ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

GRAFIKOS DIRBTUVĖS, UAB - profesionalus leidinių dizainas ir maketavimas, įmonės firminio stiliaus kūrimas, spaudos paslaugos, internetinė reklama

Adresas:
Savanorių pr. 192 - 702, LT-44151, KAUNAS, Lietuva


Įmonės kodas: 302581450
PVM kodas: LT100006071610

Mob. Nr.: 8 670 50 890
Mob. Nr.: 8 673 20 866
Mob. Nr.: 8 607 09 402GRAFIKOS DIRBTUVĖS, UAB VEIKLA: Profesionalus leidinių dizainas ir maketavimas, įmonės firminio stiliaus kūrimas: logotipai, vizitinės kortelės, stiliaus knyga ir kt., spaudos paslaugos: skaitmeninė, ofsetinė, plačiaformatė spauda, parodų stendai, grafika ir piešiniai ant sienų, internetinė reklama, Google Adwords ir Facebook reklama, svetainių kūrimas.

UAB „Grafikos dirbtuvės“ - entuziastingų, patyrusių, grafikos dizainerių kolektyvas, individualiai dirbantis nuo 1999 metų, 2007 metais susibūręs į kolektyvą Grafikos dirbtuvės, o 2011-aisiais išaugęsį UAB „Grafikos dirbtuvės”.

UAB „Grafikos dirbtuvės“ patyrusių dizainerių komanda kuria: Gaminių ir paslaugų katalogus ir brošiūras; Firminį stilių: nuo logotipo, vizitinės kortelės ir firminio blanko iki pilnos stiliaus knygos; Lankstinukus, skrajutes, plakatus; Produktų pakuotes ir prekių etiketes; Internetinius leidinius (siuntimui elektroniniu paštu, pdf formatu); Knygas, mokslinius žurnalus ir projektų dokumentus, finansines ataskaitas; Reklaminius stendus parodoms ir renginiams.

Aukščiausia kokybė, nemokamos konsultacijos ir patogumas: Per eilę metų atsirinkome tik patikimiausius tiekėjus, medžiagas, mūsų prioritetas vienareikšmiškai - KOKYBĖ, kad Jūsų klientai būtų patenkinti ne tik kūrybingu dizainu, bet ir nepriekaištinga ir operatyvia spauda. YPATINGAI SKUBANTIEMS - taikome specialias technikas, kurios leidžia pagaminti didelius kiekius per ženkliai trumpesnį terminą, nei įprastos spaustuvės!

Taigi, septyneri metai į dizainą orientuoto darbo suteikė įmonei patirties, kurią UAB „Grafikos dirbtuvės“ naudoja kuriant papildomą vertę Jums ir Jūsų klientams. Įmonė visus darbus atlieka kruopščiai ir nuoširdžiai, pataria visais techniniais klausimais, koreguoja ir adaptuoja sukurtus eskizus, tol, kol pasiekiamas puikus rezultatas. Sukurti dizainai yra atspausdinami ir paverčiami puikiomis reklamos priemonėmis. Įmonės nuolatiniai klientai vertina atliekamų darbų kokybę ir nuoširdų bendradarbiavimą.

UAB „Grafikos dirbtuvės“ yra įkurta Kaune, tačiau dirba su bet kuriame Lietuvos miestelyje įsikūrusiomis įmonėmis, taip pat tiekia produkciją į Didžiąją Britaniją, Prancūziją, Norvegiją, Belgiją, Vokietiją ir kitas šalis.

GRAFIKOS DIRBTUVĖS, UAB PASLAUGOS:

DIZAINAS, MAKETAVIMAS IR FIRMINIS STILIUS, GRAFIKOS DIRBTUVĖS:

Leidinių dizaino kūrimas ir maketavimas: Įmonė kuria ir maketuoja internetinius leidinius (siuntimui elektroniniu paštu, pdf formatu), knygas, apipavidalina nuotraukas, diagramas, viršelius, iliustracijas, lankstinukus, skrajutes, plakatus, mokslinius žurnalus ir projektų dokumentus, finansines ataskaitas. Taip pat kuria firminį stilių, t.y.: logotipus, vizitines korteles, firminius blankus ir kt., produktų pakuotes ir prekių etiketes, gaminių katalogus ir brošiūras ir kitus leidinius.

SPAUDOS PASLAUGOS: Skaitmeninė spauda (mažiems tiražams, aukščiausios kokybės skaitmeninė spauda be "dryžių" ir kitokių defektų), ofsetinė spauda (profesionali spauda dideliems tiražams), pospaudinimiai darbai (lankstymas, bigavimas, folijavimas, dengimas UV laku, klijuotas ir segtas rišimas bei kiti), spaudos pristatymas klientams ar klientų grupei.

REKLAMOS PREKIŲ, PARODŲ STENDŲ IR RENGINIŲ ATRIBUTIKOS (dalyvio kortelės, rašikliai, juostelės) GAMYBA:

Parodų stendai yra kuriami nuo idėjos ir dizaino iki brėžinių, gamybos, konstrukcijos ir montavimo parodoje. Ypatingas dėmesys skiriamas kuo aiškesniam, įsimintinam Jūsų paslaugų, įvaizdžio perteikimui. Stendai gaminami tik iš tvirtų ir kokybiškų medžiagų, netgi unikalūs stendai yra ypač lengvai surenkami kaip modulinės konstrukcijos, tad juos patogu gabenti ir naudoti keliose parodose. Mobilūs roll up stendai yra paprastai naudojami, lengvai transportuojami, puikiai tinka tiek parodoms, renginiams, tiek ir kitoms progoms reprezentuoti Jūsų įmonės veiklą.

Kvietimai, aplankai, vardinės dalyvio kortelės, rašikliai, kaklajuostės ir kitos prekės renginiams ir konferencijoms: Įmonė gamina renginio dalyvio korteles: jas laminuoja nuo drėgmės, parenka, juostelę pakabinimui pagal kortelės dizainą, kvietimus į renginį, diplomus ir apdovanojimus, gamina ir kuria dokumentų aplankų ir renginio dokumentų stilių, interaktyvias renginio prezentacijos skaidres, plakatus ir kt. Taip pat konkurencingomis kainomis prekiauja ir gamina: organinio stiklo stovelius - plakatų laikiklius, lipnią juostą su Jūsų užrašu ar logotipu, kita atributika renginiams, rašiklius su Jūsų logotipu ir kt.

SVETAINIŲ KŪRIMAS: Fokusuodamasi į stiprų dizainą, naudojimo patogumą, adaptyvumą mobiliems įrenginiams, įmonė kuria profesionalius tinklapius, kurių patogus administravimas šiuolaikiška turinio valdymo sistema (TVS) leidžia Jums sutaupyti lėšų ir paprastus darbus atlikti patiems, pvz tokius kaip teksto redagavimas, naujos paslaugos pridėjimas. Kad tinklalapis būtų gyvas ir lankomas, atneštų Jums naujų užsakymų, bendrovės atstovai konsultuoja visais Google ir kitais reklamos klausimais, kad lankytojas taptų nuolatiniu klientu.

REKLAMA INTERNETE Google paieškoje ir Facebook socialiniame tinkle: Modernūs, lankstūs ir efektyvūs reklamos būdai: Neturintiems laiko - siūlomas pilnas paslaugų paketas, nuo reklamos kampanijų sukūrimo iki pilnos priežiūros. Taip pat UAB „Grafikos dirbtuvės“ gali pasiūlyti ir ekonomiškąjį variantą - įmonės specialistai Jums sukurs reklamos paskyrą, o Jūs tada nusprendžiate ar investuoti daugiau. Kreipdamiesi į patyrusius specialistus, būsite tikri, kad visi Jūsų klausimai bus atsakyti ir kad visi reklamai skirti pinigai bus panaudoti efektyviausiai!

GRAFIKA IR PIEŠINIAI ANT SIENŲ: Verslo patalpų ir namų interjero pagyvinimui, įmonė siūlo piešinius ir grafiką ant sienų ir kitų paviršių, erdvių apipavidalinimą.  UAB „Grafikos dirbtuvės“ veiklos sritys: grafinių elementų pritaikymas interjere, patalpos vidinių sienų, parduotuvių, restoranų, darbo vietos dekoras ir kt. Taip pat grafika, piešiniai ant namo išorės (fasado) - nuo nedidelio užrašo virš įėjimo iki grafikos ant visos pastato sienos ir įvairių nestandartinių, kūrybinių sprendimų.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Reklamos agentūra, reklamos agentūros, reklamos agentūros paslaugos, reklamos agentūros Kaune, brošiūros gamyba, grafikos dizaineriai, leidinių dizainas, leidinių maketavimas, įmonės firminis stilius, įmonės firminio stiliaus kūrimas, firminis stilius, gaminių katalogai, gaminių katalogų kūrimas, paslaugų katalogai, paslaugų katalogų kūrimas, pakuotės dizainas, pakuotės dizaino kūrimas, lankstinukai, lankstinukų gamyba, skrajutės, skrajučių gamyba, plakatai, plakatų gamyba, mobilus stendai, mobilių stendų gamyba, logotipai, įmonių logotipų kūrimas, įmonės logotipo kūrimas, baneriai, banerių kūrimas, flash baneriai, flash banerių kūrimas, animuoti sveikinimai, animuotų sveikinimų kūrimas, reklama ekranams, reklamos gamyba ekranams, knygų dizainas, knygų maketavimas, knygelių dizainas, knygelių maketavimas, periodinių leidinių dizainas, periodinių ledinių maketavimas, žurnalų dizainas, žurnalo dizainas, žurnalo maketavimas, parodų stendai, parodų stendų gamyba, kvietimai, kvietimų gamyba, renginių diplomai, renginių diplomų gamyba, renginių kvietimų gamyba, dalyvio kartelės, dalyvio kortelių gamyba, atviručių gamyba, kalendoriai, kalendorių gamyba, spaudos paslaugos, spaudos techninės konsultacijos, skaitmeninė spauda, ofstetinė spauda, spauda dideliems tiražams, aukštos kokybės spauda, profesionali spauda, pospaudinimiai darbai, prekės reklamai, stendai reklamai, stendų gamyba reklamai, mobilių stendų gamyba, mobilių stendų pardavimas, stendų pardavimas, organinio stiklo stoveliai, plakatų laikikliai, plakatų laikiklių gamyba, plakatų laikiklų pardavimas, atributika renginiams, atributikos renginiams gamyba, atributika renginiams pardavimas, rašikliai su logo, rašiklių su logo gamyba, reklamos paslaugos, internetinės reklamos paslaugos, internetines reklamos paslaugos, Google Adwords reklama, Facebook reklama, Facebook puslapio sukūrimas, Reklama Facebook'e, internetinių banerių kūrimas, reklaminiai skydeliai, reklaminių skydelių kūrimas, animuotų banerių kūrimas, statinių banerių kūrimas, internetinių svetainių kūrimas, svetainių kūrimas, grafika ant sienų, piešiniai ant sienų, grafiniai elementai interjere, interjeras, įdomus interjeras, unikalus interjeras, kuriame grafini interjerą, sienų dekoras, parduotuviu dekoras, parduotuvių dekoras, restoranų dekoras, darbo vietos dekoras, grafika ant namų, nestandartinė grafika, originali grafika, grafikos dirbtuves, grafikos dirbtuvės, grafikos darbai, 3d modeliavimas, tinklalapiai, tinklalapių kūrimas, interneto svetainės, interneto puslapiai, programavimas, IT įmonės, Kalėdinės reklamos kūrimas, kalėdinė reklama, kalėdinės reklamos gamyba, kalėdinių banerių gamyba, kalėdiniu banerių kūrimas

 • GRAFIKOS DIRBTUVĖS, UAB - profesionalus leidinių dizainas ir maketavimas, įmonės firminio stiliaus kūrimas, spaudos paslaugos, internetinė reklama
 • GRAFIKOS DIRBTUVĖS, UAB - profesionalus leidinių dizainas ir maketavimas, įmonės firminio stiliaus kūrimas, spaudos paslaugos, internetinė reklama
 • GRAFIKOS DIRBTUVĖS, UAB - profesionalus leidinių dizainas ir maketavimas, įmonės firminio stiliaus kūrimas, spaudos paslaugos, internetinė reklama
 • GRAFIKOS DIRBTUVĖS, UAB - profesionalus leidinių dizainas ir maketavimas, įmonės firminio stiliaus kūrimas, spaudos paslaugos, internetinė reklama
 • GRAFIKOS DIRBTUVĖS, UAB - profesionalus leidinių dizainas ir maketavimas, įmonės firminio stiliaus kūrimas, spaudos paslaugos, internetinė reklama
 • GRAFIKOS DIRBTUVĖS, UAB - profesionalus leidinių dizainas ir maketavimas, įmonės firminio stiliaus kūrimas, spaudos paslaugos, internetinė reklama
 • GRAFIKOS DIRBTUVĖS, UAB - profesionalus leidinių dizainas ir maketavimas, įmonės firminio stiliaus kūrimas, spaudos paslaugos, internetinė reklama
 • GRAFIKOS DIRBTUVĖS, UAB - profesionalus leidinių dizainas ir maketavimas, įmonės firminio stiliaus kūrimas, spaudos paslaugos, internetinė reklama
 • GRAFIKOS DIRBTUVĖS, UAB - profesionalus leidinių dizainas ir maketavimas, įmonės firminio stiliaus kūrimas, spaudos paslaugos, internetinė reklama
 • GRAFIKOS DIRBTUVĖS, UAB - profesionalus leidinių dizainas ir maketavimas, įmonės firminio stiliaus kūrimas, spaudos paslaugos, internetinė reklama

Vietovė:


Žymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus