Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Įvyniojimas jūros dumbliais – efektyvi Talaso terapijos procedūra

Įvyniojimas jūros dumbliais – efektyvi Talasoterapijos procedūra Įvyniojimas jūros dumbliais – efektyvi Talasoterapijos procedūra

Talaso terapija – fizioterapija, kuriai naudojami jūros produktai, šiuo atveju tai – įvyniojimas dumbliais. Dumbliuose yra unikalus mikroelementų rinkinys, galintis prasiskverbti į visus odos sluoksnius ir pagerinantis mikrocirkuliaciją. Dumbliai padeda skaidytis poodiniams riebalams ir idealiai tinka kūno linijų formavimui.

Įvyniojimas dumbliais skatina medžiagų apykaitos, ląstelių atsinaujinimo procesų gerinimą, prisotina giliuosius odos sluoksnius naudingosiomis medžiagomis. Visa tai teigiamai veikia odos išvaizdą. Dėl galimybės sustiprinti kraujagyslių sieneles ir jų išsiplėtimą, dabar taip populiarūs jūros dumblių įvyniojimai gali būti efektyviai naudojami net kovojant su kraujagyslių ligomis.

Talaso terapija – efektyvi ir neskausminga procedūra norint numesti svorio. Įvyniojimai taip pat mažina celiulitą, pūlinius ir lėtinį nuovargį. Unikali terapinė ir kosmetologinė technika nepaprastai stangrina odą, normalizuoja kraujotaką, limfos tekėjimą ir medžiagų apykaitą.

Procedūros metu oda prisotinama naudingomis medžiagomis – mineralais, vitaminais ir mikroelementais. Tuo pačiu metu sustiprinami metaboliniai procesai epidermio sluoksnyje. Oda giliai išvaloma ir tampa elastinga. Įvyniojimai visapusiškai atjaunina kūną. Metodas yra visiškai saugus, nes jame naudojamos kaukės ir natūralių ingredientų, jūros dumblių – rudadumblių ir gumbų kompozicijos

MASAŽO NAMAI, UAB

Daugiau informacijos: www.masazonamai.lt

MASAŽO NAMAI, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus