ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

Havajų kultūros ir šokio bendruomenė HULA OHANA LT - hulos pamokos, pasirodymai, renginių organizavimas

Adresas: Mindaugo g. 44,LT-01311, Vilnius, Lietuva

Įmonės kodas: 303221252

Tel. Nr.: 8 686 85 880HULA OHANA LT – tai moterų bei merginų bendruomenė, vienijama meilės Havajų kultūrai ir tradiciniam havajiečių šokiui – hulai.

Hula – tai ne tik šimtametes tradicijas turintis šokis. Hula – tai pasaulio matymo bei gyvenimo būdas. Hula – tai universali širdies, harmonijos, grožio ir meilės kalba. Kalba suprantama bet kuriame žemės kampelyje.

Viena garsi hulos mokytoja iš Havajų yra pasakiusi: „Kur jūs begyventumėte, kokiai etninei grupei bepriklausytumėte, koks kraujas jūsų venomis betekėtų – hula gali tapti jūsų gyvenimo dalimi.” Šiandien hula – tai unikalios havajiečių kultūros ambasadorė ir nuostabi saviraiškos priemonė daugybei viso pasaulio moterų.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

hula, šokiai, šokių studija, šokiai vilniuje, šokių pamokos, renginiai, renginių organizavimas, havajai, havajietiški šokiai, havajietiškas šokis, havajietiškas vakarėlis, idėjos gimtadieniui


Vietovė:


Žymės: havajai, havajietiškas šokis, havajietiškas vakarėlis, havajietiški šokiai, hula, idėjos gimtadieniui, renginiai, renginių organizavimas, šokiai, šokiai vilniuje, šokių pamokos, šokių studija
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus