ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Hidroizoliacinė termoplastinė besiplečianti juosta siūlėms INDU-FLEX-CJ13

Hidroizoliacinė termoplastinė besiplečianti juosta siūlėms INDU-FLEX-CJ13 Hidroizoliacinė termoplastinė besiplečianti juosta siūlėms INDU-FLEX-CJ13

UAB „SCHOMBURG Baltic“ pristato INDU-FLEX-CJ13 hidroizoliacinę termoplastinę besiplečiančią juostą siūlėms – tai savaime besiplečianti juosta, skirta šaltų siūlių hidroizoliavimui.

Savybės: greitas ir tvirtas išsiplėtimas; injektavimo poveikis skverbiantis į uždaras ertmes ir plyšius; absoliučiai stabili forma net esant aukštoms temperatūroms; išsiplėtimo procesas galimas begalę kartų; galima hidroizoliuoti esant saldaus ir sūraus vandens poveikiui.

Paskirtis: naudojama kaip tarpinė, įvedama į hidroizoliuojamos gelžbetoninės konstrukcijos šaltos siūlės ar kito sujungimo vidų, kur bus veikiama trumpalaikio gruntinio ar paviršinio vandens poveikio. INDU-FLEX-CJ13 galima naudoti zonose, kurias dažnai veikia vandens apkrovos.

Hidroizoliacinė termoplastinė besiplečianti juosta siūlėms INDU-FLEX-CJ13

UAB „SCHOMBURG Baltic“ yra oficiali gamintojo „SCHOMBURG GmbH & Co KG“ atstovė Baltijos šalyse. „SCHOMBURG“ grupė – tai  tarptautinė statybinių sistemų gamybos ir pardavimo kompanija.

„SCHOMBURG Baltic“ specializuojasi pastatų sandarinimo ir renovacijos srityse: pramoninės grindų dangos, vandens telkinių apsauga, grindų klojimo sistemos ir t.t. „SCHOMBURG“ siekia pirmauti inovacijų srityje, tai leidžia modernių laboratorijų turėjimas.

SCHOMBURG BALTIC, UAB

Daugiau informacijos:

www.schomburgbaltic.eu

SCHOMBURG BALTIC, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus