ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

Išskirtiniai, originalūs gaminiai iš natūralios vilnos Kaziuko mugėje Vilniuje ir Kazimiero mugėje Kaune - AVELĖS KERAI

Išskirtiniai, originalūs gaminiai iš natūralios vilnos Kaziuko mugėje Vilniuje ir Kazimiero mugėje Kaune - AVELĖS KERAI Išskirtiniai, originalūs gaminiai iš natūralios vilnos Kaziuko mugėje Vilniuje ir Kazimiero mugėje Kaune - AVELĖS KERAI

Išskirtiniai, originalūs gaminiai iš natūralios vilnos Kaziuko mugėje Vilniuje ir Kazimiero mugėje Kaune. Jeigu ieškote šilumos, praktiškumo ir originalumo, "Kaziuko mugėje", Vilniuje ir "Kazimiero mugėje", Kaune, "Avelės Kerai" lauks Jūsų su  išskirtiniais gaminiais iš natūralios ir ekologiškos vilnos.

aveles192Nuo senų senovės iš vilnonių siūlų megztus drabužius močiutės, savo šiluma sušildytus, dovanodavo nuo šalčio apsiginti. Užaugome su vilnonėmis kojinėmis ir megztiniais, tačiau ne su dideliu noru juos dėvėjome – jautėmės nemadingi, o dar ir „kąsdavo“ jie net dantų neturėdami...Tačiau natūralių ir stilingų vilnonių drabužių bei aksesuarų šiandien galime įsigyti pagal svajonių raštus ir individualius poreikius.

"Avelės Kerai" siūlo išskirtinius gaminius iš natūralios vilnos ir tinkančius įvairaus amžiaus žmonėms - nuo naujagimių iki senjorų. Iš šio natūralaus pluošto čia mezgamos riešinės, kepurės, šalikai, pirštinės, liemenės, siuvinėtos kojinės, vaikiški batukai, pirštinytės.

O neseniai Marijampolėje vykusioje stiliaus ir mados šventėje „Bespoke“ lietuvaičius sužavėjo šios įmonės sielos dizainerės Birutės Koženiauskienės drabužių kolekcija "Avelės kerai". Iš natūralios vilnos sukurti autorės darbai dvelkė šiluma, jaukumu ir viliojo spalvų žaismu. Aukso dulkes iš megzto krepšelio barstė stulbinančiu drabužiu pasipuošusi grupės "Studentės" dainininkė Irūna Puzaraitė.

"Avelės Kerų" gaminiai gali pradžiuginti visus šeimos narius nuo mažiausio iki didžiausio. Iki paskutinio siūlelio mezginio kokybe ir originalumu šioje įmonėje rūpinasi ištisos kartos. Prieš 15 metų nuo megztų kojinių pradėję Birutė ir Vytautas Koženiauskai šiandien verslą pakrikštiję "Avelės Kerais" ir užburiančiais gaminiais puošia ne tik Lietuvą, bet ir pasaulį. Iš užsienio į talką jiems parskubėję sūnus su marčia dirba kartu, dalijasi idėjomis bei kuria mezginiams raštus, nuo kurių net akyse raibsta.

Ne veltui šie žmonės siekia savo kūriniais sušildyti, džiuginti spalvų žaismingumu, originalumu, išskirtinumu ir gydomosiomis savybėmis. Jų siela sušildyti gaminių kerai pasiekia Norvegiją, Rusiją, Estiją, Latviją, Lenkiją, Daniją, Suomiją ir netgi Šiaurės Ameriką.

"Avelės Kerų" mezginiai populiarūs ir dėl ypatingųjų vilnos savybių. Šis natūralus pluoštas yra nealergiškas, puikiai sugeria drėgmę, šildo, gerai izoliuoja šilumą, todėl nebūna nei per karšta, nei per šalta. Dėvimas vilnonis rūbas atlieka ir mikromasažą, kuris pagerina kraujotaką, o tai rekomenduojama dėvėti tiems, kurie skundžiasi reumatinėmis, artritinėmis ligomis, nugaros ir stuburo skausmais, o ypač būtina dėvėti naujagimiams vilnones kojinaites kraujotakai gerinti.

Kai prieš tūkstančius metų žmogus prisijaukino avis, nuo tada jų kailis tapo nepakeičiamu šilumos šaltiniu, o žodis vilna mums neatsiejama nuo šilumos ir jaukumo. Taigi svarbiausia vilnos savybė – izoliuoti šilumą, ištobulinti dirbiniai sušildys ir nustebins tiek mažą, tiek didelį, o įvairių raštų gausa kiekvieną privers pasijusti išskirtiniu. Bėgant laikui ir tobulėjant vilnos apdirbimo technologijoms vilna tampa ne tik praktiška, bet ir madinga.

"Avelės kerų" gaminiai ne tik puiki priemonė susišildyti žvarbų rudenį ar žiemą, bet ir stilinga detalė, padėsianti formuoti savo individualų, išskirtinį stilių. Čia kiekvienas raštas kuriamas itin kruopščiai, mezginių kokybe rūpinasi ištisos kartos, todėl kiekvienas gaminys yra originalus, išskirtinis ir nepakartojamas.

 

avelesgalerija

Jeigu Jus sudomino šie vienetiniai ir praktiški "Avelės kerų" gaminiai, juos išvysti ir, žinoma, įsigyti galite apsilankę įvairiose šalies mugėse ir parodose bei susisiekę telefonu +370-676-66-738 arba +370-604-56-491. Tikimės, kad "Avelės kerų" gaminukai ne tik sušildys, bet ir nustebins netgi patį išrankiausią pirkeją. Netrukus jaukiais ir stilingais vilnos burtais galėsite mėgautis užsukę į parduotuvę Kaune.

Faktai apie vilną:

Vilna – skaidulinis audinys, išgaunamas iš avių ir kitų panašių gyvūnų kailio. Vilna - gera izoliacinė medžiaga. Ji tampri, gerai sugeria įv. spalvų dažus. Daugiau nei pusė pasaulio vilnų gaunama Pietų pusrutulyje, o 3/4 jos suvartojama Šiauriniame pusrutulyje.

Vilna turi nepakeičiamų savybių, dėl kurių iki šių laikų išlieka tokia populiari:

* jos sugeriamo vandens kiekis gali siekti net iki 40% vilnos masės ir mes vis vien nejusime drėgmės;

* gerai izoliuoja šilumą, todėl su ja nebūna nei per karšta, nei per šalta;

* kaitinant audinys nesikeičia iki 110°C temperatūros;

* ypač elastinga, todėl beveik nesiglamžo ir puikiai tinka skalbti namuose;

* Vilnonis audinys ne tik sugeria drėgmę ir šildo, bet tuo pačiu metu ir atlieka mikromasažą, kuris gerina kraujotaką. Todėl patartina dėvėti vilnonius gaminius esant įvairioms ligoms:

a) reumatinėms ligoms;

b) artritinėmis ligomis;

c) nugaros ir stuburo skausmams.

Tačiau vilnai reikia ir specialios priežiūros:

* ji skalbiama rankomis žemoje temperatūroje;

* reikalauja išskirtinio švelnaus apdirbimo;

* valoma tik specialiomis priemonėmis.

Dėl neteisingo skalbimo vilnonis audinys gali susitraukti, o jo plaukeliai sukibti.

AVELĖS KERAI - gaminiai iš vilnos

Daugiau informacijos:

AVELĖS KERAI infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus