ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Efektyvus kalkių šalinimo sprendimas – DROPSON

Efektyvus kalkių šalinimo sprendimas – DROPSON Efektyvus kalkių šalinimo sprendimas – DROPSON

UAB „Absoliuta“ užkalkėjusius vandentiekio vamzdžius ne keisti, o juos „valyti” pasitelkus efektyvų kalkių šalinimo sprendimą – „DROPSON“.

Renovuojant pastatus užkalkėjusius vandentiekio vamzdžius, juos rekomenduojama valyti tirpdant seną kalkių nuosėdų sluoksnį. Tą galima daryti sumontuojant elektromagnetinius nukalkintojus „DROPSON“. Tokiu būdu Jums nereikės keisti vamzdžių į naujus.

Deja, dažnu atveju užkalkėjusių vamzdžių problema Lietuvoje vis dar sprendžiama senus nelaidžius vamzdžius keičiant naujais, nors Europoje jau ne vieną dešimtmetį naudojamas elektromagnetinis nukalkinimo valymo būdas.

Rengiamuose daugiabučių renovavimo investiciniuose projektuose dažniausiai siūlomos tik dvi alternatyvos – keisti probleminius vamzdžius arba nesiimti jokių veiksmų.

Tačiau, verta prisiminti, kad investiciniame projekte yra numatyta tik priemonė – t.y. sutvarkyti vamzdyną – o kokį būdą tam rinktis, sprendžia ne renovacijos ministerija, o patys daugiabučio gyventojai. Sprendimas ne keisti vamzdžius, o pasistatyti elektromagnetinį „DROPSON“ įrenginį – galėtų sutaupyti nemažus gyventojų ir būsto savininkų pinigus.

Efektyvus kalkių šalinimo sprendimas – DROPSON

Gyventojai sutaupytų tūkstančius

Priežasčių, kodėl naujas elektromagnetinio nukalkinimo būdas Lietuvoje nenaudojamas arba naudojamas itin retai, gali būti keletas. Viena iš jų yra ta, kad gyventojai ar daugiabučių bendrijų vadovai nežino apie galimas alternatyvas. Antra priežastimi galėtų būti vis dar išlikusi nuomonė, kad keisti vamzdynus apsimoka labiau nei įsirengti nukalkinimo sistemas savo daugiabučiuose.

Jei seni plieno vamzdžiai būtų valomi elektromagnetiniu būdu, gyventojai bei valstybė, iš dalies finansuodama daugiabučių namų renovaciją, kasmet galėtų sutaupyti šimtus tūkstančių eurų. Ši galimybė atpigintų renovaciją ar planinį daugiabučio namo remontą ir patiems butų savininkams.

Deja, senamadiškas požiūris ir naujovių baimė daugiabučių ūkyje vis dar labai gajūs. Būtų idealu, jei eksploatavimo ir priežiūros įmonės būtų aktyvesnės ir užsiimti informacijos sklaida daugiabučių namų pirmininkams, valdybos nariams, būsto savininkams bei gyventojams.

Efektyvus kalkių šalinimo sprendimas – DROPSON

Apie kalkių sluoksnio keliamas problemas ir „DROPSON“ nukalkinimo sistemas

Miestuose centralizuotai tiekiant vandenį, sparčiai susidaro kalkių nuosėdos ir kyla bėdų dėl karšto vandens vamzdynų, šilumokaičių ir gyvatukų. Skaičiuojama, kad vos 0,2 mm kalkių apnašų šildymo sistemos efektyvumą sumažina net 10%. Nei aplinkai, nei žmogui nepavojingu būdu iš šalto ir karšto vandens vamzdyno, karšto vandens šilumokaičio, šildymo gyvatukų pašalinę kalkes ir nuosėdas gyvatukai geriau šyla.

UAB „Absoliuta“ „DROPSON“ nukalkinimo sistemos įranga Lietuvoje prekiauja nuo 2014 metų. Įmonė siūlo įvairų nukalkinimo įrangos spektrą – nuo skirtų vienam privačiam namui ir didžiausio daugiabučio namo ar viešbučio bei SPA centro.

Daugiau apie „DROPSON“ skaitykite čia: https://www.absoliuta.lt/dropson-apsauga-nuo-kalkiu-susidarymo/

 

Liutauro GASTRONOMIKA: gaminsim pažangioje virtuvėje
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus