ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Jungikliai: SIEMENS DELTA jungiklių serija FLAMANDA elektros įrangos salonuose

Jungikliai: SIEMENS DELTA jungiklių serija FLAMANDA elektros įrangos salonuose Jungikliai: SIEMENS DELTA jungiklių serija FLAMANDA elektros įrangos salonuose

FLAMANDA, UAB

Tradicinio ir išskirtinio dizaino SIEMENS DELTA jungiklių ir kištukinių lizdų serijas galite įsigyti FLAMANDA elektros įrangos ir apšvietimo salonuose Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje. Tradicinio ir išskirtinio dizaino SIEMENS instaliacijos įrenginiai puikiai tiks namams, biurams, visuomeninėms patalpoms. Platus dizaino pasirinkimas papildys bet kurį interjerą ir patenkins tiek konservatyvų, tiek ieškantį išskirtinumo bei originalumo vartotoją.

FLAMANDA prekybos salonuose Jūsų laukia DELTA line, DELTA miro, DELTA style, DELTA natur, DELTA vita, DELTA fläche, DELTA jungiklių ir kištukinių lizdų serijos:

Ieškantiems suderintų proporcijų, elegantiškos išvaizdos ir prašmatnaus dizaino rekomenduojame DELTA line seriją. Ieškantiems aukščiausios kokybės ir dizaino, Jūsų laukia 5-ios DELTA miro serijos: galite rinktis stiklo, medžio, metalo ar plastiko ar originalaus meninio dizaino jungiklius ir kištukinius lizdus. Klasikiniam interjerui puikiai tiks DELTA profil klasikinio dizaino serija, o kurianties savitą stilių ir individualumą - galite rinktis DELTA vita jungiklių ir kištukinių lizdų seriją su 176 skirtingomis kombinacijomis. DELTA style - natūralus, modernus ir nepriekaištingas dizainas puikiai derantis tiek namų, tiek darbinėje aplinkoje. DELTA natur - speciali serija, kurioje jungiklių ir kištukinių lizdų išorė pagaminta iš natūralaus medžio. Sodyboje puikiai derantis funkionalumas, dizainas ir spalvos.  DELTA fläche - ypatingą apsaugą nuo drėgmės (IP44) ir tiesioginio vandens (IP68) turinti DELTA jungiklių ir kištukinių lizdų serija. Rinkitės šią seriją, kai susiduriate su tikrai sudėtingomis aplinkos sąlygoms.

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus