ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Ievos Medis, UAB - rąstiniai namai, karkasiniai namai, medienos gaminiai

Adresas:
Pagramantis, LT-73021, TAURAGĖS RAJ., Lietuva


Įmonės kodas: 300008402
PVM kodas: LT141119219

Tel. Nr.: (8 446) 5 5439
Mob. Nr.: 8 622 86 773Ievos Medis, UAB VEIKLA: Rąstiniai namai, karkasiniai namai, medienos gaminiai. Rąstinės medienos konstrukcijos: karkasiniai namai, skiedriniai stogai, rąstiniai namai, įvairaus dydžio mediena, Šveicariškos trobelės, stačiakampiai rąstai, mediniai laiptai. Statyba visoje Europoje!

Jeigu svajojate atitrūkti nuo miesto triukšmo, norite gyventi jaukesnėje, ramesnėje aplinkoje – rąstinis namas kaip tik Jums, ir mes galime tai įgyvendinti. Rąstinius namus renkasi originalumą ir jaukumą vertinantys žmonės. Todėl projektuojant labai svarbu atsižvelgti tiek į statinius supančią aplinką, tiek į kitus, dažnai labai individualius užsakovo pageidavimus. Rąstiniai namai yra ekologiški, o rąstuose (ypač eglės ar pušies) esantys sakai gerina kvėpavimą ir orą, esantį patalpoje. Mūsų pastatytas namas tinkamai prižiūrimas išliks net kelis šimtmečius! Tai užtikrina šiuolaikinės statybos technologijos ir ilgaamžė gamtinė medžiaga – medis.

UAB „Ievos Medis“  siūlo be galo platų karkasinių statinių asortimentą – nuo gyvenamojo namo iki sodo namelio ar ūkinio pastato. Išorinę apdailą taip pat galima pritaikyti kiekvieno skoniui: medinės dailylentės, klinkerio plytelės ar tinkas.

Be rąstinių ir karkasinių statinių statybos, įmonė gamina skiedras stogų dengimui. Skiedromis padengtas stogas visada “kvėpuoja” ir vėdinasi. Ne paslaptis, kad dažniausiai renkantis stogo dangą didžiausias dėmesys yra kreipiamas į jos patvarumą, į tai, ar greitai ir lengvai ji bus tvirtinama. Ne paskutinį vaidmenį čia atlieka ir bendras vaizdas po visų darbų – gražiai atrodantis pastatas. Todėl neretai šito siekiantis žmogus ir pasirenka šiuo metu ypač madingą ir populiarią statybinę stogo dangą – skiedras.

Mes ne tik renčiame medinius namus, bet ir gaminame visas medines detales, kurių gali prireikti įrengiant namą. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, galite rinktis standartinius arba individualiai prie Jūsų namo pritaikytus langus ar duris. Neįprasti išmatavimai, išskirtiniai dizaino poreikiai, unikalūs sprendimai – mūsų kasdienė duona. Visi medžio dirbiniai atitinka aukščiausius kokybės standartus.

UAB „Ievos Medis“ – aukštos kvalifikacijos, profesionaliai į savo verslą žiūrinti bendrovė, dirbanti Lietuvoje, Europoje bei Skandinavijos šalyse. Esame sukaupę didelę medinių namų ir kitokių apvalių ir stačiakampių rąstų, bei karkasinių statinių gamybos patirtį.

Ievos Medis, UAB PASLAUGOS:

Projektuojame ir statome rąstinius gyvenamuosius namus (rąstus jungiame mūsų senelių išgalvotu Lietuvišku kirpimu, taip pat darome sudėtingesnį norvegišką kirpimą, apvalių rąstų kirpimą darome taip pat rankiniu būdu)

Projektuojame ir statome pirtis, pavėsines, vasarnamius, sodo ir poilsio namelius, arklides, ofisus, renčiame šulinių apdailas, gaminame medinius lauko baldus iš ąžuolo masyvo.

Gaminame skiedrines stogų dangas.

Darbus atliekame pagal tipinius bei individualius užsakymus, siekdami pritaikyti namus prie klientų individualaus gyvenimo stiliaus ir atitinkančius jų reikalavimus.

Visada stengiamės būti geras ir patikimas partneris savo klientams, maksimaliai atsižvelgdami į kliento pageidavimus, konsultuojame, rekomenduojame naujoves. Bendrovėje dirbantys kvalifikuoti, turintys patirtį ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje meistrai. Mes didžiuojamės tuo, kad galime padėti Jums įgyvendinti jūsų svajones, mums smagu kai girdime jūsų pagyras apie gaminių kokybe ir kartu galime pasidžiaugti galutiniais rezultatais:

Apvalūs, rankų darbo (Kanadietiško sukirtimo) rąstai

Vienpusio pjovimo (Norvegiško sukirtimo) rąstai

Dvigubo pjovimo, stačiakampiai rastai

Apvalūs, frezuoti, rąstai

Miškai: Tauragė, Šilutė, Šakiai, Jurbarkas, Kretinga, Raseiniai

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Rąstiniai namai, namai iš rąstų, pirtys, pavėsinės, vasarnamiai, sodo nameliai, sodo namukai, poilsio nameliai, arklidės, namai, namų statyba, statyba, statybos paslaugos, ofisai, biurai, šulinių apdaila, lauko baldai, sodo baldai, mediniai lauko baldai, stogų danga, skiedriniai stogai, karkasiniai namai, mediena, medienos gaminiai, mediniai namai, namai iš medžio, medinių namų statyba, rąstinių namų statyba, pirčių statyba, pavėsinių statyba, vasarnamių statyba, sodo namelių statyba, poilsio namų statyba, lauko baldų gamyba, įvairaus dydžio mediena, šveicariška trobelė, stačiakampiai rąstai, apvalūs rąstai, mediniai laiptai, renovacija, renovacijos darbai, namų atnaujinimas, apdailos lentelės, rąstiniai pastatai, pastogės, rąstinės medienos konstrukcijosPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus