ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

ICOPAL, UAB - bituminės ritininės stogų dangos, švieslangiai ir dūmų šalinimas, bituminės ir kompozicinės čerpės, kaminai, izoliacinės medžiagos

Adresas:
Laisvės pr. 3, LT-04215, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 111774432
PVM kodas: LT117744314

Tel. Nr.: (8 5) 261 2513
Mob. Nr.: 8 698 81880ICOPAL, UAB VEIKLA: bituminės ritininės stogų dangos, bituminės čerpės, „DECRA“ kompozicinės čerpės, „WULKAN“ kaminai, „MONARFLEX“ izoliacinės plėvelės, lietaus sistema, „FASTLOCK“ skaidrios stogų dangos, pamatų hidroizoliacija, tiltinės dangos, hidroizoliacinės medžiagos, „AWAK“ švieslangiai ir dūmų šalinimas. „Icopal“ gamina aukštos klasės produktus sutapdintiems ir šlaitiniams stogams, inžineriniams statiniams, taip pat hidroizoliacines bei tiltines medžiagas.

„Icopal“ koncernas - pasaulinis stogų, hidroizoliacinių medžiagų ir sprendimų lyderis, sukaupęs daugiau kaip 160 metų patirtį stogų ir hidroizoliacinių medžiagų srityse. „Icopal“ grupė tiekia aukštos klasės produktus plokštiems ir šlaitiniams stogams ir siūlo platų paslaugų spektrą. „Icopal“ savo veiklą vykdo visoje Europoje ir JAV pagal vietos pardavimo ir gamybos įstatymus. „Icopal“ turi sukaupusi daugiau kaip 160 metų patirtį stogų ir hidroizoliacinių medžiagų srityse. Bendrovė skiria didelį dėmesį aplinkos apsaugai perdirbant ir mažinant gamybos atliekas ir taupant energiją tam, kad būtų galima tobulinti stogų ir hidroizoliacines medžiagas.

ICOPAL, UAB PRODUKTAI:

SUTAPDINTI STOGAI

Bituminės ritininės dangos. „Icopal“ pristato naujos kartos „greitojo profilio“ prilydomas SBS modifikuotas bitumo dangas. Dangos apačioje esanti plėvelė prigludusi ne prie viso paviršiaus, o tik prie apatinės dalies, todėl nudega daug greičiau. Didesnis kaitinamo bitumo paviršiaus plotas greitina dangos prilydymą ir užtikrina tolygų bitumo lydymosi procesą dangos paviršiuje. Profiliuoto (greitojo profilio) paviršiaus kaitinamas plotas 40 proc. didesnis lyginant su tradicine danga. Todėl dangos prilydymas prie pagrindo daug kokybiškesnis. Jeigu lyginsime su įprastomis ritininėmis dangomis, tai greitojo profilio dangos 100-u proc. užtikrina idealų prilydymą prie pagrindo, kaitinamas plotas 40 proc. didesnis, todėl tikimybė, kad stogdengys suklys ir neprilydys dangos, labai maža. Taip pat greitesnis darbas - per tą patį laiką  prilydoma 30 proc. daugiau dangos, efektyvesnis dangos kaitinimas padeda sutaupyti 25 proc. dujų.

Švieslangiai ir dūmų šalinimo liukai AWAK. „Icopal“ siūlo įvairių patalpos apšvietimo būdų. Industriniuose ir komerciniuose pastatuose, tokiuose kaip sandėliai, prekybos centrai ar gamyklos, rekomenduojama švieslangius įrengti virš judėjimo srautų arba ten kur reikalaujama gerai apšviesti patalpas. Patalpose, kuriose reikalingas pastovus apšvietimas, geriausia naudoti skaidrius švieslangius. Aukštesnės kokybės pastatuose, pvz. biuruose, konferencijų salėse ir t.t., rekomenduojama naudoti konferencinius švieslangius su matiniu stiklu, pro kuriuos krintanti šviesa yra išsklaidoma. 

ŠLAITINIAI STOGAI

Bituminės čerpės Icopal Plano. Icopal Plano bituminių čerpių elastiška daugiasluoksnė struktūra kartu su pabarstu, suteikia stogo dangai išbaigtumo vaizdą, efektyviai izoliuoja visus iš išorės sklindančius lietaus ar krušos garsus. Dėl sluoksniais klojamos dangos kiekviena tvirtinimo vieta uždengiama kitu klojamu sluoksniu, o specialus savaime limpantis bitumas suformuoja vientisą stogo dangą. Net stiprus vėjas negali pakenkti Jūsų stogui. Icopal Plano suteikia visapusišką komfortą.

3D ritininės čerpės. 3D ritininė čerpė yra naujas unikalus produktas šlaitiniams stogams dengti bei renovuoti. Jis sujungia tradicines bituminių dangų savybes su keraminių čerpių estetiniu vaizdu. Ant stogo spalvoto skalūno pagalba sukuriamas trimatis čerpės vaizdas.

Kompozicinės čerpės DECRA. DECRA“ čerpių pagrindas - aliuminio cinku dengta 0,43 mm plieno skarda, papildomai padengta epoksidine derva, poliesterio ir akrilo sluoksniais. Paviršius apsaugotas akmens barstalu, padengtu aukštoje temperatūroje degta spalvota keramine glazūra, todėl stogo dangos spalva išlieka nepakitusi.

Kaminai „WULKAN“.Icopal Wulkan C / CI“ ir „CI-eko“ - tai universalios kaminų sistemos skirtos šildymo prietaisams naudojantiems bet kurį kuro tipą (dujas, skystą ar kietą kurą). Kaminų sistemos yra skirtos dujiniams katilams su uždara degimo kameromis. Naudojant šias sistemas galima jungti kelis katilus su uždaro degimo kamera.

Izoliacinės plėvelės. „Monarfol“ - antikondensacinė membrana, efektyviai apsauganti stogą nuo vandens, sniego ir dulkių. „Monarperm“ - difuzinė membrana apšiltintiems stogams ir sienoms. „Decofol“ („Tetofol“) - daugiasluoksnė armuota vėjo izoliacija efektyviai apsauganti izoliacines medžiagas. „Polykraft RE („Polykraft Std 100“) - aliuminiu dengta garo izoliacija su armavimo tinkleliu (arba be jo). „DPC“ membrana - efektyvi apsauga nuo kapiliarinės drėgmės bei radono dujų. „Refex 275 VB“ - ypač stiprios ir efektyvios drėgmės ir garo izoliacinės membranos su šilumą atspindinčiomis savybėmis. „Monarfex“ - apsauginė pastolių danga visoms pastolių sistemoms. „Blackline 400“ - vandenį sulaikanti membrana dekoratyviniams sodo baseinams, vandens rezervuarams ir kitiems vandens telkiniams. „Monarfex Ultra“ - ilgaamžė armuota šiltnamių plėvelė su labai dideliu atsparumu saulės poveikiui.

Lietaus vandens nuvedimo sistema Icopal. Icopal lietaus vandens nuvedimo sistema – ilgaamžiškumas ir grožis. Privalumai: Labai atspari vandens, oro, lapų, UV spindulių ir kt. žalingų faktorių erozijai; ilgai išliekantis blizgesys; spalvos ilgaamžiškumas; atspari rūdims; jokių papildomų eksploatavimo išlaidų; pagaminti iš cinkuoto metalo lakštų, dengtų PURAL; PURAL dengti lietvamzdžių laikikliai; priedų pasirinkimo laisvė; sistemos lankstumas; aukšta kokybė; lengvai tvirtinama.

Skaidrios stogų dangos „FASTLOCK“. Pastogė automobiliui „Icopal Carport 4.0“ Metalinę pastogę automobiliui „Carport 4.0“ sudaro metalinis karkasas bei skaidri danga „Fastlock“. Karkaso spalva šviesiai pilka RAL7035. Pastogė tvirtinama prie pamatų varžtais.

INŽINERINĖ HIDROIZOLIACIJA

Pamatų hidroizoliacija. Foundation Speed Profile SBS“ - prilydoma bituminė danga, modifikuota SBS, armuota poliesterio audiniu. Viršutinė ir apatinė dangos pusės padengtos polietileno plėvele. Danga specialiai sukurta pamatų hidroizoliavimui ir gaminama pagal „Speed Profile“ technologiją. „Siplast Foundation® Speed Insulation SBS“ – tai tiršta tepama modifikuota SBS mastika skirta, pamatų hidroizoliacijai. „Siplast Primer® Speed Primer SBS“ – tai SBS kaučiuku modifikuotas bituminis gruntas.

Tiltinės dangos. „Silta Pinta 250“ - prilydomos bituminės dangos viršutinis sluoksnis dvisluoksnėje sistemoje, modifikuotas SBS, armuotas poliesteriu 250 g/m² su viršuje esančiu skalūno barstalu. Apatinė dangos pusė padengta apsaugine plėvele. „Silta Polar 250“ - prilydomos bituminės dangos apatinis sluoksnis dvisluoksnėje sistemoje, modifikuotas SBS, armuotas poliesteriu 250 g/m² su viršuje esančiu smėlio barstalu. Apatinė dangos pusė padengta apsaugine plėvele. „Icopal Supermost“ - vienasluoksnė prilydoma gumos bitumo danga, armuota poliesteriu, su viršuje esančiu skalūno pabarstu.

HIDROIZOLIACINĖS MEDŽIAGOS

Gruntas Siplast Primer. SBS kaučiuku modifikuotas bituminis gruntas.

Hermetikas Siplast Spatula. SBS modifikuota bitumo masė, skirta stogo dangoms sandarinti.

Medžiagos renovacijai. Siplast Roof“ – tai SBS modifikuota bitumo masė, skirta stogo dangoms renovuoti. Puikus lipumas, trumpas džiūvimo laikas leidžia medžiagą naudoti sutapdintiems ir šlaitiniams stogams. „FireSmart Renowator“ - tai unikalus ekologiškas kaučiuko ir bitumo preparatas vandens pagrindu, skirtas senų sutapdintų stogų bituminių dangų renovacijai, kurios elastingas sluoksnis užtikrina NRO klasifikaciją – neplatina ugnies (didesnis atsparumas ugniai);

Mastika Siplast Foundation. Tiršta tepama modifikuota SBS mastika skirta, pamatų hidroizoliacijai.

Sandarinimo juosta „Siplast Sealant“. Elastinga kaučiuko SBS ir bitumo sandarinimo juosta, skirta sujungimams, plyšiams ir trūkiams požeminėse pastato dalyse, tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus sandarinti.

Klijai Siplast Glue. Sandarinamieji kaučiuko klijai SBS su bitumu – skirti izoliacinėms polistireno (EPS ir XPS) poliuretano (PIR ir PUR) plokštėms, o taip pat bituminėms ritininėms dangoms ir bituminės čerpelėms klijuoti.

Lakas. Silver Primer“ - tai naujos kartos bitumo lakas su tikro aliuminio dalelėmis, skirtas stogo dangų renovacijai. „Metal Primer“ - tai stogo dangų renovacijai skirtas naujos kartos bitumo lakas su spalvoto metalo dalelėmis: plytų raudonumo, jūros žalumos, rudo kaštono. „Copper Primer“ – tai stogo dangų renovacijai skirtas naujos kartos bitumo lakas su vario dalelėmis. „Varnish UV System Icopal“ – tai bespalvis, šiek tiek blizgus, greitai džiūstantis akrilinis lakas, skirtas šlaitinių stogų varinei dangai „Cooper Primer® Speed Varhish SBS“ apsaugoti. Lakas yra atsparus UV spindulių poveikiui, todėl stabilizuoja ir sustiprina vario spalvą, apsaugo nuo oksidacijos. Lakuotas paviršius yra tvirtas ir atsparus aplinkos poveikiui.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Icopal, UAB Icopal, stogai, stogų dangos, kaminas, kaminai, kaminų sistemos, keraminiai kaminai, keraminis kaminas, dūmtraukis, dūmtraukiai, modulinis kaminas, moduliniai kaminai, surenkamas kaminas, surenkami kaminai, trisluoksnis kaminas, apšildytas kaminas, dvisluoksnis kaminas, kamino sistema, kaminų sistemos, kaminas iš vulkaninės uolienos, kaminai iš vulkaninės uolienos, vulkaninė uoliena, vulkan, wulkan, icopal wulkan kaminas, icopal wulkan kaminai, rulonai, bitumines čerpės, icopal, bitumas, bitumas, stogas, stogai, stogų danga, namas, čerpės, čerpelės, bitumo danga, bituminės čerpelės, bituminės čerpės, lanksčios čerpės, ruberoidas,ritiniai, ploksčias stogas, stogo įrengimas, stogų įrengimas, stogų gamyba, stogų gamintojai, stogų gamintojai, statyba, namo statyba, stiklūnas, stiklunas, stiklūnas, baltbit, zdunbit, beta top4, plaster p, monodach, monolight, termik, v60, siplast primer, siplast spatula, siplast roof, polar, pinta polar, plano, plano natur, plano tema, plano claro, plano pro, plano antik, plano combi, vienasluoksne danga, vienasluoksnė danga, liima ultra, k-el, pinta ultra, venti polar, polar noxite, paradial s, graviflex, monopolar, silta polar, silta pinta, alupekka, stogų gamintojai, stogų gamintojai, stogų pardavėjai, mastika, gruntas, bituminis gruntas, pamatų hidroizoliacija, tiltų hidroizoliacija, stoglangiai, švieslangiai, dūmų šalinimo liukai, išlipimo liukai, šviesos takas, šviesos takai, arkinis stoglangis, lietaus surinkimo sistema, lietaus nuvedimo sistema, metalinis lietvamzdis, metalinis latakas, lietvamzdis, latakas, icopal lietaus sistema, metalinė lietaus sistema, statybinė plėvelė, hidroizoliacinė plėvelė, difuzinė plėvelė, garo izoliacija, pastolinė plėvelė, pastolių tinklas, antikondensacinė plėvelė, monarflex, monarperm, monarfol, reflex, dpc membrana, šiltnamių plėvelė, monarflex ultra, monarflex light, monarflex net, radon, icopal plevele, kompozicinės čerpės, stogo danga su akmens barstalu, decra danga, decra, skaidri danga, pvc danga, fastlock stogelis, stoginė, pastogė automobiliui, pavesinė, fastlock, fastlock skaidri danga

 • ICOPAL, UAB - bituminės ritininės stogų dangos, švieslangiai ir dūmų šalinimas, bituminės ir kompozicinės čerpės, kaminai, izoliacinės medžiagos
 • ICOPAL, UAB - bituminės ritininės stogų dangos, švieslangiai ir dūmų šalinimas, bituminės ir kompozicinės čerpės, kaminai, izoliacinės medžiagos
 • ICOPAL, UAB - bituminės ritininės stogų dangos, švieslangiai ir dūmų šalinimas, bituminės ir kompozicinės čerpės, kaminai, izoliacinės medžiagos
 • ICOPAL, UAB - bituminės ritininės stogų dangos, švieslangiai ir dūmų šalinimas, bituminės ir kompozicinės čerpės, kaminai, izoliacinės medžiagos
 • ICOPAL, UAB - bituminės ritininės stogų dangos, švieslangiai ir dūmų šalinimas, bituminės ir kompozicinės čerpės, kaminai, izoliacinės medžiagos
 • ICOPAL, UAB - bituminės ritininės stogų dangos, švieslangiai ir dūmų šalinimas, bituminės ir kompozicinės čerpės, kaminai, izoliacinės medžiagos
 • ICOPAL, UAB - bituminės ritininės stogų dangos, švieslangiai ir dūmų šalinimas, bituminės ir kompozicinės čerpės, kaminai, izoliacinės medžiagos
 • ICOPAL, UAB - bituminės ritininės stogų dangos, švieslangiai ir dūmų šalinimas, bituminės ir kompozicinės čerpės, kaminai, izoliacinės medžiagos
 • ICOPAL, UAB - bituminės ritininės stogų dangos, švieslangiai ir dūmų šalinimas, bituminės ir kompozicinės čerpės, kaminai, izoliacinės medžiagos
 • ICOPAL, UAB - bituminės ritininės stogų dangos, švieslangiai ir dūmų šalinimas, bituminės ir kompozicinės čerpės, kaminai, izoliacinės medžiagos
Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus