ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

elmo-light-logo

ELMO technologijos, UAB - šviestuvai, LED apšvietimas, LED sprendimai biurui, kiemui, namams ir pramonei.

Adresas:
Vilniaus g. 31, LT-01402, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 302430911
PVM kodas: LT100004899812

Mob. Nr.: Didmeninė prekyba: 8 679 31 137
Mob. Nr.: Apšvietimo projektavimas: 8 617 60 049

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.elmo.lt

Filialai: VILNIUS, KAUNAS, ŠIAULIAI

ELMO technologijos, UAB VEIKLA: Šviestuvai, LED apšvietimas, LED sprendimai biurui, kiemui, namams ir pramonei, apšvietimo projektavimas ir lauko ir vidaus apšvietimo planavimo konsultacijos. „ELMO“ šviestuvų salonuose Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose, rasite išskirtinio dizaino itin gausų apšvietimo produktų asortimentą tiek interjerui, tiek eksterjerui. Produktų gausa patenkins, net išrankiausio kliento poreikius ieškančio neeilinių LED sprendimų. Galimybė atsinaujinti skirtingas Jūsų namų zonas: valgomąjį, miegamą, vonios kambarį ar vaiko kambarį panaudojant naujausias LED technologijas.

„Elmo light“ – atsakinga ir tvirta, atvira, kūrybinga, nuotaikinga ir inovatyvi apšvietimu, šviestuvais ir šviesa besidominti komanda. Bendrovės elektros energiją taupanti LED technologija garantuoja iki 90% sumažėjusių Jūsų mėnesio išlaidų skirtų apšvietimui. Tai reiškia, kad Jūs sutaupysite daugiau pinigų, apsaugosite gamtą, sukursite geresnį gyvenimą.

Savo klientams „Elmo light“ siūlo apšvietimo projektavimo paslaugą. Apšvietimo projektavimas atliekamas individualiai pagal kliento norus, lūkesčius ir patalpų išplanavimą. Bendrovė yra įgyvendinusi daugybę APŠVIETIMO PROJEKTŲ, turi sukaupusi ilgametę patirtį apšvietimo projektavime ir gali padėti priimti idealiai Jūsų patalpų apšvietimui tinkantį sprendimą.

ELMO technologijos, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

APŠVIETIMO SPRENDIMAI NAMAMS

Namuose daugiau šviesos turėtų būti skaitymo, darbo kambariuose, virtuvėje, mažiau – koridoriuje ir miegamajame. Čia šviesa skirstoma į tris rūšis: bendrąją, akcentinę ir dekoratyvinę. Bendro apšvietimo sukūrimui naudojamos dienos šviesos LED šviestuvai. Tokia šviesa labiausiai tinka darbo zonoms, vaikų žaidimų kambaryje. Akcentinė šviesa teikia informaciją apie tai, kurios patalpos vietos yra svarbiausios. Dekoratyvinė šviesa – neryški, subtili, ji reikalinga norint sukurti jaukią nuotaiką svetainėje ar miegamajame.

Virtuvės apšvietimas. Virtuvės apšvietimas dažniausiai skirstomas į tris zonas: bendrą apšvietimą, valgomojo ir darbo zoną. Kiekvienai zonai galima rinktis skirtingo šviesos intensyvumo ir dizaino šviestuvus, bei skirtingas valdymo galimybes. Bendram virtuvės apšvietimui puikiai tiks LED šviesos panelės ar plataus apšvietimo kampo lubiniai virtuvės šviestuvai, kurie tolygiai apšvies visą virtuvę. Darbo zonai galima rinktis LED juostą po kabančia spintele pagrindo apšvietimui ar į baldus integruotus šviestuvus. Valgomajam virš stalo tinka įvairūs LED pakabinami virtuvės šviestuvai, kurie išsiskiria dizaino elementais ir spalvų įvairove.

Svetainės apšvietimas. Valdydami šviesą, t.y. keisdami šviesos atspalvius ar reguliuodami šviesos intensyvumą, nuo blankios iki itin ryškios šviesos galite atnaujinti savo interjerą kasdien. Svetainėje galėtų dominuoti LED pakabinamas šviestuvas, o bendram apšvietimui puikiai tiktų LED šviesos panelės, kurios išsiskiria itin plonu korpusu ir plačiu apšvietimo kampu, kas garantuoja tolygų šviesos pasiskirstymą patalpoje. Papildomam ar foniniam apšvietimui naudojamos LED juostos tiek vienspalvės tiek kelių spalvų, jas galima valdyti net ir išmaniuoju telefonu ar nuotolinio valdymo pulteliu. Jūsų mėgstamų kambarinių augalų, paveikslų, dekoracijų grožį atskleis akcentiniai šviestuvai.

Miegamojo apšvietimas. Miegamajame prie lovos tinka sieniniai šviestuvai, o pagrindiniam apšvietimui įleidžiami miegamojo šviestuvai ar paviršiniai lubų šviestuvai pvz.: LED šviesos panelės ar pakabinami šviestuvai. Neretai naudojamos ir LED juostos intymiai atmosferai sukurti, galima keisti tiek šviesos spalvą, tiek intensyvumą nuotolinio valdiklio pagalba. Miegamojo apšvietimas turėtų būti jaukus ir paprastas.

Vonios apšvietimas. Vonioje rekomenduojamas „švarus“ apšvietimas, kuris „nekrenta“ į akis. Esant tamsioms kambario plytelėms vonios apšvietimas turėtų būti iki 300 lx., o esant šviesioms plytelėms užteks ir 200 lx. Itin svarbus yra vonios veidrodžio zonos apšvietimas, prie jo praleidžiame nemažai laiko atlikdami kasdieniniais gražinimosi procedūras, todėl reiktų naudoti papildomą šviestuvą kad makiažas būtų tobulas.

Veidrodžio šviestuvai – LED sieniniai šviestuvai. Skirti papildomam apšvietimui ir paprastai naudojami virš laiptų, šalia lovų ar fotelių, holuose, koridoriuose, miegamuosiuose, vonios ir visuose kituose kambariuose, priklausomai nuo individualių poreikių ir interjero reikalavimų. Puikiai tinkami ir kaip vonios veidrodžio šviestuvai, jų panaudojimo galimybes riboja tik fantazija. Ypač gausus vonios šviestuvai asortimentas LED sieninių šviestuvų, skirtų apšviesti veidrodžius, paveikslus bei nuotraukas ant sienų. Papildomas veidrodžių apšvietimas yra labai praktiškas ir patogus, ypač holuose, prieangiuose ar voniose. O papildomai apšviesti paveikslai bei nuotraukos sukuria ypatingą namų jaukumą bei padeda suformuoti norimą interjero stilių.

Koridoriaus apšvietimas. Čia puikiai tiks LED lubiniai šviestuvai arba įleidžiamos LED šviesos panelės. Galima naudoti ir papildomus akcentinius interjero detalių šviestuvus, kurie ne tik išryškins norimas detales, bet ir papildomai apšvies patalpą.

Vaikų kambario apšvietimas. Vaiko kambariui patartina rinktis plataus apšvietimo kampo LED šviestuvus, vengti aštrių korpuso kampų, papildomų smulkių detalių. Naktiniam apšvietimui puikiai tiks sieninis netiesioginės šviesos LED šviestuvas, vienspalvė arba spalvota LED juosta su šviesos intensyvumo reguliavimo funkcija paslėptam lubų perimetro apšvietimui. Bendram kambario apšvietimui patartina rinktis plataus apšvietimo kampo šviestuvus: LED paneles, lubinius ar pakabinamus šviestuvus.

Garažo apšvietimas. Puikiai tinka įleidžiami LED lubiniai šviestuvai ar LED šviesos panelės, kurių pagalba visa patalpa bus apšviesta tolygiai. Garažuose labai patogu įrengti nuo judesio įsijungiantį apšvietimą – tai gali būti sieninis ar lubinis paviršinis šviestuvas ar LED prožektorius su judesio davikliu.

Laiptų apšvietimas. Kad išvengtumėt nelaimingų atsitikimų, laiptų apšvietimas turi būti numatytas nuo viršaus iki apačios. Tam puikiai tinka zoninis laiptų apšvietimas - įmontuoti į sieną žemai, švelniai, bet tiksliai apšviečiantys laiptus, jų pakopas įleidžiami LED šviestuvėliai. Saugiam laipiojimui.grindinis apšvietimas – į pačias laiptų pakopas įmontuoti nedideli LED šviestuvėliai ar LED juostos, taip pat būtų puikus pasirinkimas.

APŠVIETIMO SPRENDIMAI ĮSTAIGOMS

Tai parduotuvės, biurai, viešbučiai ir restoranai, vaikų darželiai, mokyklos ir ligoninės. Čia įrengtas apšvietimas turi būti funkcionalus, atlikti tam tikrą vaidmenį – padėti orientuotis, lengvai rasti kelią ar reikiamą vietą, neakinti ar kitaip nevarginti. Viešosiose įstaigose tinkamiausias apšvietimo sprendimas – tai įvairių formų, galingumų ir montavimo būdų LED šviesos panelės ir įvairių galingumų ir ilgių T8 lempos ir šviestuvai.

Parduotuvių apšvietimas. Parduotuvių apšvietimui naudojami akcentiniai LED šviestuvai, kurių pagalba galima reguliuoti šviesos srautą Jums reikiama kryptimi, spintų ir vitrinų apšvietimui naudojama kieto pagrindo vienspalvė ar spalvota LED šviesos juosta arba baldiniai LED šviestuvai. Taip pat tinka T8 led lempos vietoje senų liuminescencinių lempų, šis sprendimas leis sutaupyti iki 2 kartų. Vietoje „Armstrong“ šviestuvo galima montuoti LED šviesos paneles, kurios išsiskiria plonu elegantišku dizainu ir puikiai sklaido šviesą galima rinktis tiek šiltus, tiek šaltus šviesos tonus.

Biurų ir ofisų apšvietimas. Darbo vietos turi būti optimaliai apšviestos visų galimų užduočių atlikimui. Čia nereikalingi atspindžiai ir šešėliai, akinimas ir apšvietos netolygumas mažina darbuotojų komfortą ir lemia mažesnį darbo našumą. Tinkamiausias biurų apšvietimo sprendimas – tai įvairių formų ir galingumų LED šviesos panelės ir įvairių galingumų ir ilgių T8 lempos ir šviestuvai.

Restoranų apšvietimas. Restorano apšvietimas turi atitikti jo funkcijas, skirtas pritraukti lankytojų dėmesį: pusryčių metu – stipresnis apšvietimas iš lubų, mažesnis iš pakabinamų šviestuvų, vakarienės metu – prigesinamas lubinis apšvietimas, daugiau akcento suteikiant šviestuvams virš staliukų, o renginių metu naudojamas šviesus scenarijus. Pagrindiniam restorano apšvietimui tinka LED šviesos panelės ar įleidžiami į lubas LED šviestuvai, o staliukų apšvietimui pakabinami šviestuvai. Jaukią atmosferą sukursite įmantrių formų ir dizaino sieniniais LED šviestuvais.

Mokyklų ir darželių apšvietimas. Kuo apšvietimas artimesnis natūraliai dienos šviesai, tuo vaikų savijauta bus geresnė. Taip pat ryški šviesa užtikrina energingumą ir naikina stresą, bet šviesa neturi akinti. Tinkamiausias mokymosi įstaigų apšvietimo sprendimas – tai įvairių formų ir galingumų LED šviesos panelės ir įvairių galingumų ir ilgių T8 lempos ir šviestuvai.

Ligoninių apšvietimas. Ligoninių darbo zonose patartina parinkti melsvus šviesos atspalvius skleidžiančius LED šviestuvus, o poilsio zonose – rinktis jaukius šiltus atspalvius ar net spalvotus (RGB) produktus šviesų terapijai.

Viešbučių apšvietimas. Viešbučiuose patartina vengti tiesioginės šviesos, apšvietimas neturėtų būti akinantis, įkyrus ar erzinantis, spalvos turėtų atitikti atgaivos spalvų koeficientą. Koridoriuje būtinai turėtų būti apšviesti evakuacijos išėjimai, kambarių numeriai, galima akcentiniais LED šviestuvais apšviesti paveikslus, gėlių kompozicijas ar kitas interjero detales, taip akcentuojant viešbučio prabangą. Vonios kambaryje labai tinkamas vertikalus apšvietimas, apšviestas vonios veidrodis, taip pat apšvietimas, išryškinantis plytelių blizgesį ir sukuriantis prabangos jausmą.

Pramoninių patalpų apšvietimas. Pramoninėse vidaus patalpose puikiai tinka pramoniniai LED šviestuvai, kurie skleidžia tolygią šviesą ir nemirga, bei LED panelės ar T8 lempos.

LAUKO APŠVIETIMO SPRENDIMAI GATVĖMS, PARKAMS, SODUI IR FASADUI

Kiemo ir sodo apšvietimas. Čia patartina derinti funkcinio ir dekoratyviojo apšvietimų kombinaciją su fotoelementais arba saulės elementais. Funkciniai LED šviestuvai yra tie, kurie leis saugiai orientuotis erdvėje, apšvies takus ir laiptus. Dekoratyviojo apšvietimo funkcija – išryškinti gėlynus ir kitus sodo puošybos elementus, suteikti paslapties įvairioms detalėms.

Terasų apšvietimas. Terasoje patartina derinti pagrindinio ir papildomo apšvietimų kombinaciją. Pagrindiniam apšvietimui puikiai tiks įvairūs lauko LED sieniniai šviestuvai, sumontuoti ant namo sienos ar į grindinį. Nedidelio galingumo akcentiniai šviestuvai Jūsų namo fasado tekstūrą, o led lauko prožektoriai apšvies tiek kiemą, tiek įvažiavimo kelią. Didelė gausa sodo šviestuvų išsiskiriančių formomis ir spalvomis išryškins ir šalia esančius augalus ar sodo dekoracijas, bei apšvies takelius.

Vejos apšvietimas. Sodo augmeniją nepaprastai išryškina įrengtas paslėptas apšvietimas. Patartina rinktis gelsvo šviesos atspalvio įvairius sodo LED šviestuvus su fotoelementais arba saulės elementais. Šilti tonai puikiai dera su žole ir suteikia sodui jaukumo, o erdvei – kameriškumo. Nakties metu natūralių gėlių žavesys ir elegancija bus atskleistas naudojant lauko LED prožektorių, pritvirtinant jį prie atramos, medžio kamieno, šakos, sienos. Lauko LED prožektoriai su kojele, įbesti į žemę, tinkamiausi apšviesti tiems gėlynams, kurių žydėjimo periodas yra neilgas ir skirtingas.

Fasado apšvietimas. Kad namai dvelktų jaukumu patartina naudoti šiltų atspalvių lauko LED šviestuvus. Tam labiausiai tinka lauko LED prožektoriai, lauko sieniniai ar įleisti į gruntą LED šviestuvai. Naudojant lauko LED prožektorius iš atstumo, visas namo fasadas bus apšviestas naudojant mažai šviesos šaltinių, tačiau toks apšvietimas plokština fasadą, gali tiesiogiai šviesti į langus ir trukdyti nakties metu. Fasado apšvietimas iš apačios aukštyn įleistais į gruntą LED šviestuvais arba žemai pritvirtintais lauko LED prožektoriais pastatą daro lengvesnį, žaismingesnį.

Tvoros apšvietimas. Tai apsauginis, perspėjantis sklypo perimetro, apšvietimas, tačiau kartu ir dekoratyvinis. Šviestuvais apšviesti tvoros stulpai suteiks Jūsų teritorijai prabangos įspūdį.

Aikštelių apšvietimas. Ekonomiškiausias sprendimas – tai pasitinkanti, palydinti ir užgęstanti lauko LED prožektoriaus ar lauko LED šviestuvo su judesio davikliu šviesa.Teisingai parinkti ir sureguliuoti judesio, tamsos, laiko davikliai padės laimingai pasiekti savo namus ir švies tik tada kada reikia.

Laiptų apšvietimas: Grindinis apšvietimas laiptų sienelėse ar pakopose – turi būti ne tik funkcinis, kuris yra konkretus, bet ir dekoratyvinis apšvietimas, tokiais laiptais grožėsis visi.

Pramoninių objektų apšvietimas: Tai gamybinės patalpos, sandėliai, šiltnamiai, logistikos ir prekybos centrai, aikštelės. Čia vyrauja didelių plotų patalpos ir atviros teritorijos, kur apšvietimo reikia daug ir jis naudojamas kelias pamainas ar visą parą. Todėl čia taupyti apšvietimo energiją ypač aktualu, o apšvietimo kokybė lemia ne tik darbo našumą, bet ir teritorijos saugumą. Pramoninėse vidaus patalpose puikiai tinka pramoniniai LED šviestuvai, o lauko atvirose teritorijose ir aikštelėse – lauko LED prožektoriai, kurie skleidžia tolygią šviesą ir nemirga.

Teritorijų apšvietimas: Teritorijų apšvietimas susijęs su atvirų plotų apšvietimu. Kad pagerėtų sauga ir apsaugos darbuotojai matytų šalia tvoros ar sienos esančius arba per jas lipančius žmones, pramoninių teritorijų perimetras turi būti apšviestas. Tam gerai tinka lauko LED prožektoriai, galima rinktis apšvietimo kampą nuo 45º – 120º, šviesos spalvą nuo šiltos baltos iki šaltos baltos, bei valdymo skirtingus rėžimus budinčio ir pagrindinio apšvietimo.

PREKYBA LED ŠVIESTUVAIS

„Elmo light“ šviestuvų salonuose galite įsigyti aukštos kokybės LED šviestuvus. Tai – LED paviršiniai šviestuvai, LED sieniniai šviestuvai, LED lempos, LED panelės, LED lubiniai šviestuvai, LED akcentiniai šviestuvai, LED T8 lempos ir T8 šviestuvai, LED panelės montuojamos į Armstrong lubas, LED lauko prožektoriai, LED lauko šviestuvai, LED gatvės ir parko šviestuvai, LED pramoniniai šviestuvai, LED produktai su saulės elementais, LED šviesos juostos, LED moduliai, LED šviesos juostų priedai, LED maitinimo šaltiniai, LED šviesos valdikliai, LED produktai keičiantys spalvas (RGB), nuotolinio valdymo (Wi-Fi) produktai, LED auginimo lempos, T8 lempos ir šviestuvai, pakabinamų lubų šviestuvai, akcentiniai šviestuvai, sieniniai šviestuvai, baldiniai šviestuvai, įleidžiami šviestuvai, paviršiniai šviestuvai, pakabinami šviestuvai, paslėptas apšvietimas, pastatomi šviestuvai, lempos ir kt.

ELMO technologijos, UAB FILIALAI:

VILNIUS: Registracijos adresas – Vilniaus g. 31, LT-01402; Mob. 8 679 31 137

VILNIUS: Vilniaus šviestuvų salonas – Ukmergės g. 220, LT-07157; Mob. 8 601 07 301

KAUNAS: Kauno šviestuvų salonas – V. Krėvės pr. 49, PC „Rėda“, LT-49438; Mob. 8 671 32 401

KAUNAS: Kauno šviestuvų salonas – Savanorių pr. 66, LT-44175; Mob. 8 673 95 155

ŠIAULIAI: Šiaulių šviestuvų salonas – Tilžės g. 225, PC Tilžė, LT-76200; Mob. 8 673 95 155

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

apšvietimas, LED apšvietimas, dienos šviesos LED šviestuvai, pakabinami šviestuvai LED, lempos LED, lubiniai šviestuvai LED, panelės LED, paviršiniai šviestuvai LED, sieniniai šviestuvai LED, akcentiniai šviestuvai LED, T8 lempos, T8 šviestuvai LED, lauko prožektoriai LED, lauko šviestuvai LED, gatvės šviestuvai LED, parko šviestuvai LED, pramoniniai šviestuvai LED, šviesos juostos LED, šviesos juostų priedai LED, moduliai LED, maitinimo šaltiniai LED, nuotolinio valdymo Wi-Fi produktai LED, šviestuvų salonai Vilniuje, šviestuvų salonai Kaune, šviestuvų salonai Šiauliuose, LED pakabinami šviestuvai, LED lempos augalams, LED lubiniai šviestuvai, LED paviršiniai šviestuvai, LED sieniniai šviestuvai, LED akcentiniai šviestuvai, LED lauko prožektoriai, LED lempos, LED lempos internetu, LED šviesos panelės, LED panelės, LED lauko sieniniai šviestuvai, LED gatvės šviestuvai, LED parko šviestuvai, LED pramoniniai šviestuvai, LED šviesos juostų priedai internetu, LED moduliai internetu, LED moduliai, LED maitinimo šaltiniai, nuotolinio valdymo produktai, LED produktai keičiantys spalvas, LED, šviestuvai, LED lemputes, LED šviestuvai, lauko šviestuvai, Led juostos, LED apšvietimas, lemputes, lauko šviestuvai, lemputės, ledai, vidaus šviestuvai, lubiniai šviestuvai, įleidžiami šviestuvai, sieniniai šviestuvai, staliniai šviestuvai, pastatomi šviestuvai, LED apšvietimas, lempos, jungikliai, šviestuvai internetu, led lempos kaina, šviestuvai kaune, led žibintai, led lemputes kaina, led lemputes 12v, šviestuvai vilniuje, šviestuvai virtuvei, šviesos diodų lempos, miegamojo šviestuvai, taupančios lemputės, šviestuvų salonas, lauko šviestuvai kaina, kiemo apšvietimas, lubu apšvietimas, virtuvės apšvietimas, energiją taupančios lemputės, svetainės apšvietimas, taupiosios lemputės, apšvietimo projektavimas, ledinis apšvietimas, šviestuvas su judesio davikliu, lauko lempos, apšvietimo lempos, LED internetu, lempos internetu, šviestuvai internetu, baldiniai šviestuvai, paslėptas apšvietimas, virtuvės apšvietimas, laiptų apšvietimas, lauko apšvietimas, namo apšvietimas, apšvietimas virtuvėje, buto apšvietimas, baldų apšvietimas, interjero apšvietimas, kambarių apšvietimas, apšvietimo projektavimas, kambario apšvietimas, led sprendimai, pirties apšvietimas, sodo apšvietimas, namų apšvietimas, Led šviestuvai kaune, šviestuvai vilniuje, šviestuvai šiauliuose

 • ELMO technologijos, UAB - šviestuvai, LED apšvietimas, LED sprendimai biurui, kiemui, namams ir pramonei.
 • ELMO technologijos, UAB - šviestuvai, LED apšvietimas, LED sprendimai biurui, kiemui, namams ir pramonei.
 • ELMO technologijos, UAB - šviestuvai, LED apšvietimas, LED sprendimai biurui, kiemui, namams ir pramonei.
 • ELMO technologijos, UAB - šviestuvai, LED apšvietimas, LED sprendimai biurui, kiemui, namams ir pramonei.
 • ELMO technologijos, UAB - šviestuvai, LED apšvietimas, LED sprendimai biurui, kiemui, namams ir pramonei.
 • ELMO technologijos, UAB - šviestuvai, LED apšvietimas, LED sprendimai biurui, kiemui, namams ir pramonei.
 • ELMO technologijos, UAB - šviestuvai, LED apšvietimas, LED sprendimai biurui, kiemui, namams ir pramonei.
 • ELMO technologijos, UAB - šviestuvai, LED apšvietimas, LED sprendimai biurui, kiemui, namams ir pramonei.
 • ELMO technologijos, UAB - šviestuvai, LED apšvietimas, LED sprendimai biurui, kiemui, namams ir pramonei.
 • ELMO technologijos, UAB - šviestuvai, LED apšvietimas, LED sprendimai biurui, kiemui, namams ir pramonei.


Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus