ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Fasado šiltinimas – ne tik komfortui, bet ir išvaizdai

Fasado šiltinimas – ne tik komfortui, bet ir išvaizdai Fasado šiltinimas – ne tik komfortui, bet ir išvaizdai

Namų statybose ar renovacijose fasado šiltinimas yra vienas svarbiausių darbų, suteikiantis namui geresnį energetinį efektyvumą ir padedantis visiškai pakeisti pasenusį fasadą.

Pasitaiko atvejų, kad tik pasibaigus namo statyboms ir pasikeitus sezonui, namo fasadas pradeda skilinėti, praranda savo sandarumą, spalvą bei pirmines šilumos izoliacines savybes, tad tenka skubėti ir imtis fasado šiltinimo darbų. Siekdami atlikti kuo daugiau darbų per kuo trumpesnį laiką, namų statytojai ne visuomet atsižvelgia į technologinius reikalavimus, montavimo instrukcijas, naudojamų šilumos izoliacinių medžiagų suderinamumą, todėl namo fasadas neatlaikęs temperatūrinių svyravimų suskeldėja. Kuomet tai nutinka, per atsiradusius mikro plyšius į namo vidų nesunkiai patenka vanduo bei drėgmė, todėl susidaręs šalčio tiltas gali lemti net ir vidinių namo sienų pūslėjimąsį ir deformaciją, o tai jau tampa didele problema. Didėjantys šilumos nuostoliai tik dar labiau prisideda prie suprastėjusios situacijos, tad fasado šiltinimas tampa neišvengiamas.

Fasado siltinimas

Naudojamų medžiagų įtaka fasado šiltinimo kokybei

Nuolatos griežtėjantys energetinio efektyvumo klasės reikalavimai naujai statomiems namams įpareigoja namų šiltintojus bei statytojus naudoti tik sertifikuotas ir patikimas šilumos izoliacines medžiagas. Įvairaus tipo namų ūkiuose vis dažniau yra atliekami ir senų pastatų renovacijos bei apšiltinimo darbai be kurių seni pastatai paprasčiausiai būtų neefektyvūs.

Siekiant išsaugoti pastatų šiluminę varžą ir pagerinti termoizoliacinį efektyvumą, modernių šilumos izoliacinių medžiagų naudojimas šiandieną yra būtinybė. „Moderni izoliacija“ siūlo modernius sprendimus ir aukščiausios kokybės šilumos izoliacines medžiagas namo fasado šiltinimui. Tam, kad fasado šiltinimas atitiktų aukštus reikalavimus, naudojamos šilumos izoliacinės medžiagos privalo vienodai reaguoti į temperatūros pokyčius. Kokybiškai apšiltintas fasadas sumažina namo šildymo išlaidas ir sugrąžina prarastą estetinę išvaizdą, eliminuoja problemines fasado vietas ir nesandarumus, sumažina galimybę veistis pelėsiui bei pagerina bendrą patalpų mikroklimatą.

„Moderni izoliacija“ siūlo naudingus ir ilgalaikius fasado šiltinimo sprendimus, kas leis kokybiškai atlikti namo išorės renovacijos darbus. Technologiškai pažengusios medžiagos ir šiltinimo plokštės yra kelis kartus mažiau pralaidžios šilumai, todėl norint išgauti tokį patį šiluminį efektyvumą, užtenka kur kas plonesnio šildomojo sluoksnio. Žinoma, kiekvienu atveju šiluminė pastato varža yra skirtinga ir iš dalies priklauso nuo namo konstrukcijos, sienų storio bei kitų faktorių, tačiau negalima paneigti, kad modernių šilumos izoliacinių medžiagų naudojimas yra esminė bet kurio pastato renovacijos ir šiltinimo dalis.

Bendrovės pristatomos modernios izoliacinės medžiagos, tokios kaip PIR (poliizocianurato) plokštės, „SAFE R“ (PF) fenolio putų plokštės, VIP (vakuuminės) plokštės sudaro idealias sąlygas atlikti apdailos darbus, kadangi jų nereikia padengti papildomu parengiamuoju sluoksniu prieš darant galutinę apdailą. Daugumos naujos kartos šiltinimo plokščių eksploatavimo terminas yra neribotas, todėl ir sukurtu efektu bus galima mėgautis negalvojant apie ateityje laukiančius statybinius darbus jūsų kieme. Specialistų skaičiavimais, kokybiškas fasado šiltinimas, jeigu namo stogas yra tvarkingas, gali padėti sutaupyti iki 50% namo šildymo išlaidų. Tai reiškia, kad technologiškai pažangiomis medžiagomis atliktas fasado šiltinimas laikui bėgant atsipirks, o jūs galėsite mėgautis jaukiu, subalansuotu ir šiltu namų oru. Papildomai, pagerindami vizualinę namo būklę turėsite galimybę pakeisti funkciškai bei morališkai atgyvenusį namo fasadą, tad vienu metu gausite dvigubą naudą.

Kaip atliekamas fasado šiltinimas?

Iš pradžių yra atliekamas namo fasado bei stogo būklės vertinimas, silpnųjų taškų aptikimas. Esant poreikiui, termovizoriumi yra surandami šalčio tiltai, per kuriuos skverbiasi šaltis ir drėgmė. Kompleksiškai įvertinus esamą situaciją yra ieškomi sprendimai, renkamos šilumos izoliacinės medžiagos, atsižvelgiama į kliento poreikius bei galimybes.

Moderni izoliacija, UAB

Daugiau informacijos:

www.izoliacija.com

Moderni izoliacija, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus