėtingų formų ir įvairiai išdėstytų. Pasirinktos durys gali būti įrėmintos: karnizais, piliastrais, rozetėmis ir kitais elementais.

duru-gamyba6

UAB „Jundos stalių gaminiai“ sėkmės esmė – profesionalus kolektyvas, šiuolaikinė technika, nepriekaištingos žaliavos, gaminio kokybė ir, žinoma, dizainas. Visa tai atspindi įmonės šūkis: „Mes nesakome pigiau, mes sakome GERIAU“.

Straipsnis parengtas pagal žurnalą APS

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus