Spausdinti šį puslapį

Kiek kainuoja kokybiškas čerpinis stogas?

Kiek kainuoja kokybiškas čerpinis stogas? Kiek kainuoja kokybiškas čerpinis stogas?

Statant namą be abejo kiekvienas planuojasi biudžetą, kiek kuri namo konstrukcija preliminariai kainuos. Straipsnyje aptariamos čerpinės stogo dangos medžiagos.

Betoninių čerpių kaina prasideda maždaug nuo 4,90 Eur/m2, keraminės čerpės nuo ~8,30 Eur/m2. Bet neapsigaukite, tai yra tik eilinių stogo čerpių kaina. Tad visų pirma reikėtų mums išsiaiškinti iš ko susideda čerpinės stogo dangos sąmata.

Sąmatą sudaro:

  • Stogo danga.
  • Stogo konstrukciniai ir saugos elementai.
  • Sandarinimo priemonės.
  • Tvirtinimo priemonės.

Iš ko susideda stogo danga?

Pagrindiniai stogo dangos elementai yra šie: eilinės čerpės, kraigo čerpės, šoninės čerpės, valminės čerpės (jei tokios yra) ir dar gali būti kitokių pridėtinių čerpių.

Pagrindiniai stogo konstrukciniai ir saugos elementai yra: sniego užtvaros, stogo tilteliai, jų laikikliai. Tai nėra būtini elementai, jūs dažniausiai spręsite patys arba klausite patarimo pas specialistus ar jie jums reikalingi ar ne. Stogo difuzinė plėvelė, laštakiai, kraigo ventiliacinės juostos, kamino apvadai ir juosta sandarinimui, užtvaros nuo paukščių – tai yra pagrindinės priemonės sandarinimui.

Ir be abejo būtinos tvirtinimo priemonės: čerpių laikikliai, kraigo tašelio laikikliai, kraigo čerpių laikikliai.

Išvardintos detalės yra vienos iš pagrindinių stogo detalių, kurios dažniausiu atveju turėtų būti įtrauktos į bendrą čerpinio stogo dangos sąmatą.

Be abejo yra išimtys, nes tiek stogo dangų konstrukcijos, tiek kiekvieno besistatančio būstą poreikiai yra skirtingi.

Labai preliminariai vertinant apie 200 m2 betoninių čerpių stogo komplektacijos kaina ~3000 Eur, keraminių čerpių komplektacija ~3500 Eur

Stogo dangos kaina visada priklauso nuo jo komplektacijos, pasirinktų čerpių rūšies, formos ir jų padengimo, gamintojo ir kt.

Todėl geriausiai kainą Jums įvertins specialistai. Išsamiai ir teisingai sąmatai yra būtinas stogo brėžinys.

Kiek kainuoja kokybiškas čerpinis stogas?

Arpekas, UAB

Daugiau informacijos: www.arpekas.lt

Arpekas, UAB infopuslapis

  • šrifto dydis
Pasidalink:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Joomla SEF URLs by Artio