ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

juodasis-gintaras-gamo

JUODASIS GINTARAS, UAB - pastatų šiltinimas poliuretano putomis GAMO termovata; sienų tuščių oro tarpų užpildymas aminoplasto termoputomis FOMEPOR

Adresas:
Draugystės g. 20, LT-89167, MAŽEIKIAI, Lietuva


Įmonės kodas: 166730570
PVM kodas: LT667305716

Mob. Nr.: 8 686 78 060
Mob. Nr.: 8 615 15 447

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.gamo.lt
Tinklalapis: juodasisgintaras.lt
Tinklalapis: termoputuekspertai.lt


JUODASIS GINTARAS, UAB VEIKLA: pastatų (stogo, sienų, perdangos ir lubų) šiltinimas poliuretano putomis – „GAMO“ termovata. Sienose esančių oro tarpų užpildymas aminoplasto termoputomis „FOMEPOR“. Daugiau nei 20 metų patirtis.

UAB „Juodasis gintaras“ įkurta 1994 m., specializuojasi pastatų šiltinimo srityje. Pagrindinė bendrovės veikla – sandarus statomų, pastatytų ar renovuojamų pastatų šiltinimas. Šiltinami įvairių tipų namai, sienos, lubos, stogai, grindys, pertvaros, fasadai. Komandoje dirba tik kvalifikuoti specialistai, visada darbus atliekantys profesionaliai ir atsakingai. Įmonė klientams siūlo tik aukštos kokybės produktus ir paslaugas su tvirtomis ilgalaikėmis garantijomis. UAB „Juodasis gintaras“ yra atestuota LR Aplinkos ministerijoje, suteikiant teisę atlikti būsto, viešosios paskirties statinių remonto ir apdailos bei specialiuosius darbus ypatingos svarbos statybos objektuose.

1994 metais bendrovė viena iš pirmųjų Lietuvoje įdiegė danišką „FOMEPOR“ termoputomis technologiją, specialiai sukurtą išorinėse sienose esančių tuščių oro tarpų užpildymui.

Nuo 2007 m. UAB „Juodasis gintaras“ yra išskirtiniai Kanados firmos „ICYNENE“ Inc. atstovai, diegiantys unikalią „GAMO“ purškiamų putų technologiją, sukurtą kompleksiniam pastatų šiltinimui Lietuvoje ir Latvijoje. Ši termovata užpurškiama ant paviršių arba įpurškiama į oro ertmes. Visi darbuotojai turi specialius atestatus, leidžiančius dirbti su šia technologija. Kasmet Kanados firmos „ICYNENE“ specialistai, pasirinktinai tikrina atliktų objektų kokybę, vykdo mokymus, perduoda ir pritaiko pagal mūsų klimatines sąlygas kanadietišką patirtį. „Juodasis gintaras“ paruoštų ekspertų komanda, nemokamai konsultuoja energetiškai efektyvių namų statybos klausimais.

Visapusiška namo apsauga su „GAMO“ termovata – sveikas, tylus ir energetiškai efektyvus namas.

JUODASIS GINTARAS, UAB PASLAUGOS:

PASTATŲ ŠILTINIMAS POLIURETANO PUTOMIS –GAMO“ TERMOVATA

„GAMO“ – Kanados korporacijos „Icynene“® produktas, kuris yra poliicyneno besiplečiančių putų pastatų šiltinimo medžiaga. Tai ekologiška, mažo tankio, atvirų porų, lanksti medžiaga. Cheminės sudėties požiūriu, ji priskiriama tik jos pačios klasei (kadangi nėra tokios medžiagos muitinės klasifikatoriuje, ši medžiaga į Lietuvą ir ES įvežama ir sertifikuojama kaip poliuretanas).

Kadangi kiekvienas pastato plyšys gali būti lengvai užpildytas, „GAMO“ termovatos naudojimas gali pasiūlyti didesnę architektūrinių sprendimų laisvę projektuojant pastatus. Ši medžiaga taip pat gali išspręsti sudėtingo pastatų šiltinimo, triukšmo ir drėgmės problemas esamuose pastatuose. „GAMO“ panaudojimas patartinas kompleksiniams izoliacijos naudojimo sprendimams pramonės, žemės ūkio bei komercinės paskirties projektams.

Būdama besiplečiančių putų purškiama medžiaga, „GAMO“ termovata yra lengviausiai montuojama ir labiausiai tinkama šiltinimo medžiaga mūrinio, plieninio ir medinio karkaso statiniams. Ši medžiaga padeda sukurti sveiką mikroklimatą pastato viduje, didina pastato ilgaamžiškumą, padėdama sumažinti drėgmės keliamas bėdas visą pastato naudingo tarnavimo laikotarpį. Taip pat ši medžiaga gali padėti smarkiai sumažinti reikalingos aušinimo ir šildymo įrangos galingumo apimtis iki 35% bei jos eksploatacinius kaštus iki 50%.

Šiltinimo darbų vykdymas nėra priklausomas nuo oro sąlygų. Išpurkšta „GAMO“ medžiaga išsiplečia santykiu 100:1, tokiu būdu užpildydama visas ertmes ir mikroplyšius, taip sustabdydama šilto vidaus oro pabėgimo ir drėgmės judėjimo galimybę. Po apšiltinimo ši medžiaga nesusitraukia, nenusėda ir nesuyra. Taip pat ji išlaiko savo efektyvumą neprarasdama šiluminės varžos savybių senstant. Produktas nepatrauklus termitams, vabzdžiams bei graužikams.

 „GAMO“ termovata yra ne tik šiltinimo sistema – ji ir sandarina nuo šalto oro pritekėjimo ir šilto oro pabėgimo iš pastato. Būdama besiplečiančių putų purškiama medžiaga, „GAMO“ termovata yra lengviausiai montuojama ir labiausiai tinkama šiltinimo medžiaga mūrinio, plieninio ir medinio karkaso statiniams. Ši medžiaga padeda sukurti sveiką mikroklimatą pastato viduje, didina pastato ilgaamžiškumą, padėdama sumažinti drėgmės keliamas bėdas visą pastato naudingo tarnavimo laikotarpį. Taip pat ši medžiaga gali padėti smarkiai sumažinti reikalingos aušinimo ir šildymo įrangos galingumo apimtis iki 35% bei jos eksploatacinius kaštus iki 50%.

Naudojant GAMO termovatą, jūsų naujai pastatytas ar renovuotas pastatas yra pastoviai apsaugotas nuo vėjo, išorinių teršalų bei oru perduodamo triukšmo, o taip pat atsparus drėgmės kondensacijos sukeliamoms problemoms.

„GAMO“ termovata užsandarina vidinę pastato erdvę nuo vėjo ir ore tvyrančios bei pernešamos drėgmės. Vieno sluoksnio medžiaga lengvai sukuria jaukumą ir komfortą jūsų name. Ši medžiaga, užsandarindama vidines namo konstrukcijas nuo išorės dulkių, alergenų, įvairių kvapų ir teršalų, leidžia sukurti tokią oro kokybės valdymo sistemą, kurios pagalba pastato vidinėje erdvėje esantis oras būtų sveikesnis nei išorėje. Ši medžiaga neišskiria jokių dujų ar kvapų bei neskatina bakterinį ar grybelinį augimą.

Aušinimo ir šildymo įrangos kaštai bei jų galia gali būti sumažinami iki absoliutaus minimumo, sumažinus oro nutekėjimo galimybę. Bendri sutaupomos energijos kiekiai dažnai siekia 50% įprastinių išlaidų kiekio.

Šios medžiagos sudėtyje nėra ozono sluoksnį ardančių cheminių medžiagų, o jos aukšto lygio eksploatacinės – techninės charakteristikos leidžia pastatus šildyti ar vėdinti naudojant įmanomai mažą gamtinių išteklių kiekį, kuris būtinas pagaminti energijai.

Šlaitinių stogų šiltinimas „GAMO“ termovata.GAMO“ termovata užpurškiama tiesiai ant stogo dangos (skardos, čerpių, OSB plokščių, ar bet kokios kitos) iš vidaus. Ji puikiai prilimpa prie bet kokio paviršiaus ir sudaro ištisą minkštą, puikiai šilumą ir garsą izoliuojantį sluoksnį.

Sienų šiltinimas iš išorės „GAMO“ termovata. Ant sienos paruošiamas karkasas apdailos medžiagos tvirtinimui. Po to siena apšiltinama, užpurškiant norimo storio „GAMO“ termovatos sluoksnį ir prie karkaso tvirtinama apdailos medžiaga (tai gali būti plastikinės dailylentės, profiliuota skarda ar kitos ant karkaso tvirtinamos apdailos medžiagos).

Sienų šiltinimas iš vidaus su „GAMO“ termovata. Nereikia jokių izoliacinių plėvelių.GAMO“ termovata sustabdo šilto oro nutekėjimą per apšiltintą konstrukciją, tai duoda didžiausią šiltinimo efektyvumą. Darbas vyksta labai greitai. „GAMO“ termovata sustingsta per 30 sekundžių, todėl ją iš karto galima uždengti apdailos medžiagomis. Apšiltinamos ir sunkiausiai prieinamos vietos. Labai gera garso izoliacija.

Lubų šiltinimas su GAMO“ termovata. Galimi du lubų šiltinimo variantai: iš apačios arba iš viršaus. Šiltinant lubas iš apačios, ant lubų įrengiamas karkasas, užpurškiama „GAMO“ termovata ir prie karkaso tvirtinama lubų apdailos medžiaga. Iš viršaus gali būti šiltinamos medinės perdangos jų įrengimo metu, arba jau įrengtos įvairių tipų perdangos.

Vidinių pertvarų šiltinimas su GAMO“ termovata. Jei pertvaros šiltinamos įrengimo metu, tai ant įrengto karkaso pritvirtinama vienos pusės apdailos medžiaga (gipso kartonas ar kita), ant jos iš vidinės pusės užpurškiama „GAMO“ termovata ir, nupjovus jos perteklių pagal pertvarų karkaso storį, pritvirtinama pertvarų kitos pusės apdailos medžiaga.

Grindų šiltinimas su GAMO“ termovata. Šiltinant naujai įrengiamas grindis ant pagrindo sudedami gulekšniai, tarp jų užpurškiamas norimo storio „GAMO“ termovatos sluoksnis ir iš viršaus įrengiama grindų danga.

TERMOVIZIJA IR TERMOTESTAI

Sandarumo testas su termografija panaudojant slėgio duris ir dūmų generatorių. Testo metu nustatomi visi pastato konstrukcijų nesandarumai, pro kuriuos prarandama šiluma. Lengvai indentifikuojamas statybos broką. Dūmų testas patikslina sudėtingas statybos problemas ypač vasaros metu. Išmatuojama oro apykaita pastate pagal LST EN normas. Testas gali būti atliekamas bet kuriuo metų laiku. Jei ruošiatės statyti, statote ar renovuojate namą, pasikonsultuokite su UAB „Juodasis gintaras“ inžinierių komanda, tam, kad išvengtumėte klaidų.

PASTATŲ ŠILTINIMAS, UŽPILDANT SIENŲ ORO TARPUS „FOMEPOR“ AMINOPLASTO TERMOPUTOMIS

Termoputos „FOMEPOR“ – tai šiltinimo medžiaga, gaminama ir naudojama pagal principą, 1958 m. Danijoje specialiai sukurtą jau pastatytų gyvenamųjų namų sienų tuščio oro tarpo užpildymui. Specialių medžiagų vandens tirpalai įrangoje sumaišomi reikiamu santykiu ir suspausto oro pagalba mišinys paverčiamas putomis, kurios įpučiamos į ertmes sienose. Šios termoputos sudarytos iš milijonų uždarų oro burbuliukų. Sustingusios jos virsta minkšta, vandens neįgeriančia balta medžiaga, pavadinta „FOMEPOR“.

Jeigu Jūsų namo lubos apšiltintos sandariai, izoliavus sienas, kambariuose galima palaikyti norimą temperatūrą mažiausiomis kuro (ar tai anglis, elektra, dujos ar skystasis kuras) sąnaudomis. Kambarys vės gerokai lėčiau, jeigu išjungsite šilumą ar krosnis užges. Taigi, Jums reiks žymiai mažiau kuro, negu prieš tai, bet Jūs galėsite mėgautis aukštesne temperatūra kambariuose. Klientų atsiliepimai patvirtina, kad išlaidos šildymui sumažėja 30-50 %.

Sienų šiltinimas į oro tarpus termoputomis „FOMEPOR“. Šiltinimo termoputomis „FOMEPOR“ technologija verta pasinaudoti šiltinant ne tik senų, bet ir naujai pastatytų namų sienas. Baltos, minkštos, visiškai nesiplečiančios „FOMEPOR“ termoputos 100% užpildo oro tarpą, sustabdo oro konvekciją jame, bet leidžia sienai „kvėpuoti“, t. y. pašalinti iš savęs drėgmę. Todėl ši technologija skirta ne tik mūrinių, bet ir medinių apmūrytų namų sienų šiltinimui.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Šiltinimas, izoliacija, pastatų šiltinimas, sandarus šiltinimas, šiltinimo sistemos, apšiltinimo sistemos, šiltinimo technologijos, sienų šiltinimas, lubų šiltinimas, stogų šiltinimas, pertvarų šiltinimas, grindų šiltinimas, šiltinimo medžiagos, pastatų apšiltinimas, šiltinimo darbai, šiltinimo paslaugos, GAMO termovata, namų šiltinimas, prekyba šiltinimo medžiagomis, šiltinimas termoputomis, šlaitinių stogų šiltinimas, sienų šiltinimas iš išorės, sienų šiltinimas į oro tarpus, sienų šiltinimas iš vidaus, lubų šiltinimas Fomepor, GAMO atstovai, perdangų šiltinimas, apšiltinimo darbai, išorinis šiltinimas, vidaus apšiltinimas

 • JUODASIS GINTARAS, UAB - pastatų šiltinimas poliuretano putomis GAMO termovata; sienų tuščių oro tarpų užpildymas aminoplasto termoputomis FOMEPOR
 • JUODASIS GINTARAS, UAB - pastatų šiltinimas poliuretano putomis GAMO termovata; sienų tuščių oro tarpų užpildymas aminoplasto termoputomis FOMEPOR
 • JUODASIS GINTARAS, UAB - pastatų šiltinimas poliuretano putomis GAMO termovata; sienų tuščių oro tarpų užpildymas aminoplasto termoputomis FOMEPOR
 • JUODASIS GINTARAS, UAB - pastatų šiltinimas poliuretano putomis GAMO termovata; sienų tuščių oro tarpų užpildymas aminoplasto termoputomis FOMEPOR
 • JUODASIS GINTARAS, UAB - pastatų šiltinimas poliuretano putomis GAMO termovata; sienų tuščių oro tarpų užpildymas aminoplasto termoputomis FOMEPOR
 • JUODASIS GINTARAS, UAB - pastatų šiltinimas poliuretano putomis GAMO termovata; sienų tuščių oro tarpų užpildymas aminoplasto termoputomis FOMEPOR
 • JUODASIS GINTARAS, UAB - pastatų šiltinimas poliuretano putomis GAMO termovata; sienų tuščių oro tarpų užpildymas aminoplasto termoputomis FOMEPOR
 • JUODASIS GINTARAS, UAB - pastatų šiltinimas poliuretano putomis GAMO termovata; sienų tuščių oro tarpų užpildymas aminoplasto termoputomis FOMEPOR
 • JUODASIS GINTARAS, UAB - pastatų šiltinimas poliuretano putomis GAMO termovata; sienų tuščių oro tarpų užpildymas aminoplasto termoputomis FOMEPOR
 • JUODASIS GINTARAS, UAB - pastatų šiltinimas poliuretano putomis GAMO termovata; sienų tuščių oro tarpų užpildymas aminoplasto termoputomis FOMEPOR
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus