Spausdinti šį puslapį

Modulinės pertvaros pritaikomos bet kokiai erdvei

Modulinės pertvaros pritaikomos bet kokiai erdvei Modulinės pertvaros pritaikomos bet kokiai erdvei

UAB „Office Decisions“, Lietuvos ir Baltijos regiono modulinių pertvarų rinkos lyderė, projektuoja, montuoja ir prekiauja modulinėmis pertvaromis, sienų apdailos sistemomis, pakabinamomis lubomis ir pakeliamomis grindimis. Įmonė siūlo universalias, įvairioms erdvėms ir poreikiams pritaikomas modulines surenkamąsias pertvaras, kurios nereikalauja nei remonto, nei ilgo laiko pastatui ir biurui įrengti.

Modulinės pertvaros – tai modernaus interjero akcentas, leidžiantis kurti funkcionalią, individualius poreikius tenkinančią aplinką biuruose, komercinės ir visuomeninės paskirties patalpose.

Modulinių pertvarų dėka, didelės patalpos gali būti padalintos į keletą mažesnių patalpų ir keičiantis poreikiams lengvai permontuojamos, persivežamos į kitą vietą, jas sumontuojant iš naujo ir pritaikant naujai erdvei. Modulinių pertvarų pagalba vidaus erdvių planą galima greitai pakeisti ir pritaikyti pagal dirbančių poreikius. Pertvaras galima varijuoti, formuoti kitas erdves, nereikia jokių specialių tvirtinimų, sienų griovimo, remonto ir apdailos darbų.

UAB „Office Decisions“ yra modulinių surenkamųjų pertvarų gamintojo „Dynamobel“ atstovas Lietuvoje ir Baltijos šalyse. „Dynamobel“ - daugiau kaip 40 metų Europoje žinomas biuro baldų, kėdžių ir modulinių sistemų gamintojas. Įmonė prisitaikė prie šiuolaikinės žaliosios gamybos ir aplinkos tausojimo koncepcijos, turi europinį aplinkosauginį sertifikatą ISO 14001.

Surenkamųjų modulinių pertvarų profiliai gaminami iš šaltai valcuoto plieno, paviršius norima spalva padengiamas milteliniu būdu. Jie lengvi, tvirti, atsparūs UV spindulių poveikiui.

Modulinės pertvaros

Modulinių surenkamų pertvarų privalumai

Patalpų įrengimui ir apdailai gali būti naudojamos trys populiarios statybinės sistemos: monoblokai (Lietuvoje mažai žinomas pertvarų įrengimo būdas), surenkamos modulinės pertvaros ir gipso kartono pertvaros. Jeigu surenkamų modulinių pertvarų kainą prilyginti su gipso kartono, gipso kartono pertvarų kaina yra 0,4- 0,6 karto pigesnė už surenkamų pertvarų kainą. Tačiau galutinis rezultatas išaiškėja tik pabandžius pertvarkyti įrengtas patalpas. Gipso kartono pertvaros turi būti griaunamos ir išmetamos, tik tuomet statomos naujos. Tuo tarpu esamos pertvaros iš surenkamų modulių gali būti panaudotos dar kartą.

Modulinių surenkamųjų pertvarų sistema yra paprastai montuojama, nepaliekant po to bet kokių atliekų. Nelieka nei pritaškyto glaisto, dėl sienų šlifavimo kylančių dulkių, dažų kvapo. Pagaminti ir supjaustyti profiliai pristatomi į vietą, kur juos lieka tik sujungti ir pritvirtinti prie grindų ir lubų.  

Modulinės sistemos yra montuojamos greitai ir lengvai. Visi pertvarų jungimo ir tvirtinimo prie stacionarių konstrukcijų taškai lengvai pasiekiami, tad sumontuoti ir permontuoti ilgai netrunka.

Modulinės pertvaros

Pertvaros turi gausią apdailos detalių ir spalvų gamą, įvairius užpildymo būdus. Modulinės pertvaros gali būti permatomos, pusiau permatomos, aklinos, galimos įvairios jų kombinacijos, stiklas rėmuose ar berėmė konstrukcija, įvairūs durų variantai, slankiųjų pertvarų sistemos ir t.t.

Naudojant modulines pertvaras galima sutaupyti, nes pertvarkant patalpas galima panaudoti iki 95 proc. esamų konstrukcijų.

Modulinių pertvarų konstrukcijoje yra numatytos ertmės komunikacijų laidams. Pertvaros įvertintos tarptautiniais sertifikatais, yra atsparios ugniai ir gerai izoliuoja garsą.

Modulinės pertvaros

UAB „Office Decisions“ siūlo šiuolaikišką lanksčios erdvės koncepciją, kurios esmė yra maksimaliai panaudoti interjero erdvės planavimo ir struktūravimo galimybes. Patirtis, įgyta specializuojantis šiose srityse, įmonei leidžia plėtoti universalumo ir aukštos kokybės standartus, įrengiant viešosios paskirties patalpas.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

  • šrifto dydis
Pasidalink:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Joomla SEF URLs by Artio