ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

ltaqua-logo

LT Aqua, UAB - vandens filtrai, vandens filtravimas, vandens minkštinimas, vandens nugeležinimas

Adresas:
Ukmergės g. 298A, LT-01140, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 302583519
PVM kodas: LT100006086718

Mob. Nr.: 8 602 27 144

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.ltaqua.lt
Tinklalapis: www.wfilters.lt


LT Aqua, UAB VEIKLA: vandens filtrai, vandens filtravimas, vandens minkštinimas, vandens nugeležinimas. Vandens filtrų parinkimas pagal kliento individualius poreikius bei aukšta atliekamų darbų kokybė. Geriausias Lietuvoje kainos ir kokybės santykis!

UAB „LT Aqua“ priklauso įmonių grupei, lyderiaujančiai Pabaltijo šalyse vandens valymo įrengimų, nugeležinimo filtrų, minkštinimo filtrų, kitų vandens filtrų specializuotos jų techninės priežiūros ir geriamo vandens tiekimo srityje. Įmonė subūrė ypač aukštos kvalifikacijos vadybinį, techninį, administracinį aptarnavimo personalą. UAB „LT Aqua“ montuoja geriamo vandens sistemas, pramoninius, buitinius (vandens minkštinimo, geležies pašalinimo) įrengimus, į biurus tiekia aukštos kokybės vandens sistemas. Taip pat atliekamos aukštos kokybės vandens filtrų serviso paslaugos.

UAB „LT Aqua“ yra „WFILTERS“ įmonių grupės narys ir įgaliotas atstovas Europoje.

UAB „LT Aqua“ turėdami meistrus visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir jų rajonuose: Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje, gali pasiūlyti vandens filtrų montavimo ir priežiūros darbus. Platus tinklas į iškilusias problemas leidžia sureaguoti operatyviai bei profesionaliai. 

LT Aqua, UAB PASLAUGOS:

VANDENS FILTRŲ TIEKIMAS

Vandens nugeležinimo filtrai – vandenyje esančio geležies perviršiaus šalinimui

Vandens nugeležinimo filtrai dažniausiai yra naudojami įsirengus nuosavą gręžinį arba esant labai geležingam vandentiekio vandeniui. Tinkamai parinkti vandens nugeležinimo filtrai ne tik pašalina iš vandens geležį, bet ir mangano perviršį bei nemalonius kvapus, esančius vandenyje. Tai vandeniui suteikia skaidrumo. Jeigu vanduo nėra bakteriologiškai užterštas, vandens valymas yra visiškai ekologiškas, vanduo yra oksiduojamas specialioje įkrovoje naudojant tik orą. Vėliau visi nešvarumai yra plaunami į vandentiekio kanalizaciją.

Vandens minkštinimo filtrai – vandenyje esančių kalkių šalinimui

Vandens minkštinimo filtrų paskirtis yra šalinti kalkes iš vandens. Modifikavus vandens filtrus, pagal atliktus tyrimus, galima puikiai su minkštinimu iš vandens kartu su
kalkėmis šalinti nitratus, manganą bei geležį. Žinoma, tai priklauso nuo vandens tyrimo rezultatų. Esant labai dideliems geležies, mangano kiekiams vandenyje, prieš vandens minkštinimo filtrą reikalingas vandens nugeležinimo filtras.

Mechaniniai vandens filtrai – mechaninių priemaišų (tokių kaip purvas, rūdys,
smėlis, smulkiosios dalelės, oksiduotos geležies dalelės, vandentiekio sistemos atplaišos) sulaikymui

Mechaninių vandens filtrų pagrindinė funkcija yra sulaikyti mechanines priemaišass. Šis
vandens filtras dažniausiai montuojamas pirmajame etape. Įsirengus automatinį mechaninį vandens filtrą, apsaugosite buitinę įrangą ir santechniką nuo mechaninių priemaišų. Tokio filtro veikimas yra visiškai automatinis, jis yra ekologiškas ir draugiškas aplinkai.

Angliniai vandens filtrai – vandens arogeninių savybių gerinimas

Anglinio filtro pagrindinė užduotis – pagerinti vandens arogenines savybes, t.y. pagerinti vandens skonį, spalvą, kvapą. Taip pat kartu veikia ir kaip mechaninis filtras, kuris gali sulaikyti mechanines priemaišas. Naudojant aktyvuotos anglies filtrus pagerinama vandens kokybė, o taip pat prailginamas naudojamos įrangos ilgaamžiškumas. Tokie vandens filtrai gali būti naudojami pramonei, vandens tiekimo įmonėse ar individualiuose namuose.

Atbulinio osmoso filtrai – vandens skonio gerinimui, smulkiųjų metalų, kalkių ir kitų teršalų šalinimui iš vandens

Šie vandens filtrai dažniausiai naudojami norinti pagerinti vandens skonį, o taip pat esant labai dideliam vandens užterštumui: nitratais, nitritais, amoniu. Ši vandens valymo sistema geba iš vandens pašalinti sunkiuosius metalus, kalkes ar kitus teršalus. Geriamo vandens sistemos komplektuojamos su mineralizatoriais, kas leidžia turėti ne tik tinkamai valytą vandenį, bet ir praturtintą mineralinėmis medžiagomis

Pramoniniai atvirkštinės osmozės filtrai

Atbulinio osmoso filtrai, atvirkštinės osmozės fltrai arba nudruskinimo filtrai – tai yra tas pats įrenginys, kuris vandens valymui, gėlinimui arba nudruskinimui naudoja specialią atbulinio osmoso membraną. Osmozės proceso metu įvairūs teršalai, cheminės medžiagos, priemaišos sulaikomi vienoje fltruojamos membranos pusėje, o išvalytas vanduo prateka pro membraną. Šie vandens filtrai plačiai naudojami pramonėje, bet gali būti naudojami ir buityje, kur yra didelis vandens suvartojimas ir reikalingas aukštos kokybės vanduo.

Vandens filtrai biurams

Vandens filtrai biurams parenkami pagal poreikį, dažnas sprendimas yra vandens išpilstymo
aparatai (vandens kuleriai) kurių pagalba vanduo bus ne tik filtruojamas, bet ir papildomai tiekiamas šaltas arba karštas vanduo. Vandens išpilstymo aparatai, tai sprendimas užtikrinti ne kalkėto vandens tiekimą kavos aparatams ar virduliams. Vandens aparatai puikus pasirinkimas norint sutaupyti darbuotojų laiką ir užtikrinti švaraus vandens reikalingumą biurui.

VANDENS TYRIMAI

UAB „LT Aqua“ profesionaliai konsultuoja vandens kokybės ir vandens tyrimo rezultatų klausimais. Renkantis vandens filtrus, kiekvienas pasirinkimas yra unikalus (tai priklauso nuo rezultatų, jie yra būtini norint tiksliai žinoti vandens kokybę). Taip pat kliento poreikiai yra skirtingi, dėl to vandens filtrų komplektavimas ir parinkimas yra skirtingas ir individualus kiekvienu atveju. Priklausomai nuo vandens šaltinio skiriasi ir vandens kokybė, tad pirmas žingsnis renkantis vandens filtrus ar ieškant optimaliausio vandens valymo sprendimo – tikslių vandens tyrimų atlikimas. Juos galite atlikti patys, nunešę savo naudojamą vandenį į artimiausią vandens tyrimų laboratoriją. Arba taupydami Jūsų brangų laiką, tai atliks „LT Aqua“ specialistai. Pagal kiekvieno kliento poreikius galime atlikti vandens tyrimus specializuotoje laboratorijoje. Vandens mėginį paimti galime atvykti visoje Lietuvoje.

ELEKTRINIAI, KOMBINUOTI VANDENS ŠILDYTUVAI – BOILERIAI

UAB „LT Aqua“ parduoda elektrinius bei kombinuotus vandens šildytuvus – boilerius. Įmonė siūlo „Baxi“ (kilmės šalis – Italija ) ir „Gorenje“ (kilmės šalis – Slovėnija), kombinuotus šildytuvus. Tai praktiškas sprendimas, kad Jūsų namuose ar sodyboje
būtų karštas vanduo.

VANDENS FILTRŲ MONTAVIMAS, REMONTAS IR APTARNAVIMAS

UAB „LT Aqua“  atlieka visų gamintojų vandens filtrų montavimo darbus. Labai svarbu, kad būtų parenkami ne tik individualūs ir tinkami vandens valymo sprendimai, bet  ir kokybiškai sumontuoti vandens filtrai, kad jie tinkamai atliktų vandens filtravimo funkciją. Vandens filtrų montavimo paslauga atlieka visoje Lietuvoje, atliktiems darbams suteikiamos ilgalaikės garantijos.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Vandens filtrai, vanduo biurams, vandens aparatai, vandens minkštinimo filtrai, vandens filtrų remontas, osmosiniai filtrai, geriamo vandens sistemos, filtrai po kriaukle, vandens minkštinimo filtrai, vandens nugeležinimo filtrai, vandens aparatai, vanduo biurams, Aqua White, geriamo vandens sistemos, projektavimas, montavimas, techninė priežiūra, pramoninės, buitinės vandens sistemos, geriamo vandens tiekimas, vandens valymo įrengimai, sistemos, vandens valymo įrengimų techninė priežiūra, montavimas, vandens minkštinimo sistemos, įrengimai, priežiūra, montavimas, vandens nugeležinimo įrengimai, nugeležinimas, geležies pašalinimas, geležies pašalinimo filtras, automatinis mechaninis vandens filtras, vandens minkštinimas, aukštos kokybės vanduo, vandens tyrimai, cooler, geriamas vanduo biurams, cheminis vandens valymas, vandens nudruskinimas, UV vandens filtravimas, konsultacija vandens kokybės klausimais, sertifikuotas vandens tyrimas, vandens tyrimo laboratorija, cheminis, bakteriologinis, parazitologinis vandens tyrimas, santechnika, santechnikos darbai, vandens gręžiniai, nuotekos, nuotekų šalinimas, vandentiekis, vandentiekio vamzdžiai, vandens filtrai, Vandens filtras, vandens nugeležinimas, vandens filtravimas, vandens kokybė, filtrai namams, oro valymo sistemos, filtrai pramonei, UV filtrai, atbulinis osmosas

 • LT Aqua, UAB - vandens filtrai, vandens filtravimas, vandens minkštinimas, vandens nugeležinimas
 • LT Aqua, UAB - vandens filtrai, vandens filtravimas, vandens minkštinimas, vandens nugeležinimas
 • LT Aqua, UAB - vandens filtrai, vandens filtravimas, vandens minkštinimas, vandens nugeležinimas
 • LT Aqua, UAB - vandens filtrai, vandens filtravimas, vandens minkštinimas, vandens nugeležinimas
 • LT Aqua, UAB - vandens filtrai, vandens filtravimas, vandens minkštinimas, vandens nugeležinimas
 • LT Aqua, UAB - vandens filtrai, vandens filtravimas, vandens minkštinimas, vandens nugeležinimas
 • LT Aqua, UAB - vandens filtrai, vandens filtravimas, vandens minkštinimas, vandens nugeležinimas
 • LT Aqua, UAB - vandens filtrai, vandens filtravimas, vandens minkštinimas, vandens nugeležinimas
 • LT Aqua, UAB - vandens filtrai, vandens filtravimas, vandens minkštinimas, vandens nugeležinimas
 • LT Aqua, UAB - vandens filtrai, vandens filtravimas, vandens minkštinimas, vandens nugeležinimas


Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus