Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Horizontalios izoliacijos atstatymas su FREEZTEQ hidroizoliavimo sistema

Horizontalios izoliacijos atstatymas su FREEZTEQ hidroizoliavimo sistema Horizontalios izoliacijos atstatymas su FREEZTEQ hidroizoliavimo sistema

Hidroizoliavimo sistema „FREEZTEQ®“ atrasta dar 1965 metais Anglijoje. Per daugiau kaip 50 metų sėkmingai naudojama saugant nuo kylančios drėgmės pastatus visame pasaulyje.

„FREEZTEQ®“ yra unikali ir labai efektyvi kapiliarais kylančios drėgmės sustabdymo sistema turinti pranašumus lyginant su kitomis sistemomis. „FREEZTEQ®“ yra pagrįsta silikonato tirpalo, užšaldyto cilindrinių kapsulių formoje įterpimu į mūro siūlėse išgręžtas skyles. Kapsulėms lėtai tirpstant, vandenį atstumiantis tirpalas tolygiai pasiskirsto sienos horizontalioje plokštumoje ir sukuria barjerą kuris sustabdo vandens kilimą sienoje esančiais kapiliarais.

„FREEZTEQ®“ sistema gali padėti sutaupyti išlaidas medžiagoms ir darbams lyginant su kitomis analogiškomis sistemomis skirtomis kylančios drėgmės stabdymui. Ji yra labai efektyvi ir lengvai taikoma įvairiose situacijose. Panaudojus gaunamas ilgai tarnaujantis barjeras atstumiantis vandenį.

„FREEZTEQ®“ – tai skaidrus skystis, supakuotas ilgomis ir plonomis plastikinėmis pakuotėmis. Prieš dengimą skystis turi būti užšaldytas, o po to sudedama į sienoje išgręžtas skyles. Medžiaga gali būti naudojama iš bet kurios sienos pusės.

„FREEZTEQ®“ horizontalios hidroizoliacijos įrengimui užtenka plaktuko, tinkamą grąžto ir šaldiklio. Kitas privalumas yra galimybė atlikti darbus palaipsniui, etapais. Skylės gręžiamos į sieną horizontaliai, pageidautina plytų jungtyje, todėl jas lengviau išgręžti, taip pat struktūriškai mažiau ardomos sienos.

Horizontalios izoliacijos atstatymas su FREEZTEQ

„FREEZTEQ®“ privalumai

 • „FREEZTEQ®“ granulės gali būti įterpiamos tiesiai į skiedinio sluoksnį, kuris ir yra pagrindinis drėgmės migracijos kelias.
 • Kapilirinės jėgos užtikrina, kad silikatinis tirpalas užkemša kapiliarus ten, kur labiausiai reikia.
 • Su užšaldytomis granulėmis lengva dirbti, sumažinamos medžiagos ir darbo sąnaudos.
 • Visuose taškuose užtikrinamas vienodas medžiagos dozavimas, o tirpalui difunduojant nėra pavojaus, jog tuštumose susidarys perteklinės medžiagos sankaupos.
 • Nereikia jokių talpų skysčiams ir injektavimo įrangos.
 • Nėra jokių skysčių pavojingų sveikatai, kurie gali išsilieti ir pakenkti apdailai ir pan.
 • Nenaudojama jokių degių medžiagų. Dirbant su „FREEZTEQ®“ nėra pavojaus kilti gaisrui.
 • Visos sienos paprastai apdirbamos iš vienos pusės, o išorės sienos tik iš lauko. Tokiu būdu maksimaliai sumažinami trukdžiai užsakovų įprastinei veiklai.
 • Produktas yra bekvapis.

Lietuvoje „FREEZTEQ®“ sistema naudojama jau daugiau kaip 10 metų. Per šį laiką kylančios drėgmės problema išspręsta daugybėje objektų. Norint sustabdyti drėgmės kilimą sienos kapiliarais virš žemės lygio, kartu su horizontalios hidroizoliacijos atstatymo sistema „FREEZTEQ®“ naudojamas cementinis mišinys „WATERFIX XP TH“ kurio pagalba ant mūro sienos sukuriama vertikali hidroizoliacija ne tik virš žemės lygio, bet ir hidroizoliuojami mūro pamatai iš vidaus. Tai alternatyva dažniausiai naudojamoms injektavimo sistemoms. Ji palyginti su kitais metodais, yra labai efektyvi, tačiau paprastesnė, tinka daugumai sienų.

Horizontalios izoliacijos atstatymas su FREEZTEQ

 

UAB „Vizgintos “ kolektyvas pradėjo savo veiklą jau 1997 metais kaip UAB „Vizginta ir partneriai“ padalinys. „Vizginta“ ne tik prekiavo įvairiomis statybinėmis medžiagomis, bet ir teikė specializuotų statybos darbų paslaugas. Greitai statybos darbų poreikis išaugo tiek, kad buvo įkurta atskira įmonė UAB „Vizgintos statyba“, kurioje pagrindinę veiklą sudaro statybos darbai, o prekyba ribojama tik tomis statybinėmis medžiagomis, kurios naudojamos įmonės vykdomuose darbuose. Pagrindinė „Vizgintos statybos“ specifika – vykdomi ne bendrastatybiniai darbai, o specializuojamasi vienoje srityje – atliekama hidroizoliacija. Ši specializacija leidžia kokybiškai ir visapusiškai atlikti hidroizoliaciją pagal specifinius kiekvieno užsakovo poreikius.

Įmonės vykdomi statybų darbai: rūsių ir požeminių betoninių konstrukcijų hidroizoliavimas, sustabdant pratekėjimus tiek iš vidaus, tiek iš išorės; plokščių sutapdintų stogų dengimas ir remontas.

Prekyba statybinėmis medžiagomis: kristaline betono hidroizoliacija „Xypex“; plačiu paviršinių hidroizoliacinių medžiagų asortimentu; gilumine hidroizoliacija mūrui „Freezteq“; įvairiais cementiniais mišiniais betono remontui ir reprofilaivimui; priedais betonui; hidroizoliacinėmis ir apsauginėmis grindų dangomis; prilydoma hidroizoliacine membrana stogams.

Įmonės „Vizgintos statyba“ kvalifikuoti inžinieriai teikia konsultacijas bei vykdo darbų priežiūrą, susijusias su įmonės parduodama produkcija tuo atveju, jei užsakovas pageidauja pats vykdyti hidroizoliacijos darbus ir pageidauja mūsų įmonės konsultacijų. Tai leidžia išvengti problemų, susijusių su neteisingu specifinių medžiagų panaudojimu.

VIZGINTOS STATYBA, UAB

Daugiau informacijos: www.vizginta.lt

VIZGINTOS STATYBA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus