Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

thumb_inranga-logo

Inranga, UAB - Cooper&Hunter vėsinimo, šildymo, vėdinimo įranga, santechnika

Adresas: Liejyklos g. 3,LT-78148, ŠIAULIAI, Lietuva

Įmonės kodas: 304863217
PVM kodas: LT100011747317

Mob. Nr.: 8 602 48 655

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tinklalapis: inranga.lt


Inranga, UAB VEIKLA: „Cooper&Hunter“ vėsinimo, šildymo, vėdinimo įranga, santechnika. Oro kondicionierių, šildymo įrenginių, vėdinimo įrenginių pardavimas ir montavimas: šilumos siurbliai oras – oras ir oras – vanduo, „Split“ tipo oro kondicionieriai, kanaliniai, kasetiniai, palubiniai, grindiniai, komercinės paskirties oro kondicionieriai, rekuperatoriai, beortakiniai rekuperatoriai (mini rekuperatoriai). Santechnikos darbai, grindinis šildymas. Konsultacijos ištisą parą!

UAB „Inranga“ – didelę patirtį turinti šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (ŠVOK) įmonė Šiauliuose. Bendrovė savo klientams siūlo įrenginius ir sprendimus, kurie palengvins gyvenimą bei leis pajusti tobulą komfortą. „Inranga“ bendradarbiauja su daugeliu tiekėjų, todėl parduodami šilumos siurbliai, oro kondicionieriai bei rekuperatoriai siūlomi itin konkurencinga kaina.

Inranga, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

Oro kondicionierių pardavimas ir montavimas: „Split“ tipo oro kondicionieriai; kanaliniai, kasetiniai oro kondicionieriai; palubiniai/grindiniai oro kondicionieriai; komercinės paskirties oro kondicionieriai.

Oro kondicionieriai sukurs tobulą mikroklimatą Jūsų namuose, kuris ne tik garantuos gaivų orą labai karštomis vasaros dienomis, tačiau padės išvengti besikaupiančios drėgmės, pelėsio, taip pat cirkuliuos orą, o tai teigiamai veikia žmogaus savijautą.

„Inranga“ parduoda ir montuoja visame pasaulyje populiarius „Cooper&Hunter“ oro kondicionierius, pasirenkamus dėl puikios kainos bei kokybės santykio. Žinomiausios JAV kompanijos įrenginiai atpažįstami visame pasaulyje ir lydimi šūksnio: „Inovatyvus komfortas“! Naujos kartos kondicionavimo sistemos garantuoja akustiškai patraukliausią vėsinimą. Įranga veikia itin tyliai. Pažangi technologija padeda apsaugoti įrangą nuo apledėjimo, savaiminė išsivalymo funkcija suteikia sistemai dar daugiau komfortabilumo, automatinė apsauga leidžia jaustis ramiai, kad kondicionierius pagal savo galimybes veiks reikalingą laiko tarpą norimu intensyvumu. „Cooper&Hunter“ oro kondicionieriai patogiai valdomi nuotoliniu pulteliu.

Šildymo įrenginių pardavimas ir montavimas: šilumos siurbliai oras – oras ir oras – vanduo; grindinis šildymas.

Šilumos siurbliai oras – oras – optimaliausia įranga, garantuojanti, kad ir žiemos, ir vasaros metu patalpose visada bus gera ir jauku. Šilumos siurbliai veikia rato cirkuliacijos būdu: iš vienos vietos paimamas oras perduodamas į kitą vietą. Tai – ne tik ekonomiškas Jūsų gyvenimo kokybės pagerinimas, tačiau tuo pačiu ir aplinką sauganti sistema. „Inranga“ parduoda ir montuoja „Cooper&Hunter SUPREME“ įrangą, kuri pasižymi geriausiu kokybės ir kainos santykiu. Integruotas Wi-Fi suteikia galimybę šilumos siurblį valdyti iš bet kurios vietos. Įjunkite tada, kol važiuojate namo iš darbo ir grįžę mėgautis nuostabiu, švariu ir tinkamos temperatūros oru, kuris pagerins Jūsų darbingumą, miego kokybę bei laisvalaikį. Pamirškite, kad įranga veikia, kadangi jos triukšmo lygis – ypač žemas, papildomai, šilumos siurbliai oras – oras turi apsaugos funkciją, kuri reaguoja į pokyčius ir esant poreikiui pat įsijungia.

Šilumos siurbliai oras – vanduo – geriausias pasirinkimas norintiems, kad net ir pačiomis šalčiausiomis žiemomis namuose visada būtų šilta ir tuo pačiu pavyktų išvengti labai didelių sąskaitų už šildymą. Šie šilumos siurbliai ne tik apšildo patalpas, tačiau taip pat ir vandenį, tad aukštas komforto lygis už mažą kainą – geriausia, ko siekia kiekvienas. Kadangi apšildant patalpas šie šilumos siurbliai eikvoja nedaug energijos – tai puikus būdas ne tik sutaupyti, tačiau tuo pačiu ir apsaugoti gamtą. Šilumos siurbliai oras-vanduo puikiai tinka gyvenamojo pobūdžio namams, butams, komercinio arba pramoninio tipo pastatams. Šilumos siurbliai oras – vanduo ne tik puikiai ir greitai apšildo patalpas, tačiau taip pat ir jas vėsina, tad tiek labai šaltomis dienomis, tiek labai karštomis naktimis.

Rekuperatorių, vėdinimo įrangos pardavimas ir montavimas: rekuperatoriai; beortakiniai rekuperatoriai (mini rekuperatoriai).

Rekuperatorius – vėdinimo sistema, kuri garantuoja, kad gyvenamojo tipo pastatuose, komercinio bei pramoninio tipo pastatuose, sandėliuose, biuruose ir visur kitur pavyks palaikyto tobulą mikroklimatą, kuris leis puikiai jaustis ir išvengti vasaros kaitrų bei užsistovėjusio oro kvapo. Rekuperatorius yra ne tik vienas efektyviausių pastatų vėdinimo būdų, tačiau tuo pačiu ir vienas ekonomiškiausių, tad tai puikus pasirinkimas tiems, kurie taupo. Ypač rekomenduojamas tiems, kurie turi daug alergijų, kadangi puikiai išvalo visas namų dulkes, mikro erkutes, vamzdžius be žiedadulkes. Tuo pačiu pagerina namų orą, tad dirbti ir miegoti tampa kur kas maloniau.

„Inranga“ parduodami ir montuojami „RENOVENT EXCELLENT“, „getAir“ ir kiti rekuperatoriai ne tik gaivina orą, tačiau tuo pačiu ir sugrąžina šilumą, tad namuose oras bus tinkamos šilumos. Sistema puikiai tinka labai skirtingo dydžio patalpose: tiek mažuose namuose, tiek labai dideliuose, tad įvertinkite poreikius ir pasirinkite tinkamiausio galingumo rekuperatorius.

Santechnikos darbai

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Inranga, inranga siauliai, oro kondicionieriai, oro kondicionieriai siauliai, oro kondicionieriai siauliuose, oro kondicionierius, split oro kondicionierius, split tipo oro kondicionierius, oro kondicionieriai prekyba, oro kondicionieriu pardavimas, oro kondicionavimas, kanaliniai kondicionieriai, kasetiniai oro kondicionieriai, palubiniai kondicionieriai, grindiniai oro kondicionieriai, komercinės paskirties oro kondicionieriai, vėsinimas, patalpų vėsinimas, oro kondicionieriai namams, oro kondicionieriai butams, oro kondicionieriai lizingu, oro kondicionieriai išsimokėtinai, cooper and hunter oro kondicionieriai, htw oro kondicionieriai, vėdinimas, vėdinimo įrenginiai, vėdinimo įrenginių prekyba, vėdinimo įrenginių montavimas, vėdinimas Šiauliuose, rekuperatoriai Šiauliuose, rekuperatorius, mini rekuperatorius, beortakiniai rekuperatoriai, plokšteliniai rekuperatoriai, vėdinimo sistemos, rekuperatoriai lizingu, rekuperatoriai išsimokėtinai, getair rekuperatoriai, renovent rekuperatoriai, šildymas, šildymo įrenginiai Šiauliuose, šildymo prietaisai, šildymo sprendimai, šildymo įrenginių prekyba, šildymo įrenginių montavimas, grindinis šildymas, šilumos siurbliai oras-oras, šilumos siurblys oras-oras, šilumos siurblys oras-vanduo, šilumos siurbliai oras-vanduo, aeroterminis šildymas, ekologiškas šildymas, šildymas oras-oras, šildymas oras-vanduo, sodybos šildymas, santechnikos darbai, santechnika Šiauliuose, šilumos siurbliai lizingu, šilumos siurbliai išsimokėtinai, cooper and hunter, cooper and hunter šilumos siurbliai, htw šilumos siurbliai, geriausi šilumos siurbliai, ekonomiškas šildymas

 • Inranga, UAB - Cooper&Hunter vėsinimo, šildymo, vėdinimo įranga, santechnika
 • Inranga, UAB - Cooper&Hunter vėsinimo, šildymo, vėdinimo įranga, santechnika
 • Inranga, UAB - Cooper&Hunter vėsinimo, šildymo, vėdinimo įranga, santechnika
 • Inranga, UAB - Cooper&Hunter vėsinimo, šildymo, vėdinimo įranga, santechnika
 • Inranga, UAB - Cooper&Hunter vėsinimo, šildymo, vėdinimo įranga, santechnika
 • Inranga, UAB - Cooper&Hunter vėsinimo, šildymo, vėdinimo įranga, santechnika
 • Inranga, UAB - Cooper&Hunter vėsinimo, šildymo, vėdinimo įranga, santechnika
 • Inranga, UAB - Cooper&Hunter vėsinimo, šildymo, vėdinimo įranga, santechnika
 • Inranga, UAB - Cooper&Hunter vėsinimo, šildymo, vėdinimo įranga, santechnika
 • Inranga, UAB - Cooper&Hunter vėsinimo, šildymo, vėdinimo įranga, santechnika

Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus