Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Graplingo turnyruose – vis daugiau kovinio sporto žvaigždžių

Graplingo turnyruose – vis daugiau kovinio sporto žvaigždžių Graplingo turnyruose – vis daugiau kovinio sporto žvaigždžių

Vos prieš ketverius metus susikūrusi Lietuvos graplingo federacija pagaliau turi kuo pasigirti. Į organizacijos organizuojamus renginius renkasi vis daugiau dalyvių, tarp kurių ir kovos menų pasaulyje puikiai žinomos pavardės.

Paskutiniame Baltijos šalių čempionate dėl čempiono vardo varžėsi bušido turnyruose sostinės Siemens arenoje kovojantys sportininkai: Mindaugas Veržbickas, Konstantinas Mokšinas, Matas Stebuliauskas, Julija Stoliarenko. Dažnai į šią kompaniją patenka ir Teodoras Aukštuolis.

„Kiekvienos žvaigždės atvykimas į turnyrą skatina atvykti ir daugiau sportininkų bei žiūrovų. Kitaip tariant, geri sportininkai labai palengvina vadybininko darbą – jie tampa savotiška turnyro reklama. Daugelis paminėtų sportininkų jau yra pasiekę tiek, kad galėtų rinktis didžiuosius turnyrus. Tačiau jie atvažiuoja, dalyvauja, savotiškai mums padeda, o tai yra labai džiugu“, – sakė Lietuvos graplingo federacijos prezidentas Adrijus Kupstas.

Kaip manote, kas daro didžiausią įtaką, kodėl tie sportininkai renkasi graplingo turnyrus?

Vieno dalyko nėra. Galima būtų pradėti vardinti: ryšiai, santykiai, treneriai, įdirbis ir pan. Viskas susideda, tuomet gaunasi geras rezultatas. Organizuojant turnyrus, keliame tikslą, kad malonu būtų tiek žiūrovui, tiek sportininkui. O sportininkas, savo ruožtu, visada rinksis tvarkingesnį turnyrą nei tą, kuriame nuolat vyksta „bardakas“.

Galėtumėt išskirti labiausiai nusipelniusį kovotoją, kuris renkasi graplingo turnyrus?

Vieną išskirti sunku. Ir M.Veržbickas, ir T.Aukštuolis yra top klasės kovotojai ir, natūralu, kad jie puošia mūsų renginius. Kita vertus, Konstantino Mokšino CV irgi yra įspūdingas. Jis yra didelė žvaigždė, tačiau mes prie jo pripratome ir jo dalyvavimą jau vertiname kaip visiškai suprantamą dalyką.

Kokią įtaką šių sportininkų dalyvavimas daro jaunimui?

Milžinišką. Jauni kovotojai stengiasi lygiuotis į tas žvaigždes ir nejučia pasiekia jų lygį. Kuris kareivis nenori būti generolu? Taip ir užaugo Tomas Smirnovas, Danielius Grėbliūnas, Deividas Matusevičius.

Iš užsienio taip pat dažnai gauname užklausų, kokie kovotojai dalyvaus turnyre? Visų tikslas – save tikrinti kovojant su geresniais už save.

2018 metų spalio 26, 27, 28 dienomis, Vilniuje (Lietuvos ryto arenoje) įvyks Pasaulio grappling IGF čempionatas. Daugiau informacijos apie Pasaulio grappling čempionatą jau netrukus puslapyje www.grapplingfederation.com

Lietuvos graplingo federacija (Lithuanian Grappling federation)

Daugiau informacijos: www.grappling.lt

Lietuvos graplingo federacija (Lithuanian Grappling federation) infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus