Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Gelžbetoninės perdangos plokštės – geriausias sprendimas statybose

Gelžbetoninės perdangos plokštės – geriausias sprendimas statybose Gelžbetoninės perdangos plokštės – geriausias sprendimas statybose

UAB „Aruodas“ parduoda įvairių ilgių bei pločių gelžbetonines perdangos plokštes. Taip pat sėkmingoms statyboms įmonė siūlo ir itin kokybiškas įvairių ilgių ir pločių laikančiąsias, nelaikančiąsias sąramas, bei pamatinius blokus.

Šiuo metu statybose yra naudojami įvairūs perdengimo tipai. Tai priklauso nuo statinio. Gyvenamuosiuose pastatuose dažniausiai pritaikoma medinė, monolitinė ir perdengimo plokščių perdanga.

Medinė perdanga yra pigesnis variantas, bet jos trūkumas, jog mediena nesugeria garso izoliacijos taip kaip gelžbetonio perdangos plokštės. Be abejo perdangoje iš medienos galima įrenginėti kelis garso izoliacijos sluoksnius, bet tai užims nemažai laiko be to išlaidos už darbą ir medžiagas priartės prie perdangos plokščių kainos. O rezultatas vis vien nebus tolygus.

Lyginant monolitinę perdangą su perdengimo plokštėmis rezultatas abiem atvejais yra vienodas, nors monolitinės perdangos kaštai yra gerokai didesni ir ją padaryti reikia daugiau laiko. Be to pagal šiuolaikines perdangos plokščių gamybos technologijas jas galima perpjauti išilgai, netgi beveik centimetro tikslumo pločio plokštės dalį ir atpjauti pageidaujamo ilgio perdengimo plokštę. Todėl gyvenamojoje statyboje dažniausiai naudojama surenkama iš perdengimo plokščių perdanga, nes tai užima mažiausiai laiko ir kaina atitinka gautą rezultatą.

Pasitaiko nemažai atvejų, kai žmonės bandydami taupyti naudoja jau dėvėtas perdangos plokštes. Reikėtų turėti omenyje kad dažniausiai jos būna kelių dešimtmečių senumo, nutrupėjusios bei  gali turėti sunkiai pastebimus mikro įtrūkimus ir be jokios abejonės, niekas negarantuos sumontavus senas perdangos plokštes Jūsų saugumo ir kita vertus po statybų bumo, joms  rasti reikia paaukoti daugiau laiko, nes panaudotų plokščių nebėra daug, o jei ir randama dažnai netinka ilgis, todėl tenka jas trumpinti kas yra griežtai nerekomenduojama pagal saugumo reikalavimus, seno gamybos tipo perdangos plokštėms.

Perdengimo plokštės iš gelžbetonio

Pagrindiniai gelžbetonių perdangų plokščių privalumai:

 • Inertiškas vidinis betono sluoksnis žiemą kaupia šiluminę energiją, kurią atvėsus išspinduliuoja atgal, o vasarą, priešingai, sugeria šilumos perteklių. Pastovus komfortiškas mikroklimatas patalpose išlieka visus metus.
 • Naudojami specialūs sujungimo mazgai, kurie padeda optimaliai sujungti visas konstrukcijas tarpusavyje, kas užtikrina pastato sandarumą, ir išvengti šalčio tiltelių.
 • Trisluoksnių sienų šiluminė varža siekia 8,5 m2K/W, kai dažniausiai Lietuvoje taikoma reikšmė yra 5,00 m2K/W.
 • Išorinės trisluoksnės sienos apsaugo nuo žemo dažnio transporto triukšmo, vidaus pertvaros sumažina oru sklindantį ir smūgių sukeliamą garsą, o vidinės gelžbetonio sienos suprojektuotos taip, kad atitiktų tarpbutinėms sienoms keliamus garso reikalavimus. Plokštes galima pagaminti surenkamo gelžbetonio elementus pagal klientui reikalingą garso klasę.
 • Ugniai atsparumas nuo 60 iki 180 min užtikrina pastato saugumą ir stabilumą gaisro atveju.
 • Mechaninis atsparumas apsaugo nuo atsitiktinio apgadinimo, neleidžia įgertai kritulių drėgmei ardyti konstrukcijos iš vidaus.
 • Nereikia tinkuoti. Sienų ir perdangos konstrukcijos pakankamai lygios, kad pakaktų tik glaistymo prieš dažymą, nėra būtinybės įrengti pakabinamas lubas.
 • Paruošta instaliacija. Nereikia visai arba gerokai mažiau lieka elektros ir santechnikos kanalų pjaustymo bei užtaisymo darbų po sistemų įrengimo.
 • Galima statyti šaltuoju metų laiku (esant iki -20°C temperatūrai).
 • Statybos laikas iki 2 kartų trumpesnis nei statant iš kitų medžiagų konstrukcijų.

UAB „Aruodas“ prekiauja įvairių ilgių bei pločių naujomis perdengimo plokštėmis labai palankiomis kainomis, o gaminius pristato visoje Lietuvoje. Įmonė pagelbėja susirandant transportą ir kranus bei pataria ir išsprendžia kitus niuansus, kilusius planuojant Jūsų statinio, perdengimo darbų etapą.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus