ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

pp-baltic

In Fatis, UAB - PP Baltic: polipropileno fibros ir plaušo ADFIL sprendimai betonavimo darbams

Adresas:
Savanorių pr. 124, LT-03153, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 302549997
PVM kodas: LT100005734615

Mob. Nr.: 8 685 62 655

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tinklapis: www.ppbaltic.lt
Tinklalapis: www.adfil.com


In Fatis, UAB - PP Baltic: polipropileno fibros ir plaušo „ADFIL“ sprendimai betonavimo darbams. Polipropileno fibra yra skirta grindų betonavimui, privažiavimų ir stovėjimo aikštelių įrengimui, pamatams, sienoms, kolonoms, žuvų ir gyvulių fermų, vandens valymo įrenginių, šiukšlių perdirbimo ir rūšiavimo gamyklų statyboje ir pan., pakeičianti arba papildanti metaline fibra ar armatūros tinklais armuotą betoną.

„PP Baltic“ prekinį ženklą valdanti įmonė UAB „IN FATIS“ yra oficiali Jungtinės Karalystės – Belgijos polipropileno fibros ir plaušo gamintojos „ADFIL“ atstovė Baltijos šalių rinkoms, siūlanti šiuolaikiškus sprendimus betonavimo darbams, t.y. pakeisti šiuo metu plačiai naudojamą metalinę fibrą ir armatūros tinklus į polipropileno fibrą. „PP Baltic“ parinks alternatyvius sprendimus armatūros tinklams ir metalinei fibrai; suteiks profesionalias konsultacijas, atliiks skaičiavimus, techninę priežiūrą ar betonavimo darbus.

Patentuotos „ADFIL betono konstrukcijų armavimo polipropileno plaušu bei fibra technologijos užtikrina nepriekaištingą kokybę net ir ypač sudėtingomis eksploatacijos sąlygomis.

In Fatis, UAB - PP Baltic PRODUKTAI:

Polipropileno pluoštas „IGNIS“, esantis betoninėse sienose, kolonose, tuneliuose, gerokai padidina pasyviąją priešgaisrinę apsaugą. Gaisro atveju polipropileno plaušeliai ištirpsta ir taip betone atsiranda mikro kanalai, per kuriuos iš betono pašalinamas spaudimas ir drėgmė. Taip išvengiama betono sproginėjimo ir betono gaminys išlieka nepakitusios struktūros ir nepraranda savo savybių.

Per paskutinius keletą metų „IGNIS“ svarba buvo įrodyta nepriklausomose laboratorijose, tokiose kaip TNO Olandijoje ir BRE Anglijoje. Bandymai atlikti tiek su purškiamu betonu tiek su betono gaminiais. „IGNIS“ polipropileno pluoštas taip pat turi visas „CRACKSOP“ savybes.

Mikrofibra „CRACKSTOP“. Polipropileno pluoštas sumažina betono trūkimo galimybę pirminėje betono stingimo stadijoje, sumažina betono sproginėjimo galimybę gaisro atveju. Polipropileno pluoštas padidina betono atsparumą aplinkos veiksniams, tokiems kaip šaltis, karštis, vanduo, druskos ir kt. ir apsaugo betono gaminius nuo skilimo ir trupėjimo transportuojant.

Polipropileno pluoštas gali būti naudojamas visur, kur naudojamas betonas, t.y. betoninėse grindyse, liejamame betone ar betono gaminiuose pastatų statyboje, betono gaminiuose (blokai, bortai, sienos, plokštės, ritiniai ir kt.), tiltų statyboje, požeminiuose betono gaminiuose, projektuose, kuriuose naudojamas savaime išsilyginantis betono sluoksnis, bei projektuose, kuriuose naudojamas purškiamas betonas.

Galimi įvairūs ilgiai – 3 mm, 6 mm, 12 mm, 18 mm ir 13/19 mm mišinys, santykiu 50/50%.

„DURUS“ polipropileno fibros privalumai: polipropileno fibros reikia kelis kartus mažiau, nei metalinės, išlaikant tuos pačius betono tvirtumo rodiklius. Pvz. 20 – 25 kg/m³ metalinės fibros galima pakeisti 3 – 5 kg/m³ polipropileno fibros., priklausomai nuo numatomų apkrovų. Polipropileno fibra taupo laiką ir pinigus, nes nebereikia kloti armatūros tinklų prieš betonavimo darbus (išskyrus atvejus, kai reikalingas ypatingas tvirtumas aplink kolonas, sienas ir pan.). Metalinė fibra ir armatūros tinklai gali koroduoti, taip pažeisdami betono savybes. Polipropileno fibra nėra įtakojama aplinkos veiksnių. Polipropileno fibra sudaro unikalų 3D tinklą ir tolygiai pasiskirsto betono sluoksnyje.  Betono sluoksnis, kuriame yra polipropileno fibra, yra žymiai paprasčiau apdirbamas, kai ant jo klojamas paviršinis sluoksnis, kaip pvz akrilas ar kt.

Polipropileno fibros naudojimo sritys: lauko aikštelės, privažiavimai ir parkavimo aikštelės, betoniniai takai, keliai, šaligatviai, grindys gamybinėse patalpose, sandėliuose, kt., krantinės ir krovos aikštelės jūrų uostuose, vandens valymo įrenginių statyba, šiukšlių rūšiavimo ir perdirbimo gamyklų statyba, tunelių statyba, projektuose, kuriuose naudojamas purškiamas betonas, gyvulių ir žuvų fermos, betono gaminių gamyba (kolonos, blokai, sienos, bortai, atraminės sienutės, kt.), lėktuvų aikštelėse oro uostuose.

„DURUS EasyFinish“ – tai naujas produktas, skirtas betoninių grindų armavimui. Ši polipropileno fibra puikiai tinka grindų paviršiams, kurie yra įtrinami pabarstais (parkavimo aikštelės, sandėliai, garažai, kt.). Produktas yra sertifikuotas, taip pat atlikti stiprumo bei įsitvirtinimo betone bandymai. Dėka naujosios fibros techninių savybių, lyginant su analogiškais produktais, daugeliu atveju galime sumažinti numatytą kiekį polipropileno fibros viename kubiniame metre betono.

In Fatis, UAB - PP Baltic PASLAUGOS:

„PP Baltic“ siūlo pagalbą, kuri papildomai nekainuos:

Konsultacijos projekto rengimo klausimais. „PP Baltic“ pasiūlys alternatyvų sprendimą armatūros tinklams ir metalinei fibrai. Įmonės specialistai atvyks pas Jus ir detaliai aptars polipropileno fibros ir plaušo privalumus ir naudojimo galimybes Jūsų projekte ar gaminyje. Esant poreikiui, atvyksta gamintojo „Adfil“ atstovai ir kartu dalyvaujame susitikimuose su projektuotojais, užsakovais, rangovais.

Projekto dalies, kurioje numatoma naudoti polipropileno fibra, skaičiavimai. „PP Baltic“ kiekvienam projektui pateiks kvalifikuotų specialistų atliktus skaičiavimus, kuriuose, pagal Užsakovo pateiktus duomenis, parinks betono klasę, betono sluoksnio storį, reikalingą polipropileno fibros kiekį ir kt. Visi bendrovės specialistų atlikti skaičiavimai yra drausti.

Betonavimo darbų, kuriuose naudojama „PP Baltic“ tiekiama polipropileno fibra, priežiūra. Kiekvienas projektas, kuriame naudojama „PP Baltic“ tiekiama polipropileno fibra ir plaušas yra bendrovei itin svarbus, todėl, jei pageidaujate, įmonė dalyvaus projekto įgyvendinime nuo projekto rengimo iki rangos darbų.

Taip pat kartu su partneriais, bendrovė siūlo ir betonavimo darbus. Jei pageidaujate, kartu su partneriais, „PP Baltic“ kokybiškai atliks betonavimo darbus, kuriuose naudojama bendrovės tiekiama polipropileno fibra.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Polipropileno fibros pardavimas, polipropileno fibra, fibros pluoštas, fibra armavimui, statybos projektų rengimas, statybinė fibra, polipropilenas, In Fatis, PP Baltic, ADFIL, sprendimai betonavimo darbams, grindų betonavimas, medžiagos grindų betonavimui, privažiavimų betonavimas, medžiagos privažiavimų betonavimui, stovėjimo aikštelių betonavimas, pamatų betonavimas, pamatų betonavimo medžiagos, sienų betonavimas, kolonų betonavimas, vandens valymo įrenginių betonavimas, polipropileno pluoštas IGNIS, tunelių betonavimas, betono priedai, mikrofibra Fibrin Fiberflex, polipropileno pluoštas, DURUS polipropileno fibra, CRACKSTOP, polipropileno fibra betonavimo darbams, plaušas Adfil betonavimo darbams, polipropileno fibra grindų betonavimui, polipropileno fibra stovėjimo aikštelių įrengimui, polipropileno fibra pamatams, polipropileno fibra sienoms, polipropileno fibra kolonoms, polipropileno fibra fermų įrengimui, polipropileno fibra vandens valymo įrenginių įrengimui, polipropileno fibra Adfil, polipropileno plaušas Adfil, polipropileno pluoštas IGNIS, Mikrofibra CRACKSTOP, betono trūkimo mažinimas, betono gaminių priešgaisrinė apsauga, betono atsparumo padidinimas, polipropileno fibra Durus, betono tvirtinimas, betononių grindų armavimas

 • In Fatis, UAB - PP Baltic: polipropileno fibros ir plaušo ADFIL sprendimai betonavimo darbams
 • In Fatis, UAB - PP Baltic: polipropileno fibros ir plaušo ADFIL sprendimai betonavimo darbams
 • In Fatis, UAB - PP Baltic: polipropileno fibros ir plaušo ADFIL sprendimai betonavimo darbams
 • In Fatis, UAB - PP Baltic: polipropileno fibros ir plaušo ADFIL sprendimai betonavimo darbams
 • In Fatis, UAB - PP Baltic: polipropileno fibros ir plaušo ADFIL sprendimai betonavimo darbams
 • In Fatis, UAB - PP Baltic: polipropileno fibros ir plaušo ADFIL sprendimai betonavimo darbams
 • In Fatis, UAB - PP Baltic: polipropileno fibros ir plaušo ADFIL sprendimai betonavimo darbams
 • In Fatis, UAB - PP Baltic: polipropileno fibros ir plaušo ADFIL sprendimai betonavimo darbams
 • In Fatis, UAB - PP Baltic: polipropileno fibros ir plaušo ADFIL sprendimai betonavimo darbams
 • In Fatis, UAB - PP Baltic: polipropileno fibros ir plaušo ADFIL sprendimai betonavimo darbams


Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus