Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas - patikėkite darbus profesionalams

Įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas - patikėkite darbus profesionalams Įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas - patikėkite darbus profesionalams

Jūs įmonės akcininkas/vadovas ir Jums reikia tikslios apskaitos ir analizės ataskaitų? Jūs individualios įmonės savininkas ir norite daugiau laiko skirti įmonės valdymui, nei bendravimui su VMI, VSDFV (Sodra) ir Statistikos departamentu? Jūs asmuo vykdantis individualią veiklą ir Jums VMI deklaravimas pajamų didelis iššūkis? Jūs asmuo vykdantis veiklą pagal verslo liudijimą ir Jums reikia konsultacijos kaip užpildyti deklaraciją? O gal Jūs ūkininkas ir Jūs ieškote pagalbos buhalterinėje apskaitoje? IĮ „Asmiralda ir Artūras“ kolektyvas pasiruošę Jums padėti visais klausimais.

„Asmiralda ir Artūras“ teikia kvalifikuotas ir kokybiškas buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas mažoms ir vidutinėms įmonėms, prisiimdami visišką atsakomybę už teisingą apskaitos tvarkymą. Apdorojus pirminius apskaitos duomenis, įmonė paruošia visas ataskaitas bei deklaracijas ir jas pristato visoms kontroliuojančioms institucijoms. Analizės ataskaitos yra derinamos su kiekvienu klientu atskirai, taip kad ir turinys, ir pačios ataskaitos forma maksimaliai atitiktų kiekvieno kliento poreikius.

„Asmiralda ir Artūras“ siūlo tiek pilną apskaitą, tiek atskirą pareigybę Jūsų įmonei (apskaitininko, buhalterio, vyr.buhalterio), o taip pat ir atskirus darbus (darbo užmokesčio apskaitą, sandėlio ir kt. apskaitą). „Asmiralda ir Artūras“ gali dirbi tiek su savo, tiek su kliento buhalterinėmis programomis. Įmonės darbuotojai yra įvaldę šias programines įrangas: „EuroSkaita“, „LengvaSkaita“, „Skaita2000“, „SkaitaDOS“, „NetSkaita“, „BC Plius“, Pragma“ „KONTO“, „Rivilė“, „RivilėDOS“, „Prorūna“, „Stekas“. „Asmiralda ir Artūras“ dirba su visuomeninio maitinimo programomis „R-Keeper“ ir „R-Keeper Store House“.

„Asmiralda ir Artūras“ subūrė aukštos kvalifikacijos kolektyvą, kuris yra pasiruošęs palengvinti nedidelių bei pradedančių savo veiklą įmonių naštą, perimant visą apskaitos tvarkymą ir net su tuo susijusią riziką.

Asmiralda ir Artūras, IĮ

Daugiau informacijos: apskaitininkas.lt

Asmiralda ir Artūras, IĮ infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus